PDA

View Full Version : خطا در تعریف USER در 2003 server

eniak.master
سه شنبه 05 مهر 1384, 21:45 عصر
با سلام
زمانیکه یک یوزر در ویندوز 2003server ایجاد می کنم اطلاعات یوزر جدید را می گیرد و در مرحله آخر بعد از ورود رمز ، در پنجره بعدی زمانی که فینیش می کنم پیغامی می دهد :
windows can not set password because :

the password does not meet the password policy requirements . check the minimum password length , password complexity and password history requirements .

در ضمن پسورد را صحیح وارد می کنم و از کلمات صحیح استفاده می کنم مثلا dabir
با تشکر فراوان

mRizvandi
چهارشنبه 06 مهر 1384, 13:17 عصر
سلام

بصورت پیش فرض در ویندوز 2003 policy های پسورد محدودیتهایی رو ایجاد میکنند که شما اونها رو رعایت نکردی.
وقتی که شما پسورد تعیین میکنی باید حداقل 6 کاراکتر و حتما از اعداد و حروف استفاده کنی و از حروف کوچک و بزرگ هم استفاده بشه مثلا این Pass1234 دارای تمامی شرایط فوق هست.

برای تغییر این policy هم اگر دومین داری برو به Domain و Default policy اون رو اصلاح کن:
Windows Setting\Security Settings\Account Plicies Password Policies\Password must meet complixity ...
و بقیه رو تغییر بده

eniak.master
پنج شنبه 07 مهر 1384, 13:15 عصر
با تشکر از پاسخ شما
این مراحلی که شما فرمودید ر را انجام دادم و حتی پسورد شما را نیز وارد کردم ولی در انتها باز همان پیغام را می دهد .
نمیدانم ولی احتمال می دهم اکتیو دایرکتوری رو کامل نصب نکردم یا یک ویزاردی مربوط به اون ؟؟؟؟؟

sarami
پنج شنبه 07 مهر 1384, 19:28 عصر
Pass1234 این پسورد یک ایراد جزئی مربوط بهcomplexity داره و اونم اینه که از علامت ها استفاده نشده ولی دوست عزیز بهتره policy رو تغییر بدین که دوستمون شرحش رو دادن درنهایت فکر میکنم این پسورد بهتون جواب بده pass123#

eniak.master
جمعه 08 مهر 1384, 00:01 صبح
بسیار متشکرم
از کلمه رمز abcABC123 استفاده کردم و جواب داد .
در policy هم تغییراتی دادم ولی هیچ فرقی نکرد و باز هم همان ترکیب حروف کوچک ، بزرگ و اعداد را می خواهد .
کاش راهی بود که میشد با آن حروف بزرگ را حذف کرد !
مجددا از راهنمایی شما دوستان متشکرم .

mRizvandi
یک شنبه 10 مهر 1384, 12:32 عصر
سلام

به آدرسی که گفته بودم مراجعه کن بعد:
Password must meet complexity Requerment رو Deisable کن. دقت کن در OU های دیگه policy مخالف با این نداشته باشی.
راستی Policyهای مربوط به Computer رو باید تغییر بدی نه user رو ;-) (-;

mojtaba_z
چهارشنبه 13 مهر 1384, 15:18 عصر
سلام

در Domain Security Policy باید تغییرات گفته شده را در Password Policy اعمال کنی .
بعدا باید دستور زیر را برای اعمال تغییرات در منوی Run اجرا کنی .
gpupdate /force

موفق باشی