PDA

View Full Version : خبر: دزدی مطالب دیگران بدون ذکر منبع!!!!!!!!

مهدی فرزاد
دوشنبه 20 تیر 1390, 21:10 عصر
سلام
من از طریق یکی از دوستان مطلع شدم از آموزشهای من کپی برداری شده و شخصی اومده اونها رو با همون شکل مطالب ضبط کرده و با نام خودش و با ادعای اولین بار درایران در لینک زیر قرار داده
http://ashiyane.org/forums/showthread.php?t=45545
واقعا که این چند روز چقدر دارم از همه طرف عذاب میکشم

آخه دیگه با این رفتارها انگیزه ای برای آموزش باقی می مونه؟؟؟؟

من که گفته بودم با ذکر منبع میتونن همه جا استفاده کنن !! پس چرا دزدی؟؟؟؟

B.I.O.H.A.Z.A.R.D
چهارشنبه 22 تیر 1390, 17:18 عصر
سلام. خدا کنه این پست من اینجا حذف نشه.

خواستم بگم واقعاً باید خجالت بکشن. دیگه شورشو در آوردن. یه خرده خلاقیت هم به خرج ندادن حداقل یه تغییری توی سرفصل بدن!

آقا شما آموزش هاتونو اگه ممکنه ادامه بدین. من طرفداره سرسخت شمام. خیلی خیلی از آموزش هاتون استفاده کردم. واقعاً اولا از اسم wpf میترسیدم ولی طوری که شما آموزش دادید، تازه داره همه چیز دستم میاد.

ممنونم از شما.

aghayex
چهارشنبه 22 تیر 1390, 19:18 عصر
آخرش اون تاپیک به سطل اشغال افتاد

mmd2009
جمعه 31 تیر 1390, 10:50 صبح
سلام مهدی جان

این خبرو که دیدم الان یاد اتفاقی که برای اقای کیانی افتاد ، افتادم

امیدوارم دیگه از این اتفاقات تو انجمن یا ا کتاب ها دیگه نبینیم و هر جایی از مطلبی استفاده میشه منبع اون هم ذکر بشه

موفق باشید

AlgorithmX
جمعه 31 تیر 1390, 12:16 عصر
امیدواریم که امید شما برای امیدواری ما ناامید نشه!

منتظر آموزش های شما هستیم!

amin_ir
جمعه 31 تیر 1390, 14:22 عصر
دوست عزیز آقا مهدی گل ، هر آدم عاقلی که فیلمها را ببیند می فهمد با توجه به اینکه در بک گراند آنها ایمیل mehdifarzad001@gmail.com قرار داده شده است ، تهیه کننده این فیلمها کیست و این شخص بسیار ناشیانه اقدام به دزدی کرده است که البته با کمی دقت در نحوه نگارش پستهای این فرد به راحتی می شود فهمید که ایشان هم از نظر سواد و هم از نظر تجربه و سن و سال در سطحی نیستند که بتوانند چنین مطالبی را به تنهایی آماده کنند.
به هر حال امیدواریم شما همانند سابق با دلگرمی بیشتر ادامه آموزشها را قرار دهید.