PDA

View Full Version : سيستم دانشجويي با php و mysql

Elias.F
چهارشنبه 22 تیر 1390, 19:28 عصر
سلام. من واسه پروژه ي يكي از درسهام ( ميدونم تابستونه ها،جريان داره:لبخند::خجالت:) قراره كه يه سيستم دانشجويي با php و mysql تحويل بدم.
دوستان كسي ميتونه راهنماييم كنه؟ اصلا نميدونم چجوري شروع كنم . با PHP يه مقداري كار كردم و آشنام.
ولي اينكه بخوام يه همچين چيزي رو كدنويسي كنم و ....
مخصوصا الگوريتم هاش و اينكه چه چيز هايي بايد داشته باشه و ....

هرجور راهنمايي دارين ، لطفا دريغ نكنين. ممنون :لبخندساده:

esh_computer110
چهارشنبه 22 تیر 1390, 21:20 عصر
پروژه دانشجویی که خیلی سخت نیست بابا .
یک پایگاه داده مهندسی طراحی کن بعدش هم باید کارهای عادی که با یک دیتابیس میکنند رو انجام بدید ولی پایگاه داده رو مهندسی طراحی کن اول تمام موجودیت هات رولیست کن بعد فیلدهاش رو بنویس و مشخص کن بین چه جداولی ارتباط وجود داره وبعد هم جلوی مقادیر تکراری یا همون افزونگی رو با ایجاد جدول بگیر
اگر میخوای بیار پروژه رو داخل سایت تا باهم بسازیم .
تشکر یادت نرهESH

Elias.F
پنج شنبه 23 تیر 1390, 19:52 عصر
كسي نبود كه بازم بهتر راهنمايي كنه؟!!

منبعي ، روشي ......
چه جوري و از كجا شروع كنم ؟

$ M 3 H R D A D $
جمعه 24 تیر 1390, 16:48 عصر
راهنمایی نخواستی که ما نکردیم
من یک سیستم ساده دارم اگه میخوای بهم پیغام خصوصی بده یا به یاهو من پیغام بفرست ( فروشی )

webpower
جمعه 24 تیر 1390, 17:33 عصر
اول ببین دقیقا چی میخوای سایتت چه ویژگی هایی باید داشته باشه اونا رو توی همین تاپیک لیست کن و سوالات رو همینجا بپرس برای شروع برنامه نویسی پیشنهاد میکنم اول قالب سایت رو طراحی کنی چون زمانی که داری طراحی میکنی میتونی روی پروژت فکر کنی همچنین بهت انگیزه میده تا کارتو به بهترین نحو انجام بدی سوالی داشتی من درخدمتم میتونی بهم پیام خصوصی بدی

Elias.F
جمعه 24 تیر 1390, 19:12 عصر
راهنمایی نخواستی که ما نکردیم
من یک سیستم ساده دارم اگه میخوای بهم پیغام خصوصی بده یا به یاهو من پیغام بفرست ( فروشی )

فروشي!!! :متعجب::متفکر:
مدل چند هست ؟ بدون رنگه!؟:لبخند:
فروشيش رو خيلي راحتتر ميتونم گير بيارم. خواستم هم خودم ياد بگيرم و هم اينجا سوالامو بپرسم و از تجربه بقيه استفاده كنم. ما اهل معامله نيستيم داش.