PDA

View Full Version : سوال: چطوري با قفل نرم افزارى مانع از اجراي برنامه بشم؟

gilas1368
چهارشنبه 22 تیر 1390, 08:51 صبح
سلام دوستان
من يه برنامه نوشتم كه قفل نرم افزاري داره من مي خوام تا زمانيكه كاربر كد قفل گشا رو وارد نكرده اين قفل نمايش داده بشه و مانع اجرا شدن برنامه اصلي باشه ولي نمي دونم چطوري،لطفا كمكم كنيد
با تشكر

juza66
چهارشنبه 22 تیر 1390, 10:36 صبح
سلام دوست من

خودتون قفل نرم افزاری رو نوشتید ولی نمی دونید چطور استفاده کنید؟! :متعجب:

خوب یکار کن توی دیتابیس یا ریجستری یکد کدبذار که اگه ریجستر شد اون کد توی ریجیستر ثبت بشه و هنگام اجرای برنامه ت بذار اون مقدار رو توی ریجستر سرچ کنه اگه کد ثبت شده بود اجرا بشه وگرنه اجرا نشه...

میتونی از کامپونتی که استاد Alimanam درست کرده استفاده کنی واقعا امنیتش حرف نداره!! :چشمک:
این تایپیک نگاه کن: http://barnamenevis.org/showthread.php?t=173507

mmd2009
چهارشنبه 22 تیر 1390, 10:52 صبح
با سلام

ببخشید یا اینکه سوال شما کلی بود یا من اشتباه می کنم

اگه کاربر قرار باشه کد رو خودش وارد کنه پس دیگه چرا اسم این برنامه رو میذارید قفل ؟؟؟ خب کد رو میده به همه و همه هم با زدن همون کد برنامه رو باز میکنن

اگر اشتباه می کنم لطفا دقیق تر منظورتون رو بگید که من هم متوجه بشم شاید بتونم کمکی بکنم

ولی در کل اگر اطلاعات سخت افزاری سیستم رو بعنوان قفل گشا استفاده میکنی فکر خوبیه

gilas1368
چهارشنبه 22 تیر 1390, 14:00 عصر
با سلام و عرض تشکر بابت پاسخ دوستان و هم چنین عذر خواهی بابت نامفهوم بودن سوال
اولا این قفل رو خودم نوشتم فقط نمی دونم برنامه اصلی رو چطوری باید بهش اضافه کرد طوری که ابتدا قفل اجرا بشه و اگر کد قفل گشا وارد شده بود وارد برنامه بشه در غیر اینصورت از کاربر بخواد که کد فقل گشا رو وارد کنه. در ضمن برای قفل از شماره CPU استفاده کردم و با استفاده از الگوریتم های رمز نگاری و کلید خصوصی کد قفل گشا ایجاد و به کاربر ارائه میشه.
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
باتشکر

saman6384
چهارشنبه 22 تیر 1390, 15:15 عصر
Process.Start Method (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.diagnostics.process.start.aspx)

منظورت این روش که نیس؟

اگه می خوای همش تو یه فایل باشه
وقتی رمز درس وارد شد
فرم اصلی رو بساز و showdialog کن و فرم قفل گشا رو close کن!