PDA

View Full Version : حرفه ای: کار با دستگاه finger print توسط SDK

sina_p43
جمعه 24 تیر 1390, 17:32 عصر
با سلام چند وقتیه یه دستگاه اثر انگشت گرفتم با نرم افزار خودش به راحتی ارتباط بر قرار می کنه.میخوام با نرم افزاری که خودم با سی شارپ مینوسم ارتباط برقرار کنه تحقیق کردم گفتن با SDK امکانش هست . یه سری DLL هم خودش داره که نمیشه تو سی شارپ با ادد رفرنس ادش کرد .کسی از دوستان اطلاعاتی داره در این مورد؟

saman6384
جمعه 24 تیر 1390, 21:22 عصر
خوب dll هایی که داری unmanaged هستش!
می تونی با dllimport به برنامت اضافشون کنی و از تابع های توش استفاده کنی!
البته باید اسم تابع هارو بدونی !

sina_p43
شنبه 25 تیر 1390, 01:03 صبح
مرسی سامان جان بابت راهنماییت . من اینجوری دی ال ال تا حالا ادد نکردم اسم تابع هاشو میدونم . منتها 8 تا دی ال ال داره و من یکیشو اینجوری
[DllImport("commpro.dll", CallingConvention = CallingConvention.StdCall, BestFitMapping = true, ExactSpelling = false)]
از یه جا پیدا کردنم نوشتم مثل این که ادد شد اما بقیشو که می خوام ادد کنم اررور میده میگه داپلیکیت اتریبیوت
از اینایی که جلوش نوشته ام سر در نمیارم مثل bestfitmapping,... اگه اطلاعاتی داری ممنون میشم راهنماییم کنی:قلب:

saman6384
شنبه 25 تیر 1390, 02:45 صبح
کدی که نوشتیو میزاری؟
حدس میزنم داری اشتباه مینویسی!! ینی واسه یه تابع دوبار اتریبیوت میزاری!!! ( اتریبیوت که میدونی چیه؟ همون قسمتی که تو [] میزاری)

در مورد پارامتر هایی هم که این اتریبیوت میگیره اینجا رو یه نگاهی بنداز :
DllImportAttribute Class (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.runtime.interopservices.dllimportattribute. aspx)

در مورد پارامترهاش توضیح داده!

این نمونه رو ببین :

[DllImport("user32.dll")]

static extern void mouse_event(int dwFlags, int dx, int dy, int dwData, int dwExtraInfo);

واسه هر تابع باید اینجوری بنویسی