PDA

View Full Version : سورس یک برنامه نوشته شده در MS VC++ 6.0

نغمه
سه شنبه 14 تیر 1390, 10:53 صبح
من کاملا مبتدی هستم سورس یک برنامه که در MS VC++ 6.0 نوشته شده است دانلود کردم شامل فایل های زیر است
momentFP.cpp
misc.h
makefile
fp.h
fp.cpp
CET.h
CET.cpp
visual studio 2010 روی کامپیوترم نصب هست این برنامه را چه جوری کامپایل و اجرا کنم

developing
چهارشنبه 15 تیر 1390, 12:13 عصر
با سلام

1- برنامه ویژوال استودیو رو باز می کنی.
2- از منوی File گزینه New سپس Project رو انتخاب می کنی.
3- با انتخاب گزینه Visual C++ در سمت چپ پنجره و انتخاب Win32 Console Application در سمت راست پنجره یک اسم برای پروژه ات انتخاب می کنی( پایین در کادر Name).و OK می کنی.
4- در پنجره ای که ظاهر می شه دکمه Next و سپس گزینه Empty Project رو انتخاب می کنی بعد دکمه Finish رو کلیک می کنی.
5- در سمت راست نرم افزار ویژوال استودیو در پنجره Solution Explorer بر روی پوشه Source Files راست کلیک می کنی و بعد Add سپس Existing Item رو انتخاب می کنی.در اینجا باید فایل اصلی برنامه ات رو که یکی از فایل های با پسون CPP هست رو انتخاب کنی.
6- در همین پنجره (Solution Explorer) روی پوشه Header Files راست کلیک کرده و سپس از گزینه Add گزینه Existing Item رو (درست مثل شماره 5) انتخاب می کنی و فایل های سرآیند برنامه رو به پروژه ات اضافه می کنی(فایل های با پسوند h.)
7- با کلید F5 و یا منوی Debug > Start Debuging برنامه ات رو کامپایل می کنی و اگه برنامه ات مشکل و خطا (Error) نداشته باشه حتما کامپایل می شه.

اگر هم خطا داشته باشه لیست خطاها در زیر پنجره نرم افزار ویژوال استودیو در پنجره Errors به شما نشون داده خواهد شد که باید یکی یکی اونها رو رفع کنی و برنامه ات رو کامپایل کنی.

البته لازم به ذکر است اون برنامه ای که شما فایلهاشو گذاشتید احتمالا بیش از یک پروژه باشه چون چند تا فایل با پسوند CPP داره.

امیدوارم مشکلت حل بشه ولی اگه حل نشد باید فایلهاتو بذاری تا حضورا بشه مشکل شما رو حل کرد.