PDA

View Full Version : سوال: آموزش برنامه نویسی ؟؟؟؟؟؟؟

sssuniii
شنبه 11 تیر 1390, 18:02 عصر
سلام دوستان

من دانشجوی رشته ی کامپیوتر هستم و می خواستم برنامه نویسی یاد بگیرم و بتونم واحدهای برنامه نویسیم رو پاس کنم.
زبان #C رو به ما درس می دن.
خواستم ببینم کلاس خوب برای آموزش زبان #C ( بر حسب Console Application ) سراغ دارین؟

ممنون می شم اگه راهنماییم کنین . خیلی فوریه :ناراحت:

sia_2007
شنبه 11 تیر 1390, 22:59 عصر
سلام
ترم تابستون آموزش داری یا ترم پاییز ؟
بعدشم میخوای برنامه نویسی رو ادامه بدی یا نه ؟
در کل درخواستت خیلی عجیبه، کسی واسه یه #C دوره نمیره
این طوری باشه برا ++C هم باید یه دوره بری
ولی من این جا رو میرم خوبه
www.dnpars.ir (http://www.dnpars.ir)
موفق باشی
---
در ضمن بیا تو شغل شریف برنامه نویسی، خیلی خیلی جذابه
هم به نسبت شغل های دیگه آینده داره، و هم به نسبت راحتتره
فقط کافیه حرفه ای باشی

ایمان مدائنی
یک شنبه 12 تیر 1390, 12:57 عصر
همين سايت آموزشگاه داره
آموزشگاهشم هم حرف نداره
در بالاي سايت دوره ها رو ميتوني ببيني

r00tkit
یک شنبه 12 تیر 1390, 13:22 عصر
فقط کافیه حرفه ای باشی خیلی خیلی جذابه هست ولی آینده داره رو شک دارم نسبت راحتتره بله اگه نقاشی بکشی راحته

ما که داره پدرمون در می یاد ( الان نگی تو حتما حرفه ای نیستی )

sssuniii
دوشنبه 13 تیر 1390, 11:45 صبح
سلام
ترم تابستون آموزش داری یا ترم پاییز ؟
بعدشم میخوای برنامه نویسی رو ادامه بدی یا نه ؟
در کل درخواستت خیلی عجیبه، کسی واسه یه #C دوره نمیره
این طوری باشه برا ++C هم باید یه دوره بری
ولی من این جا رو میرم خوبه
www.dnpars.ir (http://www.dnpars.ir)
موفق باشی
---
فقط کافیه حرفه ای باشی

سلام :)
تابستون می خوام برم کلاس که پاییز بتونم درس 4 واحدی مبانی برنامه نویسیم رو پاس کنم. چون استادای دانشگاهمون برای برنامه نویسی خوب نیستن و من هیچی نفهمیدم تصمیم دارم کلاس برم.فعلا هم به حرفه ای شدن فکر نمی کنم فقط می خوام در حدی باشم که بتونم امتحانام رو پاس کنم.ولی بعدا که دغدغه نداشته باشم شاید بهش فکر کنم.

من قبلا هیچ سابقه ای نداشتم برای برنامه نویسی، سمتش هم نرفته بودم.وحالا وارد رشته کامپیوتر شدم و می بینم که نیاز دارم که بفهممش درست.الآن هم اصلا نمی تونم برنامه بنویسم فقط در حد تئوری آشنایی کمی با حلقه ها و اینا دارم. ولی اصلا نمی تونم تو برنامه ازشون درست استفاده کنم. فقط به گوشم آشنان. در این حد! یعنی می خوام کلاسی برم که برام جا بیفته اینا.

والا دانشگاهمون برای رشته آی تی شروع می کنه ++C گفتن، ولی برای ما از همون #C شروع کردن و گفتن فرقی نداره فقط این کامل تره!! من خیلی وقتم گرفته می شه بخوام اول برم یه دوره ++C بعد #C ... دوره ای نیست که مثلا #C رو از پایه شروع کنن و قشنگ درس بدن؟ چند جا تماس گرفتم که می گفتن بر اساس Windows application درس می دن اما من Console Application می خوام.

همين سايت آموزشگاه داره
آموزشگاهشم هم حرف نداره

بله دیدم ولی متاسفانه متوجه نمی شم کدوم دوره برای من مناسبه. شما با توجه به چیزهایی که گفتم می تونین راهنماییم کنین که کدوم دوره رو باید برم؟:ناراحت:

sssuniii
دوشنبه 13 تیر 1390, 11:49 صبح
درضمن دانشگاهمون با برنامه Microsoft Visual Studio 2008 آموزش می دن.

sia_2007
دوشنبه 13 تیر 1390, 13:18 عصر
سلام
ببین، من حقیقتش برنامه نویسی برام یه علاقه است، و چون به صورت پاره وقت کار میکنم، خب ، خیلی روم فشار نمیآره
ولی نه این که بیکار باشم بقیش رو، نه خداییش دارم سخت تلاش میکنم، دو تا کار دارم، و فشرده، خصوصی انگلیسی میخونم
اینا رو میگم که نگی از خوشی زده زیر دلش
من بحثم اینه که اگه آدم کاری که انجام میده، حرفه ای باشه، یعنی مثلا اگه UI رو علاقه داره، و WPF رو کار میکنه که آیندشم تضمینه، خب واقعا باید علاقه مند باشه که تخصصی و حرفه ای فقط روی WPF کار کنه
هم دوستش داره، هم حقوقش خیلی بهتره، و هم آینده داره و هم احترام و محیط کاری خوب
من خودم زدم تو نخ WCF ، خب وقتی آدم علاقه داره، سختی هاش رو هم به جون میخره، وقتی 4 ساعت پشت سر هم با یه باگ درگیری ، اعصاب خوردی داره، ولی همیشه که این طوری نیست، 80% مواقع عالیه
شما باید تو دانشگاهتون یه نفر رو پیدا کنید، که رو مطلب در حد دانشگاهی و نمره بیآر ( نه حرفه ای ) مسلط باشه، بعد بشینی پیشش و ازش بخوای که یه سری مطالب رو به شما یاد بده
من خودم دانشگاه که میرفتم، تا میشد آموزش میدادم، افراد خوره آموزش دادن، همه جا هستن
و البته کتاب فارسی هایی که تو نت هم هستن رو هم مطالعه کن ( اگه انگلیسی ات خوب نیست )
واسه این قضیه آموزشگاه نرو، یا اگه میری با هدفی جدی تر برو
موفق باشی

sssuniii
چهارشنبه 15 تیر 1390, 13:08 عصر
همين سايت آموزشگاه داره
آموزشگاهشم هم حرف نداره

]بله دیدم ولی متاسفانه متوجه نمی شم کدوم دوره برای من مناسبه. شما با توجه به چیزهایی که گفتم می تونین راهنماییم کنین که کدوم دوره رو باید برم؟:ناراحت