PDA

View Full Version : سوال: تلفن گویا

hamed_goun
شنبه 18 تیر 1390, 11:48 صبح
سلام دوستان
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین.
واسه یه شرکت باید یه تلفن گویا بنویسم به این صورت که کاربر به شرکت زنگ میزنه تلفن شروع به صحبت میکنه بعد کاربر یه کد رو وارد میکنه و دوباره تلفن صحبت می کنه و کاربر مجدد یه کد دیگه رو وارد میکنه و تموم میشه
این دوتا کد هم باید واسه گزارش گیریای بعدی تو دیتابیس ذخیره بشه
سوالم اینه امکان نوشتنش با سی شارب هست؟
احتیاج به caller id اینا رو هم نداره در همین حد که این دوتا شماره رو بتونه بگیره.

Esmail Solhkhah
یک شنبه 19 تیر 1390, 01:05 صبح
بله امکان نوشتنش با سی شارپ وجود داره

اصولابرای کار با مدم باید از توابع Telephony API یا همون TAPI ویندوز استفاده کنید ولی دنگ و فنگش زیاده راه آسونش اینه که

از کامپوننت TAPIEx استفاده کنید خودش برا این کارا سمپل داره

mehdi-r2
یک شنبه 19 تیر 1390, 13:48 عصر
کامپوننت KDTele هم هست که به نظر من بهتر از Tapiex هست .
من با هر دو تاشون کار کردم و پیشنهادم اینه که Kdtele رو استفاده کنید.

علی اکبر
سه شنبه 21 تیر 1390, 17:06 عصر
دوستان ببخشید
با kdtele کار می کنم هنگام پخش صدا دکمه فشارداده شده را بیشتر مواقع برنمی گردونه
چرا؟

mehdi-r2
سه شنبه 25 مرداد 1390, 08:15 صبح
این مشکل تو کامپوننتهایی مثل Kdtele و Tapiex هست ولی Kdtele کمی زودتر از Tapiex کلید فشرده شده رو تشخیص میده.

modern_amin
سه شنبه 25 مرداد 1390, 10:32 صبح
خوب اگه برایه دوستان مقدوره DLL یا ocx رو بزارین ممنون میشم
من هرچی به پستم خورد مشکل داشت؟

Legend M.A.R
سه شنبه 25 مرداد 1390, 15:04 عصر
دوستان این همه کامپوننت معرفی کردن لطف می کردن لینک دانلود یا همون نسخه ای رو که استفاده می کنن تو سایت up کنن, به گفته دوستمون بیشتر چیزایی رو که گرفتیم بی مصرف هستن (البته در مورد خودم) یا کرک مشکل داره یا...
ممنون میشم اگر لطف کنید و لینک معرفی کنید

Esmail Solhkhah
سه شنبه 25 مرداد 1390, 15:27 عصر
دوستان این همه کامپوننت معرفی کردن لطف می کردن لینک دانلود یا همون نسخه ای رو که استفاده می کنن تو سایت up کنن, به گفته دوستمون بیشتر چیزایی رو که گرفتیم بی مصرف هستن (البته در مورد خودم) یا کرک مشکل داره یا...

دوست عزیز

فعالیت Warez تو این سایت ممنوعه برای درخواست کامپوننتهای کرک شده، لطفا از پیام خصوصی استفاده کنید

بنده TAPIEx رو دارم اگر از دوستان کسی لازم داره PM Please

en.reza
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 18:50 عصر
سلام
دوستان اگه میشه ی سورس برام ایمیل کنید ممنون
en.rezamahmoodi@yahoo.com