PDA

View Full Version : سوال: اضافه کردن سطر جدید به Grid تلریک در سمت کلاینت

Kia_MLS
سه شنبه 14 تیر 1390, 13:19 عصر
با عرض سلام خدمت همه دوستان
من یک صفحه دارم که چندتا TextBox و 2 تا Button با عنوان Insert و Submit و یک RadGrid (گریدویو تلریک) داره
میخوام وقتی کاربر مقدار TextBox هارو وارد و بر روی دکمه Insert کلیک کرد، بدون اینکه داده ها در دیتابیس ذخیره بشن، یک سطر جدید با این داده های وارد شده در گرید ایجاد و مقادیر وارد شده در آن سطر نشان داده شوند.
ترجیحا این کار سمت کلاینت انجام بشه
در نهایت وقتی روی دکمه Submit کلیک کرد، مقادیر تمامی سطرهای ایجاد شده در گرید به دیتابیس انتقال داده شده و ثبت دایم گردند.

چطوری باید این کارو انجام بدم؟ :متفکر:

Kia_MLS
چهارشنبه 15 تیر 1390, 10:47 صبح
یک راه خیلی بد اینه که اطلاعات رو درون یک List ریخته و List را در Session ذخیره کنیم و با هر بار کلیک دکمه insert با استفاده از آژاکس یک آیتم به لیست اضافه کرده و در نهایت اطلاعات درون اون لیست رو در گرید تلریک Bind کنیم.
اما این راه سربار زیادی داره
اگه دوستان عزیز راه حل دیگه ای ارایه بدن خوشحال میشم

ایمان مدائنی
چهارشنبه 15 تیر 1390, 12:48 عصر
دوست عزيز از آپديت پنل استفاده كن و نيازي به ليست نيست ميتوني داده ها رو بدون رفرش به گريد اضافه كني

Kia_MLS
چهارشنبه 15 تیر 1390, 15:46 عصر
آپدیت پنل فقط باعث میشه صفحه Refresh نشه، سوال من در مورد نحوه ایجاد سطر جدید در سمت کلاینت در گرید تلریک هستش
در واقع اینطور بگم که مقادیر وارد شده در TextBox ها را بدون اینکه در دیتابیس، لیست، Session یا مواردی از این قبیل ذخیره کنم، مستقیما در سطرهای گرید تلریک اضافه کرده و نمایش دهم. اون هم در سمت کلاینت