PDA

View Full Version : نصب یک وب سرور معمولی رو یک کلاینت به منظور اجرای asp.net web application

majid_darab
یک شنبه 19 تیر 1390, 19:47 عصر
با سلام و عرض خسته نباشید :
نمی دونم این سوالو باید در اینجا مطرح می کردم و یا در تاپیک دیگری ...
به هر تقدیر چون در رابطه با Asp.net می باشد از این سرگروه برای زدن تاپیک استفاده کردم ...
چندی پیش یک سیستم ویندوز app را توسط asp.net web application پیاده سازی کردیم و حالا می خوایم روی سیستم یکی از کلاینت ها به گونه ای مورد استفاده باشد که احساس کند دارد با ویندوز App کار می کرد.
سوالی که دارم اینه که چطور روی سیستم کلاینت مزبور می توان بدون بهره گیری از vs این کارو انجام داد و روال کار به گونه ای باشد که طرف توسط بروزر خودش بتونه وارد برنامه بشه و به کار کردن بپردازه ...
آیا برای این منظور باید iis روی سیستم مزبور نصب شود؟
واینکه نحوه ی config در ویندوز سرور 2008 و ویندوز 7 چگونه است؟

با تشکر از راهنمایی شما دوستان عزیز
مجید داراب

majid_darab
یک شنبه 19 تیر 1390, 21:12 عصر
با سلام مجدد
iis در لیست windows features programs در ویندوز 7 موجود می باشد ...
لذا آن را نصب کردم ...
برای نام دامین و آی پی چی باید ست گردد ؟

با تشکّر

rasulp
دوشنبه 20 تیر 1390, 01:23 صبح
چیز دیگه ای نمیخواد پوشه محتوای فایلها رو تو پوشه c:\inetpub\wwwroot کپی کن بعد تو ی iis قسمت sites یه رفرش بزن ، حالا Default Web Site رو اگر نگاه کنی زیر مجموعه اش اسم پوشه ات میاد روی اسم پوشه ات رایت کلیک کن و گزینه convert رو انتخاب کن ، اگر تا اینجا رسیدی بگو بقیه اش رو هم ادامه بدیم.

majid_darab
دوشنبه 20 تیر 1390, 01:46 صبح
چیز دیگه ای نمیخواد پوشه محتوای فایلها رو تو پوشه c:\inetpub\wwwroot کپی کن بعد تو ی iis قسمت sites یه رفرش بزن ، حالا Default Web Site رو اگر نگاه کنی زیر مجموعه اش اسم پوشه ات میاد روی اسم پوشه ات رایت کلیک کن و گزینه convert رو انتخاب کن ، اگر تا اینجا رسیدی بگو بقیه اش رو هم ادامه بدیم.

با سلام و درود
خوب تا اینجا رو اومدم
اما اگه بشه می خوام پروژه را در جای سفارشی قرار بدم (Add New Web Site) و ست کردن آدرس جدید...
حالا در قسمت ip و نام دامین در تنظیمات این قسمت چی باید ست شود...؟
به طور مثال localhost/test1 یا یه چیزی تو این مایه ها ...

thanks in advance
best regards