PDA

View Full Version : این نشه اون ولی چرا نمیشه؟ Setup,prerequests

hamed_bostan
پنج شنبه 07 مهر 1384, 12:23 عصر
سلام
من مشکل نصب دات نت فریم ورک رو روی سیستم هایی که برنامه هام رو روشون نصب می کنم و دات نت فریم ورک نداره رو با InstalShield و اضافه کردن object به prerequest ها حل کردم اما می خوام بدونم نمیشه هیچ جوری برنامه setup رو طوری ساخت که setup خود visual Studio.net در حال نصب دات نت فریم ورک رو خودش نصب کنه و ....

GentleGuy
پنج شنبه 07 مهر 1384, 14:04 عصر
می خوام بدونم نمیشه هیچ جوری برنامه setup رو طوری ساخت که setup خود visual Studio.net در حال نصب دات نت فریم ورک رو خودش نصب کنه و ....

میشه سئوالتو واضح تر بپرسی

Peyman_Ranjbar
پنج شنبه 07 مهر 1384, 21:53 عصر
شما احتیاج به Microsoft Visual Studio .NET 2003 Bootstrapper Plug-in دارید و می تونید از روی سایت مایکروسافت اونو بگیرید.حجم اون 27.5MB هست.(الان آدرس لینکش رو ندارم ولی همین عبارت رو توی سایت مایکروسافت جستجو کن)
راهنمای استفاده از اون هم به صورت مقاله هنگام داونلود کردن می بینی..

hamed_bostan
جمعه 08 مهر 1384, 06:39 صبح
سلام . ببینید من وقتی یه برنامه vb.net می نویسم و می خوام نصب کنم سیستم مقصد باید حتما دات نت فریم ورک داشته باشه در غیر اینصورت setup اصلا اجرا نمیشه و اشکال می گیره که دات نت فریم ورک نصب نیس. می خوام ببینم نمیشه setup را داخل ویژوال استودیو طوری نوشت و ساخت که خودش دات نت فریم ورک رو نصب کنه ؟؟

ممنون از توجهتون

Peyman_Ranjbar
جمعه 08 مهر 1384, 08:08 صبح
خدمتتون که عرض کردم
مشکلتون با اونی که گفتم حل میشه....

coder
جمعه 08 مهر 1384, 09:17 صبح
با توجه به اینکه سرویس پک ویندوز ایکس پی شامل دات نت فریم ورک 1.1 هم هست پیشنهاد میکنم کاربر برنامه تون رو ملزم به نصب سرویس سرویس پک کنید. اینجوری کلاس برنامه تون هم بالا میره!

hamed_bostan
شنبه 09 مهر 1384, 10:37 صبح
من فکر می کنم به عنوان یه برنامه نویس بهتره همیشه برنامه راحت و ساده نصب بشه و ماربر برای نصبش نیاز به چیز خاصی نداشته باشه . البته حرف شما هم درسته .

از دوست عزیزی هم که بابت bootstraper گفتند ممنون و مچکرم .

GentleGuy
شنبه 09 مهر 1384, 23:42 عصر
اینستال شیلد کارتو راه میندازه

Chabok
یک شنبه 10 مهر 1384, 06:43 صبح
لینک پلاگین دات نت فریم ورک :
http://download.microsoft.com/download/3/3/1/3312eb4d-f7df-487e-a098-fdcc31c7aa5b/PluginInstaller.msi
سایز : 27.59 مگابایت

hamed_bostan
سه شنبه 12 مهر 1384, 21:53 عصر
ممنونم
مشکل حل شد