PDA

View Full Version : گفتگو: محاسبه سنوات پرسنل از طریق کد نویسی

mitra285
سه شنبه 14 تیر 1390, 10:33 صبح
با سلام خدمت همه دوستان برنامه نویس

میخواستم بدونم کدوم یکی از اعضا محترم تا حالا در خصوص نرم افزار حقوق و دستمزد فعالیتی داشتن . مشکل من تو محاسبه سنوات پرسنل هست، شرکتی که ما با اون کار می کنیم که می گه باید همه این موارد دقیق باید باشه یعنی اختلاف تاریخ استخدام فرد و تاریخ پایان کار فرد باید به صورت دقیق به سال ماه و روز محاسبه بشه که ما هر کاری کردیم و هر جور هم تو سایت برنامه نویس بررسی کردم کدی پیدا نکردم که این کار رو به صورت دقیق انجام بده از دوستانی که تا حالا تو این حوزه فعالیت داشتن می خواستم لطف کنن بگن چطوری مشکل خودشون رو تو این قسمت ( محاسبه سنوات ) بر طرف کردن که از نظر قانون کار هم مشکلی نداشته باشه ؟

با تشکر از همگی شما

juza66
سه شنبه 14 تیر 1390, 17:06 عصر
سلام دوست من

یک مقدار واضح تر توضیح بنما که ما هم متوجه بشیم :متفکر:

می خواهید با وارد کردن سال/ماه/روز ثبت نام پرسنل تا به امروز، اختلاف زمانی رو بدست بیارید؟! :متفکر:

mitra285
سه شنبه 14 تیر 1390, 17:28 عصر
بله می خوام اختلاف زمانی به صورت سال ماه روز برگرده - اما متاسفانه کدهایی که تا حالا دیدم هر کدام در محاسبه اختلاف 2 تاریخ شمسی نقطه ضعف داشتند و مسئله بعدی این که از نظر قوانین اداره کار هم این محاسبه مورد تایید باشه.

juza66
سه شنبه 14 تیر 1390, 18:14 عصر
سلام مجدد

نظرمن: شما میتونین سال / ماه / روز رو جدا کنید (Split) کنید و جدا محاسبه کنید (سخت بود نه!:بامزه:)

و اما استاندارد این روش، من بلد نیستم!:لبخند:

Boy_nn
چهارشنبه 15 تیر 1390, 15:24 عصر
کار خیلی سخت کردی
ولی به نظر من خیلی راحت تر از این حرفها هست
تاریخ ور به تاریخ میلادی تبدیل کن
و از همدیگه کمشون کن
به همین راحتی

bnnoor
چهارشنبه 15 تیر 1390, 16:31 عصر
با سلام خدمت همه دوستان برنامه نویس

میخواستم بدونم کدوم یکی از اعضا محترم تا حالا در خصوص نرم افزار حقوق و دستمزد فعالیتی داشتن . مشکل من تو محاسبه سنوات پرسنل هست، شرکتی که ما با اون کار می کنیم که می گه باید همه این موارد دقیق باید باشه یعنی اختلاف تاریخ استخدام فرد و تاریخ پایان کار فرد باید به صورت دقیق به سال ماه و روز محاسبه بشه که ما هر کاری کردیم و هر جور هم تو سایت برنامه نویس بررسی کردم کدی پیدا نکردم که این کار رو به صورت دقیق انجام بده از دوستانی که تا حالا تو این حوزه فعالیت داشتن می خواستم لطف کنن بگن چطوری مشکل خودشون رو تو این قسمت ( محاسبه سنوات ) بر طرف کردن که از نظر قانون کار هم مشکلی نداشته باشه ؟

با تشکر از همگی شما

همینطور که دوستمون گفتن یه راه حل اینه که تاریخ ها رو جدا کنید یعنی هر فیلد جداگونه ثبت بشه ( سال و ماه و روز جداگانه ) که البته فکر نکنم این زیاد جالب و البته حرفه ای باشه .!!!! به نظر من راه حل مشکل شما استفاده از کامپوننت کتابخانه فارسی هست که کار برنامه نویسای ایرانی را همراه با امکانات بالا راحت کرده برای اطلاعات بیشتر و جستجو میتونید از برادر عزیز گوگل استفاده کنید و سرچ کنید "Farsi Library Componnet" و بطور کامل با امکاناتش آشنا بشید . و اما شما در رابطه با کلاس Shamsi Calender در ویژوال هم اطلاعات دارید؟؟؟؟ بهتره در مورد این قسمت هم سرچ کنید ( تو خود همین سایت خیلی درموردش بخث شده و کار باهاش رو گفتن ) شاید مشکلتون با این قسمت هم حل بشه . ولی پیشنهاد من استفاده از روش اوله ....