PDA

View Full Version : مشکل در هنگام استفاده از PathListBox با VS

PetekDincos
سه شنبه 14 تیر 1390, 13:17 عصر
با سلام
هنگام استفاده از PathListBox با VS مشکل پیدا می کنم که ادر هنگام Run یا Build برنامه مشکلی وجود نداره اما هنگام کار با IDE به خاطر مشکل زیر

GenericArguments[0], 'System.Object', on 'System.Windows.Interactivity.TargetedTriggerActio n`1[T]' violates the constraint of type parameter 'T'.

امکانات IDE از قبیل IntellSince کار نمی کنه برای این مشکل چیکار کنم با تشکر

PetekDincos
سه شنبه 14 تیر 1390, 20:15 عصر
با سلام
آیا مشکل بالا مختص منه یا دوستان دیگه ای هم که با PathListBox کار کزدند همین مشکل رو دارند چون من هر چی تو اینترنت گشتم جایی ندیدم که هم چنین مشکلی باشه با تشکر

رضا عربلو
چهارشنبه 15 تیر 1390, 09:31 صبح
محيط xaml editor ويژوال استوديو ضعيف است و در بسيازي از موارد که خودم مواجه شدم در نشان دادن صفحات شلوغ و پيچيده در مانده مي شود.
من خودم ترجيحاً جهت فراگيري بهتر کدهاي xaml را دستي مي نويسم. تا از محيط ويژوال استفاده کنم.

مهدی فرزاد
چهارشنبه 15 تیر 1390, 10:34 صبح
من پیشنهادم برای محیط طراحی برنامه استفاده از Blend هست بجای Vs

که کلا با این مشکلات مواجه نشید

شما در محیط Blend هم دستی میتونید کد Xaml بنویسید و امکانات ابزاری خیلی قوی تری از Vs در اختیارتون میگذاره به عنوان نمونه وقتی برای انتخاب زبان صفحه کلید در کد Xaml تایپ میکنید InputLanguageManager.InputLanguage کلیه زبانهای موجود در رایانه شما لیست میکنه
ساخا استایل بسیار سادست
ساخت Binding و ساخت Template ها
کلا ماکروسافت Blend رو برای کار با WPF و Sliverlight معرفی کرده

PetekDincos
یک شنبه 19 تیر 1390, 14:33 عصر
با سلام
برای ایجاد PathListbox Carousel از فایل msi لینک زیر استفاده کنید چون اسمبلی Expression.Sample.PathListBoxUtils چند تا باگ داشت که این باگها موقع کار با vs به همراه این PathListbox باعث می شد که امکانات IDE از قبیل IntelliSince درست کار نکنند و این باگها در اسمبلی لینک زیر برطرف شده http://expressionblend.codeplex.com/releases/view/57990 با تشکر