PDA

View Full Version : نصب برنامه فقط با یک فایل EXE

fatemegm
دوشنبه 13 تیر 1390, 01:14 صبح
اگه بخوایم برنامه مون که ترکیبی از یک سری پایگاه داده و form هست(نرم افزار یک فروشگاه) فقط با دادن یک فایل .exe به خریدار نرم افزار کار کنه یعنی بدون سورس کد , چکار باید کرد؟

اگه به دلیل نامناسب بودن تالار این پست حذف می شه لطفا تالار مناسب رو هم اطلاع بدین..:لبخند:

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 13 تیر 1390, 07:39 صبح
سلام.
من عنوان تاپیک شما رو عوض کردم. لطفا عناوین مناسبی برای تاپیکهایتان انتخاب کنید تا حذف نشوند.

در مورد سوال شما باید عرض کنم که فایل دیتابیس شامل MDF,LDF هست و اونارو باید جداگانه روی سیستم مشتری راه اندازی کنید . در مورد نرم افزارتان شما وقتی برنامه رو Build میکنید یک فایل اجرایی به شما میده که کپی همون روی سیستم مشتری به همراه فایلهای دیتابیس شما مشکل رو حل خواهد کرد.

fatemegm
سه شنبه 14 تیر 1390, 14:06 عصر
می شه اونMDF LDF دیتابیس و .exe یه windows form به صورت زیر package کرد که یه فایل .exe بده ؟
http://www.ditii.com/2008/06/10/create-exe-package-with-built-in-windows-tool/

Go to start —> run —> type “iexpress“.
This will open an IExpress wizard, choose “create new self extraction directive file” and press next.
Select “extract files only” and press next, and enter a package name.
After you name package, press next, until you asked to add files into your package.
Add files/folders, and press next to continue.
Press Next for the following dialog boxes. After that, provide target path and filename for your package, and you can choose to either create a Self Extraction Directive file or not.
That’s it. Next click the filename.exe to etract.t.