PDA

View Full Version : سوال: هزینه ساخت پنل SMS چقدره؟ و چه مراحلی رو باید طی کرد

dontspeak
جمعه 24 تیر 1390, 11:41 صبح
سلام دوستان. شرکتی که براش سایتشون رو راه اندازی کردم تمایل دارند که پنل SMS داشته باشند. از من خواستند که بهشون قیمت بدم. حالا می خوام بدونم هزینه برنامه نویسی و کلا سخت افزار و تما موارد حدودا چقدره و چه مراحلی رو باید طی کنم؟ و کلا یه سری توضیحاتی که خودتون نیاز می دونید

dontspeak
شنبه 25 تیر 1390, 12:37 عصر
نمی دونم سطح سوالام خیلی بالاتر از دانش دوستانه(100% که نیست) یا نمی خوان جواب بدن.

raziee
شنبه 25 تیر 1390, 12:57 عصر
نمی دونم سطح سوالام خیلی بالاتر از دانش دوستانه(100% که نیست) یا نمی خوان جواب بدن.

برادر/خواهر من سوال شما به صورتی نیست که بچه ها بتونن جواب بدن.
چه امکاناتی رو قرار هست پیاده کنید.
زبان برنامه نویسی و تکنولوژی های استفاده چی هستند؟
علاوه بر تمام این ها گرفتن هزینه به خود شما مربوط میشه. معمولا پروژه های شخصی از شرکتی هزینه ی کمتری گرفته میشه.
پروژه رو برای شخص مینویسید یا شرکت یا سازمان؟

به همه ی این ها مروبط میشه + کلی چیز های دیگه.

در آخر باید نگاه به مشتری بکنی.
هر چه قدر که فکر میکنی مشتری میتونه پرداخت کنه و برای شما هم مقدور هسا قیمت بده.

هزینه های مربوط به وب سرویس رو هم میتونی از شرکت مگفا دریافت کنی.

dontspeak
شنبه 25 تیر 1390, 19:18 عصر
اونا می خوان برای مشتریهاشون sms ارسال کنند و اصلا قصد در اختبار قرار دادن پنلشون به کس دیگه ای رو ندارن. یعنی برای مسائل شخصیشونه. قراره بتونند به یه رنجی از شماره ها sms ارسال کنند. باید بتونند یکی در میون به شماره ها ارسال کنند. بتونند از تر کیب چند حالت به یه سری شماره ها sms ارسال کنند. مثلا از شماره n تا m و فقط شماره های زوج. این شرکت شرکت فیلم سازیه. و با استفاده از c# و asp.net قراره کار کنم. ببینید من مثلا می دونم برای ساخت یه فروم ، فروشگاه ، گالری عکس، خبرنامه و ... چقدر بگیرم ولی تا بحال پنل sms درست نکردم و نمی دونم چقدر باید قیمت بدم. یا مثلا آیا سخت افزار خاصی می خواد؟ یا با مخابرات با ید هماهنگی کرد؟ و ... موارد دیگه

DieSonne
شنبه 25 تیر 1390, 20:10 عصر
سلام

دوست عزیر جهت استفاده از پنل پیام کوتاه 2 حالت داره

1: یا اینکه می خوان با استفاده از وب سرویس از سامانتون پیام کوتاه بفستین مثلا یک کاربر عضو شد مشخصات براش پیام بره
2: یا پنل آماده شده استفاده کنید

البته قابل ذکر هست اغلب پنل ها قابلیت اتصال به برنامه هم داره

من خودم از این سایت یه پنل خریدم با یک خط 14 رقمی خیلی ارزونم میده

http://faststart.ir کارشونم تایید میکنم

من 49 تومان پنل رو خریدم با یک خط 14 رقمی هم 15 تومان و شارژم که هر چی دوست داری همه نوع امکانات هم داره هم دریافت هم ارسال و مسابقه ، نظر سنجی، فقط اینا خوب تخفیف میدن صحبت کنی میشه بازم ازشون تخفیف گرفت. طرز استفاده از وب سرویسم خیلی ساده هست من نمونشو می تونم بذارم همه استفاده کنن

من چند جای دیگه هم دیدم این پنل رو تا 300 تومان هم قیمت می دادن اولش خودم هم ترسیدم بگیرم اما بعد دیدم واقعا فرقی نداره

dontspeak
شنبه 25 تیر 1390, 23:54 عصر
میشه لطف کنید نمونه کد بزارید.