PDA

View Full Version : سوال: مشکل با style کنترل image zoome obout

dontspeak
شنبه 11 تیر 1390, 01:05 صبح
سلام دوستان من از کنترل image zoom از مجموعه obout استفاده میکنم. منتها مشکلم با قسمت description هست. اول خواستم این کنترل رو توی گرید ویو بزارم و توضیحاتشو توی یه ستون دیگه بزارم ولی موقع اجرا ارور میده. توی حالت عادی که image zoom رو به تنهایی استفاده میکنم مشکل اینجا میشه که description رو نشون نمیده. وقتی از استایلها استفاده میکنم به جای اینکه ردیفی عکسها رو نشون بده ستونی نشون میده. جالب اینجاست که من نمونه خود obout رو اجرا میکنم بدون مشکل، ردیفی نشون میده و یه جورایی اونی که میخوامه. اما همون کد رو من استفاده میکنم و به مشکل بر می خورم مثلا یکی از باگاش اینه که توی صفحه اول واسه تمام عکسها توضیحات رو میاره ولی وقتی می خوای عکسهای صفحه دوم رو ببینیم یه باگه، چون دیگه برات توضیحات رو نمیاره. حالا من موندم با این کامپوننت پر از باگ چکار کنم؟ کسی هست که از description این کامپوننت استفاده کرده باشه و به مشکل بر نخورده باشه؟ یا تونسته باشه توی گرید ویو ازش استفاده کنه؟ اگه یه کامپوننت دیگه مثل این میشناسید معرفی کنید. ممنونم

dontspeak
شنبه 11 تیر 1390, 13:10 عصر
لطفا یکی راهنمایی کنه. من یه کامپوننت می خوام واسه گالری عکس. عکس ها رو لیست کنه و زوم داشته باشه و بتونم یه سری توضیحات رو برای عکس بزارم

dontspeak
یک شنبه 12 تیر 1390, 00:00 صبح
دوستان یعنی توی فروم به این بزرگی یکی نیست یه کامپوننت معرفی کنه یا توی رفع مشکل من توی همین کامپوننت کمک کنه؟ یه کامپوننت واسه گالری عکس می خوام. منتهی می خوام زوم داشته باشه و واسه عکسم توضیحات بتونم بزارم