PDA

View Full Version : کدام درگاه برای پرداخت آنلاین مناسب تر است؟

FVVSBN
سه شنبه 14 تیر 1390, 20:04 عصر
سلام

من میخوام برای یه جایی یه سایت بسازم که پرداخت آنلاین داشته باشه.

1- باید بهش بگم چی کار کنه؟ (باید کد از شعبه بگیره؟)
2- کدام درگاه مناسب تر است؟ درگاه ربطی به حساب داره؟ (یا از هر بانکی حساب داشته باشه میتونیم با هر درگاهی کار کنیم؟)
3- برای کد نویسی به این منظور به طور کلی باید چکار کنم؟

ramin149
سه شنبه 14 تیر 1390, 20:31 عصر
خوب شد دوستمان این سوال را پرسید
من توی این چند روز می خوام با یک بانک قرار داد ببندم به نظر شما بهترین بانک کدام بانک است که یک شخص برای اولین بار این کار را می خواد انجام بده ، آموزش کاملی به آدم می دهند و همچنین در اینترنت باشه

jaykob
چهارشنبه 15 تیر 1390, 11:30 صبح
سلام

من بانک ملت رو پیشنهاد می کنم . چون هم سریع اطلاعات رو می فرستند و هم نمونه کد خوبی می دهند و هم پشتیبانی قوی و خوبی دارند و راهنمایی می کنند . توابعش هم سخت نیستند راهنما رو بخونید متوجه می شوید ولی برای اولین بار کمی گنگ هست . در مرحله بعدی می شه از بانک سامان استفاده کنید پشتیبانیش رو داخل تهران نمی دونم اما واسه شهرستان ها خیلی بده . بانک ملی هم درگیری های خودش رو داره نمونه کد می ده اما برای اولین بار سخته اجرایی کردنش . با بانک های دیگه کار نکردم که نظر بدم .

موفق باشید

hamidjalali
چهارشنبه 15 تیر 1390, 11:51 صبح
درگاه زرین پال هم هست

نمونه کدهای خوبی هم داره https://www.zarinpal.com

alibabaei2
چهارشنبه 15 تیر 1390, 15:58 عصر
سلام
من بانک پارسیان رو پیشنهاد می کنم
هم سریع جواب می دن
هم راحته نمونه کد هاشون
هم امنیت خوبی داره
بانک ملت هم که دوستمون معرفی کردن مشکل certificated... داره

hamidjalali
چهارشنبه 15 تیر 1390, 18:10 عصر

این که مشکل نیست! امنیت رو میبره بالا

hjran abdpor
جمعه 21 بهمن 1390, 20:45 عصر
بانک سامان از پیشگامان استفاده از SSL بوده و است . از لحاظ امنیتی به نظر من بهترین بانک برای اینکارها است.

mmnoody2006
جمعه 21 بهمن 1390, 21:17 عصر
سلام
هم سریع جواب می دن
هم راحته نمونه کد هاشون
هم امنیت خوبی داره

تایید می شه :تشویق:

mahan.2002
جمعه 21 بهمن 1390, 21:58 عصر
سلام
هم سریع جواب می دن
هم راحته نمونه کد هاشون
هم امنیت خوبی داره

میشه یه نمونه بزارید. یا لینکی که توضیحات کاملی و روانی داشته باشه در مورد این درگاه ...
در کل یک توضیح کوتاهی هم در این مورد از چگونگی کار با توابع و همچنین عمل کرد بصورت خلاصه و راحت ...

bahareh1368
جمعه 21 بهمن 1390, 22:11 عصر
تو همین سایت یه نفر کاملا مراحلش رو در قالب یک فایل PDF ارائه داده.سرچ کنی پیداش می کنی

pcdownload.bloghaa.com
جمعه 21 بهمن 1390, 23:48 عصر
نمیدونم تا حالا امتحان کردی یانه ولی من با همشون پرداخت را امتحان کردم ماله ملت از همشون سریعتر و راحتتره

در مورد کد هم که کد نویسی نمیخواد.با بانک قرار داد میبندی یه پنل بهت میده.جنس و قیمت و مشخصات را میدی و لینک را تحویل میگیری.بعد توی لینک دکمه خرید تو وبسایتت آدرسی که از بانک برای اون محصول گرفتی را میزاری.همین.

Naranj
شنبه 22 بهمن 1390, 03:14 صبح
من بانک ملت رو پیشنهاد می کنم
مثلا بانک پارسیان چند تا از خطاهایی که پیش میاد رو نگفته دلیلش چیه ، مثلا ارور 21 رو تو داکیومنتش نگفته برا چیه یا چند تا از کدهای خطای دیگه و اینکه پشتیبانیشون افتضاحه من چند بار تماس گرفتم یا همیشه مشغول بوده یا کسی نبوده که جواب بده اما بانک ملت هم شماره خطاها رو کامل توضیح داده و هم پشتیبانی خوبی داره

mahan.2002
شنبه 22 بهمن 1390, 07:33 صبح
تو همین سایت یه نفر کاملا مراحلش رو در قالب یک فایل PDF ارائه داده.سرچ کنی پیداش می کنی

سلام
هم سریع جواب می دن
هم راحته نمونه کد هاشون
هم امنیت خوبی داره

ممکنه دوستان یه PDF راحت و روان از یه درگاه مانند پارسیان ، ملت ... که دوستان بیان کردند کار با اون راحت است رو برای دوستان بزارن. :لبخندساده:

farhud
شنبه 22 بهمن 1390, 09:02 صبح
این بانک‌ها برای دادن درگاه مجوز فعالیت هم می‌خواهند یا نه؟

اگر مجوز فعالیت بخواهند؛ فکر کنم زرین پال بهتر باشه، چون می‌توانی با نام حقیقی درگاه بگیری.

crazy_1892
شنبه 22 بهمن 1390, 13:50 عصر
بانک سامان
مزایا:کد نویسی و sample های راحت
معایب :دریافت کارمزد 2%
خودم دارم استفاده می کنم
بانک ملت:(پشنهاد میشه:تشویق:)
مزایا :امنیت بالا -سرعت بالا-بدون کامزد
معایب:کد نویسی بدون پشتیبانی و سخت تر از بانک سامان
بانک ملی
مزایا:بدون کارمزد -کاربری راحت
معایب :کد نویسی مشکل-عدم پشتیبانی
آموزش: نحوه پیاده سازی کامل پرداخت آنلاین بانک ملی ایران (دامون) ، از ابتدا تا Verification نهایی (http://barnamenevis.org/showthread.php?317958)
بانک پارسیان:

mahmood_4246
شنبه 22 بهمن 1390, 14:51 عصر
بهترین طبق صحبتی که با مهندس کرامتی داشتم برای بانک پارسیان هست .. با وب سرویس کار میکنه .. راحت تره

pcdownload.bloghaa.com
یک شنبه 23 بهمن 1390, 02:49 صبح
این بانک‌ها برای دادن درگاه مجوز فعالیت هم می‌خواهند یا نه؟

اگر مجوز فعالیت بخواهند؛ فکر کنم زرین پال بهتر باشه، چون می‌توانی با نام حقیقی درگاه بگیری.

آره باید مجوز فعالیت داشته باشی.

بهترین طبق صحبتی که با مهندس کرامتی داشتم برای بانک پارسیان هست .. با وب سرویس کار میکنه .. راحت تره
اگه وب سریوسشو که گیر بیاری تقریبا تمومه همه چی.

مهدی کرامتی
یک شنبه 23 بهمن 1390, 12:57 عصر
دروازه پرداخت بانک ملت (behpardakht.com) الان از همه بهتره، چون مبلغ دریافتی رو همان لحظه به حساب واریز میکنه. مشکل SSL Certificate اش 6 ماهی است که حل شده.

rahmatr
دوشنبه 24 بهمن 1390, 00:20 صبح
من تقریبا تجربه همه شون رو دارم.
به نظرم اول بانک سامان بعد بانک ملت از همه بهتره، سریعتر راه میافته و برای کدنویسی هم خودشون راهنمایی میکنن.

برای بانک ملی، اینقدر بد جواب میدادند باهاشون درگیر شدم کار به مقامات بالا کشیده شد.

farhud
دوشنبه 24 بهمن 1390, 16:46 عصر
آره باید مجوز فعالیت داشته باشی.

آیا گرفتن مجوز از ساماندهی کافیه و یا باید از جاهای دیگه هم مجوز داشت؟

crazy_1892
دوشنبه 24 بهمن 1390, 21:51 عصر
دوست عزیز هر بانک با یک شرکت قرار دارخ وشما با اون شرکت باید قرارداد ببندی با بانک کاری نداری

مثلا ملت behpardakht است

mahan.2002
چهارشنبه 26 بهمن 1390, 12:48 عصر
دوستان PDF مناسب در این مورد هست ...

رضا قربانی
یک شنبه 21 خرداد 1391, 13:29 عصر
بانک پارسیان

البته کد نوشتن و راحتی کار فقط ملت ، فقط یک عیبی داره در برگشت سیشن ها رو ریست میکنه که باید حواستون باشه از سیشن استفاده نکنید.

مهدی کرامتی
یک شنبه 21 خرداد 1391, 13:52 عصر
Reset شدن Session ربطی به بانک ملت نداره. Session Timeout را در Web.Config خودتان تنظیم کنید.

رضا قربانی
یک شنبه 21 خرداد 1391, 19:56 عصر
Reset شدن Session ربطی به بانک ملت نداره. Session Timeout را در Web.Config خودتان تنظیم کنید.
با بانک های دیگه کار کردم . هیچ یک مشکل سیشن نداشتن و فقط بانک ملته که این مشکل رو داره .

بارها و بارها در جاهای مختلف از سایت و سایت های دیگه افرادهایی دیدم که با این مشکل دارند.

میشه در مورد Session Timeout را در Web.Configیه توضیحی بدید ؟ چگونه این مشکل رو حل کنم ؟ کجا برم ؟ چیکار کنم؟

البته یکی از دوستان در اینجا هم همین مشکل رو داره : http://barnamenevis.org/showthread.php?221202-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-sesstion-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA&highlight=%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9+%D9%85%D9%84%DB %8C+%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86

ممنون میشم

crazy_1892
یک شنبه 21 خرداد 1391, 20:43 عصر

sessuin هیچ مشکلی نداره من خودم از session استافده می کنم

رضا قربانی
یک شنبه 21 خرداد 1391, 21:38 عصر
sessuin هیچ مشکلی نداره من خودم از session استافده می کنم
ولی من چندین نفر رو میشناسم که مشکل سیشن دارن.
امکانش هست لینک بدید تا من چک کنم /؟

اولین درخواست ریست میکنه و دوباره بری دیگه با سیشن کاری نداره و بدون مشکله