PDA

View Full Version : نرم افزار تحت وب را مثل نرم افزار تحت ويندوز ميتوان اصولي عرضه كرد؟

bamzi software
سه شنبه 14 تیر 1390, 13:14 عصر
سلام

در موردتحت وب بودن يا تحت ويندوز بودن يك نرم افزار سوال داشتم.

براي يك آژانس املاك مي خوام نرم افزار بنويسم.

خودم فكر ميكنم به اين خاطر كه شايد در آينده بنگاه دار بخواد از اين نرم افزار در اينترنت استفاده كنه ،بهتر باشه تحت وب بنويسمش.

اما موقع عرضه ،مثل يك نرم افزار تحت ويندوز نميشه عمل كرد. كه براش setup درست كرد و راحت توسط مشتري نصب شود .
بلكه بايد فايلها در جاي خاصي كپي شوند و حتما IIS نصب باشه و براي اجرا مسير رو در URL يادشون باشه.نه مثل نرم افزار تحت ويندوز كه با اجراي يك فايل exe برنامه RUN ميشه.

لطفا راهنماييم كنيد كه كار درست چي هست؟آيا من درست فكر ميكنم يا راهي براي درست عرضه كردن نرم افزار تحت وب وجود داره؟

ممنون

bamzi software
سه شنبه 21 تیر 1390, 15:39 عصر
يك سوال:

براي اينكه فايلهاي پابليش شده ي پروژه تحت وب vs روي سيستم مقصد اجرا بشه آيا بايد VS روي اون سيستم نصب باشه؟

اگر اينطور باشه پس بايد نرم افزار Windows application عرضه بشه...

bamzi software
دوشنبه 27 تیر 1390, 17:13 عصر
به نظر شما اگر يك نرم افزار در تعداد زياد بخواد به فروش برسه (يعني به صورت CD) ميتونه تحت وب باشه؟
اونوقت نصبش براي مشتري به چه صورت هست؟
فايل setup داره؟
يا بايد جايي در سيستم كپي كنند؟ و IIS‌ و ديتابيس رو جدا نصب كنند ?

bamzi software
پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391, 16:04 عصر
چرا هیچ کسی تا حال جوابی نداده؟

دوباره این تاپیک رو با یه سوال دیگه میارم بالا:

اگر بخوام نرم افزار رو بصورت windows application بنویسم بهتر هست دیتابیس اس کیو ال باشه یا اکسس؟
خودم با اس کیو ال راحت تر هستم، فقط موضوع نصبش هست که اگر مشتری با setup من بدون مشکل اس کیو ال رو نصب کنه خیالم راحت میشه، اینطور میشه؟

لطفا ایندفعه راهنماییم کنید.ممنون

IFA_USER
یک شنبه 31 اردیبهشت 1391, 20:07 عصر
سلام
به نظر من که تجربه هر دونوع برنامه نویسی را دارم برای پروژه ای با این اندازه سراغ تحت وب نرو.
برای اجرای فایل پابلیش شده نیازی به ویژوال استودیو نداری در کامپیوتر هدف
برای Cd دادن بهتره ویندوز اپلیکیشن باشه
هم با اسکیو ال هم با اکسس می تونی Setup بسازی. خیلی فرق نمی کنه ولی Access راحتره

bamzi software
دوشنبه 08 خرداد 1391, 10:10 صبح
ممنون.

ک سوال:
اگر در سیستم مقصد ،اس کیو ال با همون ورژنی که ما می خواهیم و در پیش نیاز نصب قرار دادیم ،از قبل نصب شده باشه ،در موقع نصب به مشکلی برمی خوریم؟ یا خودش متوجه میشه و نصب دوباره نمیکنه؟