PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل و گذاشتن نظرات

jariyan
دوشنبه 13 تیر 1390, 10:04 صبح
با درود من می خواستم یک صفجه بسازم و کسانی که ایمیل خود را وارد کردن از طریق من به همه یا یکی از آنها ایمیل فرستاده بشه چطوری اینکارو انجلم بدم .(دریافت اطلاعات ایجاد شده است.)
و یک صفخه می خواستم بزارم و هر کسی نظر خود را بدهد. باید چیکار کنم
برنامه نویس به اون صورت خوب نیست.
اگه کد هم داشته باشه لطفا بزارید.
لطفا راهنمایی کنید ممنون.

amirkhezri
دوشنبه 13 تیر 1390, 23:42 عصر
سوال شما شامل دو بخش است یکی ارسال ایمیل دومی انتخاب مخاطبان
باری ارسال ایمیل از تابع

mail(to,subject,message,headers)

واسه انتخاب مخاطبان هم از جدول فراخوانی انجام بدید در یک متغیر ذخیره کنید و به جای to قرار بدید
موفق باشید

رضا قربانی
سه شنبه 14 تیر 1390, 15:20 عصر
این رو در نظر داشته باشید که اگر در لوکال هاست ویندوز هستید نمی تونید ایمیل ارسال کنید در صورتی امکان ایمیل وجود داره که نرم افزار smtp server رو بر روی سیستمتون نصب کنید.

در این صورت می تونید به راحتی از روی لوکال ایمیل ارسال نمایید .

موفق باشید

jariyan
پنج شنبه 16 تیر 1390, 00:13 صبح
با درود
من اکثر کار های سایت کردم
فقط مشکل ایمیل و بخش نظرات کاربران است و این کار رو به صورت هاست روی سیستم خودم کردم به وسیله wampserver
می خواستم بدونم که چه طوری مثلا مدیر برای 100 تا کاربر ایمیل می فرسته (یه سایت یاهو) این کارو که تک تک انجام نمی ده . باید چیکار کنم.
و بعدش چه طوری من واسه صفحه ای که ساختم بتونم زیر صفحه نظرات کاربران هم اضافه بشه .
لطفا گام به گام بگید (سطح برنامه نویسی من زیاد خوب نیست)

hpsarvari
پنج شنبه 16 تیر 1390, 00:24 صبح
با سلام شما باید لیست کاربران را از دیتا بیس خوانده و فیلد ایمیل آنها را انتخاب نمایید و سپس با نوشتن یک حلقه به تک تک آدرس ها ایمیل را ارسال نمایید .

$result = mysql_query("select * FROM member order by id");

while($r=mysql_fetch_array($result))
{

$email=$r["email"];
mail($email, $sub, $wwwtext ,"From: $company <$urmail>\nReply-To: $urmail\r\nContent-Type: text/html");
echo "<font color='#009933' face='Tahoma' style='font-size: 8pt'>آ» $email</font><br>";
}

رضا قربانی
پنج شنبه 16 تیر 1390, 10:25 صبح
یه تذکر کوچیک

ما هی میاییم بین حرفهای دوستان پرانتز می زنیم . شرمنده

همیشه سعی کنید در ارسال ایمیل های گروهی وقفه ایجاد کنید : یعنی هر یک دقیقه 3 تا ایمیل ارسال کنید با فاصله زمانی تا ایمیل شما در اینباکس کاربر قرار بگیره ، در غیر این صورت ایمیل شما اسپم می شه.

موفق باشید

rash44
پنج شنبه 16 تیر 1390, 16:20 عصر
سلام
لطفا در موزد نرم افزار smtp server بیستر توضیح بدین ؟

آیا این امکان وجود داره که نرم افزار ارسال ایمیل که با php نوشته شده روی لوکال نصب بشه و با استفاده از اینترنت و smtp server ایمیل ارسال بشه ؟

رضا قربانی
پنج شنبه 16 تیر 1390, 18:10 عصر
بله عزیز امکانش هست

rash44
جمعه 17 تیر 1390, 09:39 صبح
لطفا در مورد نرم افزار smtp server و نحوه کار کردن با نرم افزار فوق را بیشتر توضیح بدین

رضا قربانی
جمعه 17 تیر 1390, 20:42 عصر
با مقدار کمی جستجو حتما به جواب خود خواهید رسید.
یک نمونه http://www.alibozorg.com/%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-smtp-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-qk-smtp-server-3-01/

موفق باشید

jariyan
شنبه 18 تیر 1390, 16:26 عصر
خیلی ممنونم
فقط یک قسمت هم مونده که اونم گذاشتن نظرات در صفحه وب هست می باید چیکار کنم
آیا باید در mysql باید یک جدول اضافه کنم که در آن پیام ، نام نویسنده ،و ایمیل ، و ایمیل داشته باشه و باید اینکارو با جدول فرخوانی کنم.
آیا روش ساده یا بهتری هم هست .

و یک سوال دیگه من با جدول برای لیست عضو ها قرار دادم و نمی خوام با ایجاد فرم این کارو انجام بدم و من یک شمارنده برای کسانی که عضو شدن هم گذاشتم فقط مشکلم اینه که می خوام با لینک

مثلا وقتی edit کلیک کرد مقدار شمانده و به صفحه ادیت منتقل بشه چیکار کنم.
برای مثال عمیلات action=post که در فرم هست در لینک کردن به صورت است.
خیلی ممنون.