PDA

View Full Version : سوال: عدم اجرای کدهای درون رویدادهای صفحه کلید

hahaie
دوشنبه 20 تیر 1390, 13:25 عصر
سلام دوستان.من کدهایی را در رویداد keypress فرم نوشتم قبلا اجرا میشد اما الان که پروژم کامل شده دیگه نه.حتی یک پیغام هم نشون نمیده.اونا را در keydown هم کپی کردم اما اجرا نمیشه.کسی میتونه کمک کنه>ممنون

مرتضی تقدمی
دوشنبه 20 تیر 1390, 13:31 عصر
سلام
اگه امکان داره کد بزارین تا ببینیم. چون اینطور که شما می گید باید کار کنه.
موفق باشید

mehrdad1261
دوشنبه 20 تیر 1390, 13:33 عصر
سلام دوست عزیز
کد های درون رویداد را میگذاشتی یا بهتر این بود که خود برنامه رو هم بزاری اینجا .
این جوری نمی تونی جواب سوالت رو پیدا کنی

hahaie
چهارشنبه 22 تیر 1390, 06:26 صبح
لازم به گذاشتن کد نیست چون یک massageBox ساده هم اجرا و نشون داده نمیشه

modern_amin
چهارشنبه 22 تیر 1390, 09:46 صبح
سلام دوستان.من کدهایی را در رویداد keypress فرم نوشتم قبلا اجرا میشد اما الان که پروژم کامل شده دیگه نه.حتی یک پیغام هم نشون نمیده.اونا را در keydown هم کپی کردم اما اجرا نمیشه.کسی میتونه کمک کنه>ممنون

سلام
بعضی اوقات تو سی شارپ کدهای که برای یه دکمه می نویسی می پره مثلا شما برای keypress یک button کد نوشتی
راهش اینه که بری اون button رو انتخاب کنی و بعد تو اونت پروپرتیس رو keypress که مثل یه کومبوباکس شده کلیک کنی و button_keypress رو انتخاب کنی
.
کاری که من میکنم اینه ولی اگه راه حل دیگه ای داره که اصلا نپره بگو منم بدونم

مرتضی تقدمی
چهارشنبه 22 تیر 1390, 14:33 عصر
سلام
بعضی اوقات تو سی شارپ کدهای که برای یه دکمه می نویسی می پره مثلا شما برای keypress یک button کد نوشتی
راهش اینه که بری اون button رو انتخاب کنی و بعد تو اونت پروپرتیس رو keypress که مثل یه کومبوباکس شده کلیک کنی و button_keypress رو انتخاب کنی
.
کاری که من میکنم اینه ولی اگه راه حل دیگه ای داره که اصلا نپره بگو منم بدونم

درسته.
ما فرض بر این گذاشتم که دوستمون با این موارد آشنایی داره.

شاید توی Keypress کلیدی رو تعریف کردید که موقع اجرا اون کلید زده نمیشه.
خب شما کد رو بزارید جواب میگیرید.
موفق باشید

Reza_Yarahmadi
چهارشنبه 22 تیر 1390, 18:50 عصر
برای اینکه رویدادهای KeyPress و KeyDown برای فرم کار کنه باید پراپرتی KeyPreview فرم برابر True باشه.