PDA

View Full Version : نظرتون راجع به پروژه کوک موبایل مخصوصا سری 60v5 چیه

Hossenbor
پنج شنبه 16 تیر 1390, 11:35 صبح
سلام دوستان من میخواستم یه نرم افزار بنویسم که بتونه فایلهایه فلشه گوشیهایه 60v5 رو دستکاری و در کل بهینه کنه همانطور که صاحبان این گوشی میدانند این گوشی ظاهری خشک و نچسپ داره و فریم هایی هم که در حال حاضر کوک میشن حجمه زیادی دارند من میخوام این حجمو حداقل به 1 هفتادم برسونم این برنامه شامل یک مترجم دستورات برای کوک و یک رابط کاربری با حالت قابل ویرایش و توسعه و ایجاد مدهایه جدید هست من میخواستم نظر شما رو در زمینه بدونم که پروژه چه ویژگیهایی داشته باشه حالاته کلی که برنامه انجام میده روی فایلها یا حذف میکنه و یا جایگزین و ساختن مقادیر جدیده فعلا چون تمرکزم رو این برنامه است قسمت استخراج فایلهایه سیمبیانو نمی تونم بسازم در ضمن کسانی که در این زمینه علاقه دارند بگند که پروژه رو تو بخش اپن سورس انجمن بذارم با تشکر

B.I.O.H.A.Z.A.R.D
پنج شنبه 16 تیر 1390, 12:44 عصر
سلام

من یه مدت کوکر بودم توی یکی از سایت های موبایلی.

با نرم افزار های extract فایل های فلش هم خیلی کار کردم، نمیدونم شما با این نرم افزار هایی که اعضای pnht ساختن آشنایی دارید یا خیر.

در مورد کم کردن حجم فایل های کوک هیچ نظری ندارم.

در کل اگه بتونم خوشحال میشم کمکی بکنم.

Hossenbor
پنج شنبه 16 تیر 1390, 14:18 عصر
نه منظورم یه چیزه دیگه است یکی از امکاناتش اینه اگه نرم افزار کوکرو دیده باشید یه چیزی تو همون مایع اما به صورت قابل توسعه یا اپن سورس و دست ادم توش باز باشه اونا خود مودو کپی می کنند می زارند اما این با مد کار میکنه منو چجوری باشه اون یک مد 4*5 میبینه کپی میکنه میزاره اما این حالت کلی منو رو در نظر میگیره میپرسه چه نوع منو 3*4 یا 4*4 یا 4*5 و از این حالت و خلاصه نرم افزار کلش دسته خودته که فایله مودشو چجوری بنویسی همونطوری بهت جواب میده برای زبان برنامه هم اول گفتم از سی شارپ و شی گرا استفاده کنم بعد بررسی کردم دیدم خطی بهتره تا ببینم نظر شما چیه قسمت پایین یک دستوره str str1="file"; del(str1); یا دستوراتی مثل ریپلاس و فایند و ست و دیز هم داره گفتم که دستور include سی رو هم بزارم توش حالا منتظرم ببینم نظر شما چیه

Hossenbor
پنج شنبه 16 تیر 1390, 19:31 عصر
نظری نبود دوستان که چجوری باشه حداقل راجه به استایل و این چیزا و اینکه چجوری باشه نظری نیست