PDA

View Full Version : سوال: دیافت مقادیر از url

Minamir
سه شنبه 14 تیر 1390, 08:17 صبح
سلام به همه اساتید و دوستان
ببخشید می شه راهنماییم کنید که چطوری در #C می تونم مقدار هایی رو که در url هست رو بهشون دسترسی پیدا کنم اگه امکانش هست برای بزرگواران بگن چطوری می تونم هر کدوم از مقدار هایی رو که ارسال کردم رو داخل یک لیبل نمایش بدم فقط خواهش میکنم کد مربوط به #C رو بهم بدید نه VB .
ممنون از همه اساتید و دوستان خوبم.

clover
سه شنبه 14 تیر 1390, 09:15 صبح
سلام دوست من

Label1.Text = Request.QueryString["QueryStringParameterName"];

Minamir
سه شنبه 14 تیر 1390, 09:31 صبح
سلام دوست من

Label1.Text = Request.QueryString["QueryStringParameterName"];

دوست من من اگه به این صورت داخل dataNavigateUrlFormatString یک گریدویو بنویسم درست هستش :
PageName.aspx?id{0}&data{1}
و در داخل dataNavigateUrlFeild این رو بنویسم :
id,data
و در صفحه ای که می خوام دریافت کنم دوتا لیبل گذاشته باشم و اینصوری که بالا شما گفتین داخل page_load بنویسم باید داخل لیبل بیاره دیگه؟
ولی برای من نمی یاره امکانش هست بگید مشکل کارم کجاست دوست خوبم؟
مرسی از این که جوابم رو دادین امیدوارم همیشه موفق باشید

Minamir
سه شنبه 14 تیر 1390, 10:21 صبح
ببخشید من فهمیدم مشکلم کجا بود حلش کردم ولی الان به یک مشکل جدیدتر برخوردم اونم اینکه الان که قرار دادم تو لیبل چون فارسی هستن بعضی از مقادیر با علامت سوال نمایش میده داخل لیبل ، باید چیکار کنم تا مقادیری رو که فارسی هستن رو نمایش بده؟
البته این رو اضافه کنم که داخل اینترنت اکسپلور اینطوری نمایش میده داخل کورم درست نمایش می ده ولی من باید تو اکسپلور اجرا کنم این وب رو
خواهش می کنم راهنماییم کنید. ممنون

clover
سه شنبه 14 تیر 1390, 17:19 عصر
من تست کردم، چنین مشکلی وجود نداره، با این حال لطف کنید کدتون رو قرار بدید.
ویژوالتون چه ورژنی هست ؟ آدرس صفحه را دستی وارد می کنید یا از طریق برنامه تغییر میدید ؟

توی اینترنت اکسپلورر آدرس ها را حتما باید Encode کنید و نباید توی آدرس بار مستقیما فارسی بنویسید.