PDA

View Full Version : شروع پروژه

alirezaD1
چهارشنبه 22 تیر 1390, 15:06 عصر
با عرض سلام
من یک برنامه نویس جاوا هستم . تا حالا برنامه های زیادی نوشتم . ولی یک مشکل اساسی دارم :ناراحت:

هر وقت می خوام یک پروژه رو شروع کنم مستقیم می رم پای کامپیوتر و شروع به کد زدن می کنم .

در این حالت یک مشکل بزرگ وجود داره و اونم اینه که درست نمی دونی می خوای چیکار کنی ؟!!

از کسانی که این مشکل رو برای خودشون حل کردند خواهش می کنم منو راهنمایی کنید

با تشکر

saeed_Z_F
شنبه 25 تیر 1390, 10:26 صبح
ابتدا صورت مسئله رو خوب تعریف کن سپس تحلیل و طراحی اولیه رو شروع کن بعد برو سراغ کد در ادامه هم فرایند تحلیل و طراحی و پیاده سازی رو تکرار کن تا پروژه تکمیل بشه.

javaphantom
یک شنبه 26 تیر 1390, 21:35 عصر
با عرض سلام
من یک برنامه نویس جاوا هستم . تا حالا برنامه های زیادی نوشتم . ولی یک مشکل اساسی دارم :ناراحت:

هر وقت می خوام یک پروژه رو شروع کنم مستقیم می رم پای کامپیوتر و شروع به کد زدن می کنم .

در این حالت یک مشکل بزرگ وجود داره و اونم اینه که درست نمی دونی می خوای چیکار کنی ؟!!

از کسانی که این مشکل رو برای خودشون حل کردند خواهش می کنم منو راهنمایی کنید

با تشکر

به نظر من اینا مشکل نیستن. شما یک روشی انتخاب کردی که برات جواب داده یا لااقل تا الان جواب داده. اگر پروژه هایی که انجام دادی با کیفیت بالا و بقول مشتری پسند بوده. نتیجه اینکه که شما درست حرکت کردید.
اما مشکل اینجاست به نظر من اگر شما بخواهید با یک نفر دیگه یا چندنفر دیگه کار بکنید چه روشی رو لحاظ می کنی یا با چه مشکلاتی روبرو می شی؟

sina_oonline
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 21:47 عصر
زبان تحلیل و طراحی UML رو یاد بگیرید به نظرم