PDA

View Full Version : نحوه ارسال پیامک گروهی توسط کامپوننت mcore

مرتضی تقدمی
دوشنبه 20 تیر 1390, 10:18 صبح
با سلام

من توی تاپیک هایی که در مورد ارسال پیامک بود جستجو کردم و تونستم نتیجه مورد نظرم رو بگیرم. اما یه سوالی داشتم اینکه برای ارسال پیامک های گروهی اینکار که شماره ها رو توی یک تایمر بزاریم کار درستیه یا نه؟
ممنون

موفق باشید

mohammadian7
دوشنبه 20 تیر 1390, 15:15 عصر
سلام شما تمام شماره هات رو بر اساس اولویتی که میخوای بفرستی (کم - زیاد - متوسط)داخل تکست باکس TxtPhone میفرستی کامپوننت خودکار این کار رو برات انجام میده. یعنی تک تک برات میفرسته و نیازی به استفاده از تایمر نیست.

sg.programmer
سه شنبه 21 تیر 1390, 19:14 عصر
میشه بیشتر توضیح بدید
یعنی یک خاصیت داره که میتونه یک پیام را برای چند شماره موبایل ارسال کرد
یا باید مثل دوستمون که گفتند توی یک تایمر قرار داد

hadisadaghatmehr
سه شنبه 21 تیر 1390, 19:31 عصر
من كه kylix sms استفاده مي كنم اون يه پراپرتي به نام set interval داره كه بازه زماني بين ارسال دو پيامك رو تعيين مي كنه كه مي تونه 4 تا 7 باشه حالا نميدونم mcore هم اين پراپرتي رو داره يا نه

mohammadian7
چهارشنبه 22 تیر 1390, 00:39 صبح
نه خیر بجاش آپشنی داره که پیامک رو به صف اولویت می فرسته (کم زیاد متوسط)
queue=low normal high
send to message queue

modern_amin
چهارشنبه 22 تیر 1390, 09:54 صبح
mcore در هر اجرا فقط یکی میفرسته
باید بزاری تو حلقه تکرار بشه

sg.programmer
چهارشنبه 22 تیر 1390, 11:04 صبح
نه خیر بجاش آپشنی داره که پیامک رو به صف اولویت می فرسته (کم زیاد متوسط)
queue=low normal high
send to message queue

سلام
این صف اولویت برای کدوم کامپوننت هست
یعنی قبل از ارسال پیامک همه رو میفرسته توی صف و سپس ارسال میکنه و با این وجود دیگه نیاز به تایمر هم نیست
میشه یک مثال بزنید

masoud_tamizy
چهارشنبه 22 تیر 1390, 11:48 صبح
استفاده از یک حلقه یا یک شمارشگر هیچ مسئله ای نیست ولی واسه محکم کاری هم می تونی از Thread استفاده کنی .

sg.programmer
چهارشنبه 22 تیر 1390, 13:35 عصر
استفاده از یک حلقه یا یک شمارشگر هیچ مسئله ای نیست ولی واسه محکم کاری هم می تونی از Thread استفاده کنی .
اگه یک صف از ارسال را قبول کنه که احتیاج به Thread نمی خواد

با Threadبرای ارسال یکی یکی را مثال میزنید

مرتضی تقدمی
چهارشنبه 22 تیر 1390, 14:25 عصر
سلام
باتشکر از همه دوستان؛

قابلیتی که در MCORE با عنوان صف ارسال قرار گرفته مشکل داره! شاید نسخه کرک شدش اینجوری باشه. شما هم امتحان کنید.

اگر خواستیم با مودم GSM پیامک ارسال کنیم, چون سرعت ارسالش از گوشی بیشتره پیامک های گروهی زودتر ارسال میشن. اما اگر این ارسال ها توسط تایمر انجام شه چون زمان اجرای تایمر ثابته بنابراین سرعت ارسال توسط گوشی و مودم عملا فرقی نمی کنه. چون مثلا هر 10 ثانیه یک پیامک ارسال میشه.
من این سوال رو بخاطر این پرسیدم که اگه توسط متدی از این کامپوننت میشه ارسال شدن پیامک قبلی رو فهمید تا بعدی رو بفرستیم, از اون استفاده کنم.

دوستان اگر ادامه بدند تا به یک نتیجه درست برسیم ممنون میشم.
موفق باشید

crying sphere
سه شنبه 12 مهر 1390, 21:18 عصر
سلام خدمت همه
من با mcore و kylix کار می کنم. همون طور که می دونید این دو کامپوننت برای نشون دادن صندوق inbox پیام ها, بعضی گوشی ها رو ساپورت نمی کنن. حالا من می خواستم بپرسم گوشی nokia 5250 این قابلیت یعنی نمایش دادن صندوق inbox رو ساپورت می کنه یانه؟
دوستان هرکی می دونه لطفا بگه که من می خوام این گوشی رو بخرم و عجله دارم.
ممنون از همه

sg.programmer
پنج شنبه 14 مهر 1390, 19:22 عصر
من الان رو سیستمم نصب نیست بگم ولی به مثالش مراجعه کن .
اگه گوشی سیستم عامل سیمبین داشته باشته باشه این امکان وجود نداره.
برو تو سایتش باید لیست گوشی های که ساپورت میشه را نمایش میده