PDA

View Full Version : كامپوننت kylix sms

hadisadaghatmehr
یک شنبه 19 تیر 1390, 20:34 عصر
با سلام خدمت دوستان

من دارم از كامپوننت kylix sms براي ارسال اس ام اس استفاده مي كنم مي خواستم بدونم اگه به جاي گوشي از GSM مودم استفاده كنم اين كامپوننت جواب ميده؟؟ براي استفاده از GSM مودم از كدام پروتكل استفاده ميشه؟
با تشكر از دوستان

Mahdi_S_T
یک شنبه 19 تیر 1390, 21:26 عصر
با استفاده از مودم Gsm سرعت ارسال و دریافت پیامک ها خیلی بیشتر است.شما میتوانید از طریق پورت Com با Usb به مودم متصل بشید.
البته بهتره از نسخه کامل KylixSMS استفاده نمایید که تجاری است و باید خریداری نمایید

hadisadaghatmehr
دوشنبه 20 تیر 1390, 00:29 صبح
من كرك شده اش رو دارم از اون استفاده مي كنم
من سوالم اينه كه اين كامپوننت براي كار با GSM مودم جواب ميده؟

mohammadian7
دوشنبه 20 تیر 1390, 01:06 صبح
چرا که جواب نده این کامپوننت ها به همین منظور نوشته میشن شما میتونید از کامپوننت mcore هم استفاده کنید من دارم از کرک شدش استفاده میکنم مشکلی نداشته تا الان

Mahdi_S_T
سه شنبه 21 تیر 1390, 16:16 عصر
دوستان توجه داشته باشید که اگه واقعا یک برنامه کاربردی دارید، نسخه ک.ر.ک شده مشکلاتی داره مانند : مشکل Delivery و هنگ کردن کامپوننت و دریافت پیامک و ....
بهتره با خرید نسخه کامل که قیمت زیادی هم نداره ، از تمامی امکانات KylixSMS استفاده نمایید

crying sphere
سه شنبه 12 مهر 1390, 21:18 عصر
سلام خدمت همه
من با mcore و kylix کار می کنم. همون طور که می دونید این دو کامپوننت برای نشون دادن صندوق inbox پیام ها, بعضی گوشی ها رو ساپورت نمی کنن. حالا من می خواستم بپرسم گوشی nokia 5250 این قابلیت یعنی نمایش دادن صندوق inbox رو ساپورت می کنه یانه؟
دوستان هرکی می دونه لطفا بگه که من می خوام این گوشی رو بخرم و عجله دارم.
ممنون از همه

hadisadaghatmehr
چهارشنبه 13 مهر 1390, 11:44 صبح
با سلام خدمت شما دوستان
بنده یه سوالی داشتم
من یه نرم افزار برا ارسال اس ام اس با استفاده از موبایل نوشتم یعنی موبایل رو وصل می کنی کامپیوتر هر چقدر خواستی اس ام اس می فرستی
سوالم اینجاست که آیا نوشتن برنامه ارسال اس ام اس با مودم gsm همانند موبایله یا فرق می کنه؟؟؟

Mahdi_S_T
چهارشنبه 13 مهر 1390, 12:33 عصر
تفاوتی نداره ، چون در آن حالت هم موبایل بعنوان یک مودم عمل میکند

sg.programmer
پنج شنبه 14 مهر 1390, 19:23 عصر
سلام خدمت همه
من با mcore و kylix کار می کنم. همون طور که می دونید این دو کامپوننت برای نشون دادن صندوق inbox پیام ها, بعضی گوشی ها رو ساپورت نمی کنن. حالا من می خواستم بپرسم گوشی nokia 5250 این قابلیت یعنی نمایش دادن صندوق inbox رو ساپورت می کنه یانه؟
دوستان هرکی می دونه لطفا بگه که من می خوام این گوشی رو بخرم و عجله دارم.
ممنون از همه

من الان رو سیستمم نصب نیست بگم ولی به مثالش مراجعه کن .
اگه گوشی سیستم عامل سیمبین داشته باشته باشه این امکان وجود نداره.
برو تو سایتش باید لیست گوشی های که ساپورت میشه را نمایش میده