PDA

View Full Version : یه درخواست عاجزانه

HadiVB
جمعه 24 تیر 1390, 19:32 عصر
من حدود 3 سالی هست دنبال یه راهی هستم که بتونه کد های دات نت منو از ریسرس شدن حتی توسط افراد مبتدی حفاظت کنه اما هنوز راهی پیدا نکردم
80% اطمینان کافیه حاضرم به خاطر این راه هم پول پرداخت کنم

اط دوستان خواهش دارم این پست را فراموش نکنند و بنده رو در این راه کمک کننند
:گریه:

Nima NT
جمعه 24 تیر 1390, 19:53 عصر
میتونید از برنامه های Obfuscator استفاده کنید.

HadiVB
شنبه 25 تیر 1390, 16:40 عصر
مرسی
ولی خوب می شه یه دونه خوبه شو معرفی کنید
لطفا با آدرس دانلود

mahziar
شنبه 25 تیر 1390, 21:42 عصر
من حدود 3 سالی هست دنبال یه راهی هستم که بتونه کد های دات نت منو از ریسرس شدن حتی توسط افراد مبتدی حفاظت کنه اما هنوز راهی پیدا نکردم
80% اطمینان کافیه حاضرم به خاطر این راه هم پول پرداخت کنم

اط دوستان خواهش دارم این پست را فراموش نکنند و بنده رو در این راه کمک کننند
:گریه:

خوب فقط بعنوان کسی که مثل خودت دنبال این موضوع بوده و فریب خورده و 50 تومن پول بی زبونش( برای پروتکتور الکی ایرانی ) از کف اش رفته بگم ، گول تبلیغات امضا بعضی از کاربرانی که اینجا برای خودشون نون دونی درست کردن رو نخوری .

قبل از هرگونه خرید بهت پیشنهاد میکنم با اساتید بخش جناب آقای strongByte و... مشورت کن .

Nima NT
یک شنبه 26 تیر 1390, 17:38 عصر
الان تقریبا" اکثر نرم افزارهای ایرانی ( پروتکتور تا قفل های نرم افزاری ) همشون نسخه دمو ( نسخه ای جهت تست کارایی ) دارن ، دوست عزیز شما هم میتونید قبل از خرید هر محصولی ( چه ایرانی چه خارجی ) میزان امنیت یا کارایی اون رو با استفاده از نسخه دمو بررسی کنید و با توجه به نتایجی که خودتون بدست آوردید اقدام به خرید کنید نه البته نظرات دیگران چون معمولا" سلیقه افراد همیشه متفاوت هستش و نمیشه تعمیمشون داد و شما اینطوری خودت محصول رو از نزدیک خواهی دید و نیازی نیست برای صحت یا عدم صحت راهنمایی های دیگران وقت بذاری و البته در مواردی گمراه هم بشی چون متاسفانه همیشه یک مساله طرفدارن و مخالفان خاص خودش رو داره و این طبیعی هست و اجتناب ناپذیر ، اینطوری فکر کنم خیلی بهتر باشه چون همیشه میگن " شنیدن کی بود مانند دیدن".

BLaCkViRuS1
یک شنبه 26 تیر 1390, 17:50 عصر
با نظر دوست عزیز mahziar موافقم

شما دوست عزیز از همون Smart Assembly 6 استفاده کن مشکلت حل میشه.

mahziar
دوشنبه 27 تیر 1390, 17:44 عصر
پروتکتوری که واقعا پروتکتور باشه نسخه دمو داره و تیم طراحش هم با صداقت کامل با مشتری رفتار میکنند ، ولی پروتکتوریکه ( البته فکر نکنم بشه روی ... اسم پروتکتور گذاشت ) تیم طراح ، فروشنده ، پشتیبانی ، روابط عمومی ، وکیل مدافع و ... فقط یه نام کاربری تو سایت برنامه نویس باشه دیگه باید فهمید چجور پروتکتوریه ( که البته من دیر فهمیدم یا به نوعی گول خوردم ! )

نسخه دمو میدن به مردم با امکاناتی که از پروتکتورهای دیگه بلند شده ، سرهم شده و قالب میشه ، بعد میگن نسخه اصلی نرم افزار فلان داره و بهمان !!!!!!! اگه خریدی میتونی ببینی امکاناتش رو !!!!!!

یا میان از کاربرانی مجهول الهویه استفاده میکنن برای تعریف از پروتکتورشون و جالبه که این کاربرا میان میگن ، مهمتر از امنیت برای ما امکاناته که پروتکتور (!) ..... همه اینا رو داره و ما ازش راضی هستیم !!!!

خوب بقول خودشون اخوی تو داره شونصد تومن پول میدی برای اینکه امنیت برنامت حفظ بشه ، حالا اگه امنیت برات مهم نیست چرا پول میدی ؟ کلید F5 رو فشار بده ، بعدشم exe برنامت رو بزن روی سی دی بده دست ملت در راه رضای خدا !!!!

Nima NT
دوشنبه 27 تیر 1390, 22:14 عصر
چون دیدم یه جورایی کنایه های شما بر میگرده به بنده خواستم پاسخ صحبت هاتون رو بدم...

پروتکتوری که واقعا پروتکتور باشه نسخه دمو داره و تیم طراحش هم با صداقت کامل با مشتری رفتار میکنند ، ولی پروتکتوریکه ( البته فکر نکنم بشه روی ... اسم پروتکتور گذاشت ) تیم طراح ، فروشنده ، پشتیبانی ، روابط عمومی ، وکیل مدافع و ... فقط یه نام کاربری تو سایت برنامه نویس باشه دیگه باید فهمید چجور پروتکتوریه ( که البته من دیر فهمیدم یا به نوعی گول خوردم ! ) بله 100% همین طور هستش ، شما تشریف بیارید شرکت تا ازتون پذیرایی بشه ، اونجا فکر کنم حداقل بیشتر از 1 نفر دارن کار میکنن و خرج خانوادشون رو میدن.
شاید نظر شما این باشه و فکر نمیکنم اظهار نظر در زمینه ای که در اون تخصص نداریم صحیح باشه ، شاید اگر من از شما سوال بپرسم که چرا واسه ارسال اس ام اس در نرم افزارتون از کامپوننت فلان استفاده کردید براتون خنده دار باشه و الی آخر ، هر کسی زمینه کاری خودش رو داره و نباید به خودش اجازه بده در غیر اون زمینه ( که شاید بشه گفت تخصص کمی داره ) اظهار نظر کنه بماند که شاید حتی اگر شما سورس کد نرم افزار رو هم ببینید بازهم سازمخالفتون رو بنوازید.
در حال حاظر شرکت سورس کد بخشی از ماژول های نرم افزار خارجی Sentinel (http://www.safenet-inc.com) رو از طریق یک شرکت واسطه در دبی خریداری کرده ، آیا به نظر شما ایجاد تغییرات در این کد و استفاده از اون در برنامه نوعی کلاه برداری هستش ؟؟؟ به نظر بنده این روش کار شاید کمی متفاوت از استفاده کامپوننت وار از برنامه ها باشه.
پیوست : علت تغییر نام محصولات حفاظ به Sentinel هم همین هستش ، چون شرکت ما در حال حاضر با این شرکت خارجی قرارداد همکاری یک ساله داره که این موضوع هم بخشی از اون هستش.

یا میان از کاربرانی مجهول الهویه استفاده میکنن برای تعریف از پروتکتورشون و جالبه که این کاربرا میان میگن ، مهمتر از امنیت برای ما امکاناته که پروتکتور (!) ..... همه اینا رو داره و ما ازش راضی هستیم !!!!تمامی کاربرانی که در مورد پروتکتور نظر دادن و رضایت خودشون رو در سایت بیان کردن ( از آقایان اکبر زاده ، قاسمی ، رحیم لو ، میرزایی ، فراهی ، قلندری و ... ) همگی در سایت کاربر فعال هستن و فکر نمیکنم سایت این همه بی در و پیکر باشه که نتونه IP های مشابه رو تشخیص و بلوکه کنه.
خاطر نشان میکنم که این ادعای شما یک جورایی توهین نه به بنده بلکه به اون عزیزان هستش و کسی که این مطلب رو میخونه میتونه این فکر رو هم بکنه که اگر کسانی که از پروتکتور تعریف میکنن مجهول الهویه هستن شاید شما و کسانی هم که از پروتکتور بد میگید شاید اصلا" خریدار برنامه نبودید و از شرکتهای رقیب خرجی میگیرید که پروتکتور رو تخریب کنید ! ( البته فقط عرض کردم که این حق رو دارن که اینگونه فکر کنن ).

نسخه دمو میدن به مردم با امکاناتی که از پروتکتورهای دیگه بلند شده ، سرهم شده و قالب میشه ، بعد میگن نسخه اصلی نرم افزار فلان داره و بهمان !!!!!!! اگه خریدی میتونی ببینی امکاناتش رو !!!!!!در حال حاضر سایت هم فعال هستش ، میتونید نسخه رایگان ( این نسخه دمو نیست ) رو از سایت دانلود کنید ( برای Win32 ) که البته اونجا هم ذکر شده که امنیت مناسبی در قبال نسخه تجاری نداره ( خواستم این رو عرض کنم که فردا مشکلی در این باب پیش نیاد ) یا درخواست دریافت نسخه دمو برای سایر محصولات بدید تا پس از دریافت اطلاعات شرکتتون براتون ارسال بشه.
نسخه دمویی که برای شرکتها ارسال میشه شامل تمامی امکانات هست + یک پیام در اول برنامه های محافظت شده که نمایانگر استفاده از نسخه دمو هستش ، پس جایی برای دعوا باقی نخواهد بود که این نسخه شامل تمام امکانات نیست و ...

میتونید از این آدرس (http://www.hefaz-security.ir) به وب سایت حفاظ مراجعه کنید...

BLaCkViRuS1
سه شنبه 28 تیر 1390, 15:24 عصر
اره تو که راست میگی ! داداش من خودم شرکت امنیت نرم افزار داشتم.اسمشو نمیگم ریا نشه
اینم صرفاً گفتم که بدونی.اصلاً با خودت فکر نکنی من میخوام خرابت کنم.اصلاً اینطور نیست
خودم چند سال پیش از طریق یک واسطه توی چین خواستم نمایندگی Sentinel و قفل Star Force رو بگیرم.اما مشکل اینکه به ایرانی جماعت هیچی نمیدن.پس.... اگر حتی 1% فکر میکنی الکی میگم یا چیز دیگه میتونی از StrongByte بپرسی چون قرار داد سال 2009 مو نشونش دادم.نکته دوم اینکه به اسیا نماینده نمیدن چون تو چین و کره به اندازه کافی دارن دیگه.بعدشم یعنی میگی یک شرکت خیلی معروف و معتبر میاد ماژول ها شو میده به هرکی؟اونم کسی که ندیدن.شاید هم اونی که تو دوبی بوده و واسطت بوده شاید رئیس جمهور عربستان یا گنده تر بوده که حاظر شدن سورس کار رو بهت بدن !

داداش چرا میای گنده .... میکنی اخه ! بیا صاف و پوسکنده بگو که من اومدم تو امضای پروفایلم دادم که من نماینده sentinel قراره بشم.بعد نشده .واسه اینکه خیت نباشه اومدم اسم عوض کردم و خواستم از اسم اونا کاسبی کنم .چرا میپیچونی دیگه ؟ ! بهتره کلاً این بحث رو ادامه ندی
دور از جون مردم که .... نیستن که ! مثل اینه که من یه ماشین بسازم چون فروش نداره و..... میام از برند BMW استفاده میکنم.حالا منی که BMW ندیدم چجوری میخوام بفهمم؟! این سیاست کاری خیلی خوبیه واسه بعضی ها.بدبخت اونی که نمیدونه چه خبره
اینو میگم بدونی که اصلاً نه باحات لج هستم نه مشکلی دارم اما به اصطلاح پروتکتور های جنابعالی اولیییین پروتکتوری هست که در عمرم دیدم که باز خودش از پروتکتور های دیگه استفاده میکنه.
مثلاً تو یه CrackMe دیدم از VMProtect استفاده کردی.واسه اونی که به LCF-AT دادی Enigma استفاده کردی.از اونجا که فهمیدم به Private Exe Protector هم علاقه داری بعید نیست از این هم استفاده کرده باشی بعضی جاها !
اینا واسه روشن سازیه.به خودت نگیر.آخه جای دیگه غیر اینجا واسه تبلیغ کارت نداری

Nima NT
سه شنبه 28 تیر 1390, 20:25 عصر
اره تو که راست میگی ! داداش من خودم شرکت امنیت نرم افزار داشتم.اسمشو نمیگم ریا نشه
اینم صرفاً گفتم که بدونی.اصلاً با خودت فکر نکنی من میخوام خرابت کنم.اصلاً اینطور نیستبله با توضیحاتی که در ادامه دادید فکر میکنم تاحدودی شناختمتون ، آقای پوریان ....
اگر اشتباه نشناخته باشمتون شما از مشتریان حفاظ بودید و یک قفل نرم افزاری ( سفارشی ) هم براتون طراحی شده بود که البته بعدها به علت درخواست ایجاد تغییرات و حذف لوگوی حفاظ از برنامه و مخالفت بنده و شرکت کمی نظرتون در مورد حفاظ و سرعت خوبش و امکانات جالبش و ... عوض شد !

خودم چند سال پیش از طریق یک واسطه توی چین خواستم نمایندگی Sentinel و قفل Star Force رو بگیرم.اما مشکل اینکه به ایرانی جماعت هیچی نمیدن.پس.... اگر حتی 1% فکر میکنی الکی میگم یا چیز دیگه میتونی از StrongByte بپرسی چون قرار داد سال 2009 مو نشونش دادم.نکته دوم اینکه به اسیا نماینده نمیدن چون تو چین و کره به اندازه کافی دارن دیگه.بعدشم یعنی میگی یک شرکت خیلی معروف و معتبر میاد ماژول ها شو میده به هرکی؟اونم کسی که ندیدن.شاید هم اونی که تو دوبی بوده و واسطت بوده شاید رئیس جمهور عربستان یا گنده تر بوده که حاظر شدن سورس کار رو بهت بدن !بحث شما نمایندگی بوده و بحث ما خرید سورس برخی ماژول ها ، نمایندگی برای فروش فرق میکنه به عنوان مثال ما خودمون شاید به برخی شهرها نمایندگی برای فروش ندیم چرا که میدونیم در اونجا بازاری برای فروش نداره حالا بماند که این شرکتها به خاطر برخی مسایل از جمله تحریم و ... هم به ایران نمایندگی نمیدن و .....
مطالبی که عرض کردم شاید اصلا" نیازی نبود از اونها اطلاع پیدا کنید ، فقط عرض کردم تا جای بحث اضافی برای شما باقی نمونه.

پیوست : مطالبی که عنوان شد ( از نحوه انجام خرید سورس و ... ) به علت اعتراض برخی عزیزان حذف شد.

داداش چرا میای گنده .... میکنی اخه ! بیا صاف و پوسکنده بگو که من اومدم تو امضای پروفایلم دادم که من نماینده sentinel قراره بشم.بعد نشده .واسه اینکه خیت نباشه اومدم اسم عوض کردم و خواستم از اسم اونا کاسبی کنم .چرا میپیچونی دیگه ؟ ! بهتره کلاً این بحث رو ادامه ندیاول لطف کنید کمی مودب باشید. منظورتون از این حرفتون رو متوجه نشدم ، شما جسارتا" پیشگویی نفرمائید و از مسایل پس پرده که نمیدونم چطوری با چه طریقی اونها رو استدلال کردید ابتدا مطمئن بشید بعد در مورد اونها نظر بدید.

اینو میگم بدونی که اصلاً نه باحات لج هستم نه مشکلی دارم اما به اصطلاح پروتکتور های جنابعالی اولیییین پروتکتوری هست که در عمرم دیدم که باز خودش از پروتکتور های دیگه استفاده میکنه.در اول گفتید یه جورایی خودتون این کاره بودید ، این حرفتون نشون میده که این کاره نبودید چرا که اگر کسی فقط کمی از امنیت سرش بشه متوجه میشه که این سورس کد کپی هست یا خیر ! خوشبختانه کرک می از نسخه جدید پروتکتور و قفل نرم افزاری هم که منتشر شده و مسلما" شما ملاحظه کردید پس واقعا" این حرف از شما بعید بود.

مثلاً تو یه CrackMe دیدم از VMProtect استفاده کردی.واسه اونی که به LCF-AT دادی Enigma استفاده کردی.از اونجا که فهمیدم به Private Exe Protector هم علاقه داری بعید نیست از این هم استفاده کرده باشی بعضی جاها !یه سوال بپرسم ؟؟ آیا من هر Unpackme یا Crackme قرار بدم در این سایت یا سایتهای دیگه نشون دهنده این هست که از اون برنامه های خارجی در پروتکتور خودم استفاده کردم ؟ آیا بنده حق بررسی و اطلاع از میزان امنیت پروتکتورهایی مثل pep یا VMProtect رو ندارم ؟ پس چرا فکر میکنید تا یه Unpackme از بنده منتشر میشه هدف این هست که از این در پروتکتور استفاده بشه ؟ خوشبخاته شما این احتمال رو هم نمیدید که شاید میخواد استفاده بکنه ، احتمال داره استفاده بکنه ؛ بلکه با قطعیت میگید میخواد استفاده بکنه و در جاهایی هم عنوان کردید که استفاده کرده و ... و نهایتا" هم عنوان میکنید که قصد تخریب ندارید ، متاسفانه من نمیتونم منطق شما رو درک کنم.
آیا بنده اجازه تحقیق و بررسی در مورد پروتکتورها رو ندارم ؟ آیا حق ندارم در یک سایت برای اینکه شاید خودم توانایی بررسی امنیت یک پروتکتور رو ندارم جهت اطلاع از میزان امنیت اون فایل Unpackme قرار بدم ؟؟؟ واقعا" نحوه استدلال شما برام جالب هستش !.

دور از جون مردم که .... نیستن که ! مثل اینه که من یه ماشین بسازم چون فروش نداره و..... میام از برند BMW استفاده میکنم.حالا منی که BMW ندیدم چجوری میخوام بفهمم؟! این سیاست کاری خیلی خوبیه واسه بعضی ها.بدبخت اونی که نمیدونه چه خبرهدقیقا" همین طور هستش ، مردم کاملا" درک و شعور دارن و الان زمانی نیست که کسی که BMW ندیده باشه ( با توجه به مثال شما به صحبت فعلی ) پس خواهشا" به شعور مردم توهین نکنید ، این حرف شما پاگیر بنده نشد بلکه توهین مستقیم به شعور مردم بود.

اینا واسه روشن سازیه.به خودت نگیر.آخه جای دیگه غیر اینجا واسه تبلیغ کارت نداریواقعا" متشکرم ، کسی که این مطلب رو از شما ببینه متوجه میشه هدفتون چی هست و از لحن و ادبیات شما کاملا" براش روشن خواهد شد که هدف از این صحبتها چی هست و نهایتا" شما چه قصدی دارید ، بنده عرض میکنم ، قصدشما فقط تخریب هست حالا به هر طریق ممکن ، چه منطقی چه غیر منطقی.

موفق باشید.

mahziar
چهارشنبه 29 تیر 1390, 09:55 صبح
کمی نظرتون در مورد حفاظ و سرعت خوبش و امکانات جالبش و ... عوض شد !
موفق باشید.
دوستان توجه کنید !!!!!!!!!!!!!!

Nima NT
چهارشنبه 29 تیر 1390, 10:10 صبح
دوستان توجه کنید !!!!!!!!!!!!!!
شما نمیدونم دنبال چه هدفی هستید واقعا" آقای مازیار ، این جناب نرم افزاری سفارش دادن و ما براشون طراحی کردیم تا زمانی که بنده از طرف خودم قول ایجاد تغییرات به صورت سفارشی رو بهشون داده بودم ( نه در حد تغییر لوگو ) حفاظ خوب بود ولی وقتی با جواب منفی شرکت مواجه شدند که لوگو تغییر نخواهد کرد این برنامه بد شد ، سرعتش افتضاح شد ، کار نمیکرد دیگه و ... ، چرا همه این نتایج یک شبه اتفاق افتاد و قبلش خبری از اینها نبود ؟ جسارتا" شاید نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم ! لطفا" دست از توهین بردارید.

BLaCkViRuS1
چهارشنبه 29 تیر 1390, 10:11 صبح
متنت زیاد بود حال نداشتم بخونم !
اما به هر حال حوصله کل کل ندارم.اون اقای پوریان که میگی من نیستم.اگر هستم زنگ بزن !
من عمراً به هیچ وج پول به پروتکتور نمیدم و نخواهم داد.اونم ایرانیش !
ادامش نمیدم چون فایده ای نداره :چشمک:

Nima NT
چهارشنبه 29 تیر 1390, 10:43 صبح
متنت زیاد بود حال نداشتم بخونم !
اما به هر حال حوصله کل کل ندارم.اون اقای پوریان که میگی من نیستم.اگر هستم زنگ بزن !
من عمراً به هیچ وج پول به پروتکتور نمیدم و نخواهم داد.اونم ایرانیش !
ادامش نمیدم چون فایده ای نداره :چشمک:

بنده نگفتم شما 100% همون آقا هستید و عرض کردم احتمال دادم.( با توجه به شواهدی چون دریافت نمایندگی StarForce و ارسال کد فعالسازی صادر شده برای آقای پوریان ... به یکی از دوستان در همین سایت و درخواست کرک پروتکتور توسط ID شما ).
این هم که پول به پروتکتور ایرانی نمیدید عقیده شخصی شماست و محترم ولی نمیتونه لزوما" صحیح باشه.
متشکرم.

mahziar
چهارشنبه 29 تیر 1390, 18:32 عصر
سرعتش افتضاح شد ، کار نمیکرد دیگه و ... ، چرا همه این نتایج یک شبه اتفاق افتاد و قبلش خبری از اینها نبود ؟

جسارتا" شاید نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم !

لطفا" دست از توهین بردارید.

اینارو باید برای کسایی بگی که پروتکتور (!) حفاظ رو تست نکرده باشن .

میگن جلوی قاضی و ملق بازی ؟!!!!!!

دیگه برای ما که خودمون تست کردیم و افتضاحات حفاظ تو همه موارد مثل سرعت ، امنیت ، پشتیبانی ، ارسال و.... رو دیدیم ، نباید از این حرف ها بزنی !!!!!

Nima NT
چهارشنبه 29 تیر 1390, 18:51 عصر
اینارو باید برای کسایی بگی که پروتکتور (!) حفاظ رو تست نکرده باشن .
میگن جلوی قاضی و ملق بازی ؟!!!!!!
دیگه برای ما که خودمون تست کردیم و افتضاحات حفاظ تو همه موارد مثل سرعت ، امنیت ، پشتیبانی ، ارسال و.... رو دیدیم ، نباید از این حرف ها بزنی !!!!!
یا میان از کاربرانی مجهول الهویه استفاده میکنن برای تعریف از پروتکتورشون و جالبه که این کاربرا میان میگن ، مهمتر از امنیت برای ما امکاناته که پروتکتور (!) ..... همه اینا رو داره و ما ازش راضی هستیم !!!!لطفا" مودب باشید.
بنده عرض کردم که راه حل صحبت های شما چیست ، متاسفانه بنده اصلا" منطق شما رو درک نمیکنم و هر کسی جای بنده باشه این سوء تفاهم براش ایجاد میشه که هدف شما تخریب کردن محصول هست چرا که وقتی افرادی میان از امکانات و سرعت حفاظ تعریف میکنن و یه جورایی بر ضد شما صحبت میکنن و اشتباه بودن صحبت ها و ادعا های شما ثابت میشه اونها رو که مشتریان شرکت و بنده هستن مجهول الهویه خطاب میکنید و از این طریق به بنده و این عزیزان توهین میکنید و اگر کسانی بیان موافق شما صحبت کنن کاملا" صحیح گفتن و واقعا" همین طور بوده و نهایت شعور و زکاوت هستن !!!
متاسفانه صحبت های شما سند و مدرکی نداره و نمیشه بهشون استناد کرد ، بهترین راه حل قضاوت مشتری/کاربران همونطوری که عرض کردم بررسی نسخه دمو هستش ( طبق عرض بنده در پست های قبلی خودم در همین تاپیک ).

در حال حاضر سایت هم فعال هستش ، میتونید نسخه رایگان ( این نسخه دمو نیست ) رو از سایت دانلود کنید ( برای Win32 ) که البته اونجا هم ذکر شده که امنیت مناسبی در قبال نسخه تجاری نداره ( خواستم این رو عرض کنم که فردا مشکلی در این باب پیش نیاد ) یا درخواست دریافت نسخه دمو برای سایر محصولات بدید تا پس از دریافت اطلاعات شرکتتون براتون ارسال بشه.
نسخه دمویی که برای شرکتها ارسال میشه شامل تمامی امکانات هست + یک پیام در اول برنامه های محافظت شده که نمایانگر استفاده از نسخه دمو هستش ، پس جایی برای دعوا باقی نخواهد بود که این نسخه شامل تمام امکانات نیست و ...

میتونید از این آدرس (http://www.hefaz-security.ir/) به وب سایت حفاظ مراجعه کنید... پس هر کسی که شاید فکر کنه گفته های این عزیز درست هست میتونه خودش خلافش رو بررسی کنه ، راهکار فقط درخواست نسخه دمو هستش ، راهکاری کاملا" رایگان برای بررسی میزان کارائی نرم افزارهای شرکت.

موفق باشید.

BLaCkViRuS1
چهارشنبه 29 تیر 1390, 19:24 عصر
mahziar جان داداش بیخیال ولش کن هرچی بگیم فایده نداره !
اقا بحث تمومه دیگه.

Nima NT
چهارشنبه 29 تیر 1390, 20:08 عصر
mahziar جان داداش بیخیال ولش کن هرچی بگیم فایده نداره !
اقا بحث تمومه دیگه.
اگر حرفتون منطقی باشه چرا فایده داره متاسفانه صحبت ها منتطقی نیست.

linuscomex
چهارشنبه 29 تیر 1390, 20:47 عصر
آقا با هم کل کل نکنید من حرف نیما را قبول دارم در ضمن شما ها همه ایرانی هستید به جای طرفداری از یه نرم افزار ایرانی هی تو سرش نزنید:متعجب::متعجب::متعجب::م عجب:

joker
چهارشنبه 29 تیر 1390, 21:23 عصر
حرف كه خرجي نداره ، يكي ميگه من خوبم ، يكي ميگه نه تو بدي .

توي عمل انجام شده ثابت كنيد.

عزيزم نيما جان ، يك كرك مي كه نيازي به همراهي قفل سخت افزاري نداشته باشي با اين پروتكتور جديدتون بزاريد توي سايت... ( داستان نيازمندي به قفل سخت افزاري نيازي به توضيح نداره كه يك نرم افزار 1 ميليون تومني ممكنه ارزش اين را داشته باشه كه يك قفل معتبر را پست كنن براي يك كركر تا يك نسخه كرك بشه لايه محافظ با در اختيار داشتن قفل برداشته بشه و نرم افزار قابل استفاده بشه براي همه ( اتفاقا قفلهاي Sentinel با همين روش كرك ميشن - مراجعه به آموزش كرك اين قفلها توسط Shub-Nigurrath )
پس بلاخره برنامه نويسهايي كه ميخوان قفل بخرن چه بهتره كه در عمل بهشون ثابت بشه اين پروتكتور بيدي نيست كه با اين بادها بلرزه ، و مشت محكمي باشه بر دهان و دندان و دنده هركي ميگه پروتكتورت خوب نيست ، هووم ؟

تو از Themida و Execryptor و Armadilo و Asprotect و .... كه زبونم لال كمتر نيستي :) اونا هم كرك مي ميزارن .

پيوست : اون روزي كه بهت گفتم مشتري تحت هر شرايطي بايد راضي باشه براي يه همچين روزي بود :) مشتري كه ناراضي بره ، هرجا بري مياد زيرآبتو ميزنه ، حالا هي به اين حرفها و نصيحتاي من گوش نكن :)

Nima NT
چهارشنبه 29 تیر 1390, 21:48 عصر
عزيزم نيما جان ، يك كرك مي كه نيازي به همراهي قفل سخت افزاري نداشته باشي با اين پروتكتور جديدتون بزاريد توي سايت... ( داستان نيازمندي به قفل سخت افزاري نيازي به توضيح نداره كه يك نرم افزار 1 ميليون تومني ممكنه ارزش اين را داشته باشه كه يك قفل معتبر را پست كنن براي يك كركر تا يك نسخه كرك بشه لايه محافظ با در اختيار داشتن قفل برداشته بشه و نرم افزار قابل استفاده بشه براي همه ( اتفاقا قفلهاي Sentinel با همين روش كرك ميشن - مراجعه به آموزش كرك اين قفلها توسط Shub-Nigurrath )100% همین طور هستش ، ولی جسارتا" کسی که برنامه یک میلیونی نوشته باشه معمولا" کرک شدش به درد کسی نمیخوره چون که پشتیبانی اون بیشتر از خود نرم افزار اهمیت داره.
روش حفاظ بیشتر برای برنامه هایی که هستش که ارزان قیمت هستن و مظلومانه تو بازار کرک میشن. هدف این گونه برنامه هان که در برابر کرک محافظت بشن.
اتفاقا" در سایت یک توضیح یک صفحه ای در این باب قرار داده شده که میتونید از اینجا (http://www.hefaz-security.ir/secure.zip) دانلودش کنید.

پس بلاخره برنامه نويسهايي كه ميخوان قفل بخرن چه بهتره كه در عمل بهشون ثابت بشه اين پروتكتور بيدي نيست كه با اين بادها بلرزه ، و مشت محكمي باشه بر دهان و دندان و دنده هركي ميگه پروتكتورت خوب نيست ، هووم ؟

تو از Themida و Execryptor و Armadilo و Asprotect و .... كه زبونم لال كمتر نيستي :) اونا هم كرك مي ميزارن . من خودم کرک می در این سایت قرار ندادم ، علتش هم همین بحث ها بود که دلم نمیخواست باعث گل آلود شدن آب بشه چون اینطوری برای خیلی ها فرصت ماهی گیری پیش میاره !
به همین دلیل به همه کسانی که تمایل به خرید پروتکتور و قفل نرم افزاری رو داشتن یا نسخه دمو عرضه شده ( برای کسانی که شرکتی بودن و اطلاعات شرکتشون ارائه شده ) یا نمونه کرک می داده شده ( کسانی که عمدتا" برنامه نویس عادی یا کارمند بودن ) تا خودشون میزان امنیت و کارائی رو تست کنن ، کسانی هم که کرک می رو دریافت کردن بهشون گفته شده که به هر فرد ذیصلاحی که مد نظرشون هست میتونن برنامه رو جهت تست ارجاع بدن تا براشون از لحاظ امنیت و ... بررسی کنه ؛ این رو واسه این عرض کردم که شما گویا اینجوری برداشت کرده بودید که بنده تمایلی به ارائه کرک می ندارم و خواستم عرض کنم که اینچنین نیست عرضه شده ولی به نحوی که اجازه بازارگرمی به برخی دوستان داده نشه.

پيوست : اون روزي كه بهت گفتم مشتري تحت هر شرايطي بايد راضي باشه براي يه همچين روزي بود :) مشتري كه ناراضي بره ، هرجا بري مياد زيرآبتو ميزنه ، حالا هي به اين حرفها و نصيحتاي من گوش نكن :) بله مشتری باید راضی باشه ولی اگر مشتری باشه ، کسی که پروتکتور رو میخره و فردا میبینم برای یکی از عزیزان در سایت لایسنس فرستاده که حاجی برام کرک کن اسمش مشتریه ؟؟؟ کسی که برنامه رو پس از خریداری میگه چرا به من نسخه 150 تومانی رو 50 تومان دادی ( تخفیفی که شرکت قبلی توزیع کننده در مدت سالگرد تاسیس داد البته از جیب خودش نه من چون من درصدی که میگرفتم ثابت بود ) و شاکی میشه و داد و بیداد راه میندازه مشتریه ؟؟؟ کسی که برنامه رو میخره و به خاطر عدم اطلاع خودش نمیتونه از برنامه استفاده کنه و تمایلی هم به گرفتن راهنمایی نداره و میگه نمیخوام که نمیخوام به نظر شما چطوری میشه باهاش کنار اومد ؟ برنامه خریداری بشه و یک سال بعد تماس گرفته بشه بگه آقا من یک سال پیش برنامه ازتون خریدم 3 تا هم کدفعالسازی گرفتم ولی هیچ کدوم کار نکرد حالا پولم رو میخوام ، شما باشی چی میگی ؟ مشتریانی بودن که خود بنده 3 ساعت متوالی تا ساعت 2 بامداد بهشون پشتیبانی دادم ( آقای رضا قاسمی , در همین سایت هم عضو هستن ) و خیلی مودبانه تشکر کردن ( البته بگم که وظیفه بنده بوده و کار شاقی نکردم ) ولی آیا کسی که وقتی براش وقت هم میذاری میگه چرا فایلی که میفرستی حجمش بالاست به نظر شما مشتریه ؟؟؟ همین آقایون اگر بنده ازشون برنامه بخرم و بگم اسم عنوان برنامه رو عوض کن نمیخوام اسم شرکت شما اونجا نمایش داده بشه چه برخوردی میکنن ؟؟؟ جناب Joker خود بنده از شما درخواست کنم که عنوان شرکتت رو از همه جای برنامت حذف کن و بده به من و من مشتریم و حق دارم شاکی نمیشی ؟؟؟ بعد از شاکی شدن شما بنده بیام همه جا بگم برنامه شما دوزار نمیارزه میای و ازم عذرخواهی میکنی ؟ مسلما" اینطوری نیست ، البته بماند که برخی از این عزیزان که در سایت در مورد امکانات پروتکتور اظهار نظر کردن اصلا" مشتری حفاظ نبودن و نمیدونم چطوری پی به امکانات و کارکردن اون بردن ! . اگر برنامه بنده برنامه حسابداری بود اینقدر ناراحت نمیشدم چون طرف حسابم بازاری بود و خودم رو اینجوری قانع میکردم که آشنایی به کار نرم افزار و تجارت اون نداره ولی چون طرف حساب بنده عمدتا" برنامه نویس هستن این باعث ناراحتی بنده هستش که از برنامه نویس جماعت این رفتارها بعید هستش ( البته دور از حضور اکثر عزیزان چون فقط 2 - 3 مورد دوستان کم لطفی کردن ).
آیا واقعا" همه اینجور هستن ؟ والله اینطوری نیستن ، اسم بعضی از شرکتهای طرف قرارداد با حفاظ و مشتری ها در سایت اومده هر کسی مایل هست میتونه به شرکتها زنگ بزنه و نظر اونها رو در مورد حفاظ بدونه ، هیچ کدومشون هم نه برادر من هستن نه دشمن من ، فقط مشتری هستن. میدونم نظرشون چی هست چون هنوز هم باهاشون همکاری داریم ولی عنوان نمیکنم تا کسی نیاد بگه فلان و ... ، پس خودتون زنگ بزنید و بپرسید. امیدوارم دوستان باز عنوان نکنن که این شرکتها هم مجهول الهویه هستن !
قبول دارم که خود بنده بودم که اجازه بازارگرمی رو به این آقایون و امثاله دادم ، شما از قفل کولاک ، شتاب ، پرولاک ، نگهبان کرک می دیدید ؟؟؟ خیر ، لااقل من که ندیدم ، ولی خود بنده گرفتم یعنی تماس گرفتم و از شرکتشون اطلاعات کامل + یک نسخه جهت تست گرفتم و بدون اینکه هزارنوع جهت گیری غیر اصولی و یک طرفانه در موردش بشنوم ارزیابی هام رو انجام دادم و از یکی از این برادران هم برای یکی از دوستانمون قفلی رو تهیه کردیم.
و در مورد اینکه گفتید میاد و زیرآب میزنه عرض کنم که خوب هر مشکلی راه حلی داره ، کسی که بخواد زیرآب بزنه ، تخریب کنه ، مشکل ایجاد کنه ، سنگ جلوی پای کسی بندازه اولا" خودش رو بعد از مدتی نشون میده و ذات مبارکش عیان میشه ثانیا" اینکه بنده گفتم تمامی عزیزانی که شرکتی هستن با شرکت تماس بگیرن تا با ارائه اطلاعات شرکتشون به اونها نسخه دمو عرضه بشه ( عرض هم کردم که نسخه دمو فقط یک پیام در شروع برنامه های محافظت شده نمایش میده و از امکانات چیزی کم نداره ) برای حل همین مسایل هستش ، کسی که این مطالب رو بخونه اگر راه حلی براش ارائه نشه شاید دو دل بشه ولی ما راه حل ارائه کردیم ، هر کسی دو دل هست تماس بگیره تا اطمینان پیدا بکنه و خودش واقعیت رو ببینه فارغ از تمامی جهت گیری ها. از دوستان هر کسی که تمایل به دریافت نسخه دمو داره میتونه با ما تماس بگیره و تا براشون ارسال بشه.

وب سایت حفاظ (http://www.hefaz-security.ir).

متشکرم.

joker
پنج شنبه 30 تیر 1390, 00:59 صبح
اين كه نشد جواب :)
ببين خودتم ميدوني لااقل من يكي باهات لجي ندارم ، برعكس نظرم اينه كه يك محصول ايراني بايد پشتيباني بشه تا پا بگيره.( مراجعه به متنهاي گذشته در اين موضوع)

اما اگه فرضا من فردا صبح يه درخواست نسخه كامل بهت بدم ، پس فردا هم ميزارم توي همين فروم براي تست. فقط زحمت منو زياد ميكني ، خودت قشنگ بزار همه ببينن :) پروتكتوري كه نتونه مواظب حق كپي خودش باشه چطور ميتونه ادعاي مواظبت از ديگران را داشته باشه ؟

يك نمونه ساده كرك مي كه نيازي به رد كردن لايه قفل سخت افزاري نداشته باشه. آب گل آلود و اينا هم من بهش ميگم بهونه ! نترس ، پروتكتورها همه كرك ميشن ،
ايدز كه نميگيري ، مشكلش را توي كرك مي ميبيني ، آپديت ميكني ، اين بهتر از اينه كه يك محصول تجاري يه برنامه نويس بدبخت زحمت كشه خرجي بيار خونه بك شبه به فاك فنا بره ؟ نظرت غير از اينه ؟

با توزيع محدود نميشه امنيت يك محصول امنيتي را تائيد كرد.

اين جمله قابل دركه يا بيشتر توجيه كنم ؟ تو يك نرم افزار حسابداري ننوشتي ، تو يك محصول امنيتي نوشتي كه دشمناني قسم خوردش همين بچه هاي فروم ميتونن باشن ، پس اگه ميخواي تست واقعي بگيري ، بايد همينجا تست كني نه بدي دست خود برنامه نويس جماعت كه تو عمرشون غير از ديتابيس چيز ديگه اي نديدند ، و ازشون انتظار تائيد فني يه همچين نرم افزاري را داشته باشي.

پيوست :
بزار برات يك مثال و راه حل هم بهت بدم ، من يك نرم افزاري توليد كردم تحت عنوان رمزنگار سايفر (http://www.Cipher.ir) ، نسخه كامل اون را هم گذاشتم براي دانلود :) ( البته بعد از دوماه برش داشتم ، چون ملت براي رمزكردن فيلم سكسياشونم كه دست داداش كوچيكشون نيفته ميومدن از اين برنامه استفاده ميكردند :لبخند: )
لينك دانلود مستقيمش روي سايت برداشتم ولي اينجا (http://cipher.ir/setup-demo.exe) ميزارمش كه نگي چرا خودت ميگي و عمل نميكني :)

گفتم همه خودشون تست كنند ، ( مشك آن نيست كه عطار بگويد و الي آخر.....)
توي نسخه قابل دانلود تا زماني كه كليد اصلي نبود ، همه با يك كد ثابت فايلها را رمز و بازگشائي ميتونستند بكنند ، عملا قدرت نرم افزار را ميديدند در عين حال ازش به عنوان يك محصول نهائي نميتونستن استفاده كنند چون همه با يك كليد ثابت رمز و بازگشائي ميشدند.

پيوست : در مورد اون مشترياني كه ميگي مشتري نبودن ، من بودم هرچي مشتريم ميگفت ميگفتم چشم. حق هميشه با مشتري هست ، تحت هر شرايطي . اين اصل بازار كار هست.

Nima NT
پنج شنبه 30 تیر 1390, 02:09 صبح
ببين خودتم ميدوني لااقل من يكي باهات لجي ندارم ، برعكس نظرم اينه كه يك محصول ايراني بايد پشتيباني بشه تا پا بگيره.( مراجعه به متنهاي گذشته در اين موضوع)

اما اگه فرضا من فردا صبح يه درخواست نسخه كامل بهت بدم ، پس فردا هم ميزارم توي همين فروم براي تست. فقط زحمت منو زياد ميكني ، خودت قشنگ بزار همه ببينن :) پروتكتوري كه نتونه مواظب حق كپي خودش باشه چطور ميتونه ادعاي مواظبت از ديگران را داشته باشه ؟

يك نمونه ساده كرك مي كه نيازي به رد كردن لايه قفل سخت افزاري نداشته باشه. آب گل آلود و اينا هم من بهش ميگم بهونه ! نترس ، پروتكتورها همه كرك ميشن ،
ايدز كه نميگيري ، مشكلش را توي كرك مي ميبيني ، آپديت ميكني ، اين بهتر از اينه كه يك محصول تجاري يه برنامه نويس بدبخت زحمت كشه خرجي بيار خونه بك شبه به فاك فنا بره ؟ نظرت غير از اينه ؟بر منکرش لعنت ، خوشبختانه همیشه سعی کردم از راهنمایی هاتون استفاده کنم و از این بابت بسیار هم ازتون ممنونم.
در مورد اینکه میگید شما درخواست نسخه دمو بدید و در اینجا قرار بدید ( به عنوان کرک می ) هدف من این نیست که محصول من کرک نشه یا ... ، هدف این امر این هستش که کاربری که نسخه دمو رو دریافت میکنه میبینه 100 تا قابلیت غیرفعال هستش ( برفرض اصلا" کدش وجود نداره و وابسته به فعالسازی محصول نیست ) ، کسانی که میخوان محصول رو خراب کنن میان و عنوان میکنن که اگر یکی از این 100 قابلیت فعال بشه سرعت اجرای محصول شما میخواد 10 برابر کاهش پیدا کنه و گاهی اوقات هم اجرا نمیشه ، اصلا" نسخه اصلیش رو دارم و دیدم ، نخریا ، و از اینجور صحبت ها ، برای همین بنده در نسخه دمو به این شکل عمل کردم تا کاربری که قصد تست محصول رو داره همون چیزی رو ببینه که کاربر نهایی میبینه با یه فرق کوچیک که عرض کردم.
حالا اینکه چرا به شرکتها میدیم علتش این هست که باهاشون یه نیمچه قرارداد بسته میشه و برنامه به صورت Watermarked بهشون تحویل داده میشه که اگر خدایی ناکرده شلوغی کردن خیلی راحت بشه شکایت کرد ( البته این Watermark هم به نحوی تنظیم میشه که نشه حذفش کرد ).
اینجا هم جای خوبی بود برای تست و بررسی محصول ، متاسفانه فضای اینجا به خاطر اینکه کمی رقابتی شد یه جورایی ناسالم شد و دیگه نمیشه بهش اطمینان کرد چرا که از همین بچه ها دیدم که چند باری متاسفانه روش غلط آموزشی بارم کردن ( البته مفت ندادن و یه کمی پیاده شدم ) یا فوت کوزه گری نگه داشتن تا بعدا" استفاده کنن و از این جور مسایل ، حتی اتفاق افتاده که از بنده یه جورایی حق السکوت هم گرفته بشه که اینقدر میدی یا نحوه فلان کردن برنامت رو منتشر میکنم ( شما بودی از اینجا توقع افزایش سطح علمی و ... داشتی ؟ ) ، به خاطر همین هستش که دور اینجا رو خط کشیدم و مجبور شدم برای بررسی های خودم رو بیارم به سایتهای خارجی یا افرادی که صرفا" شرکت جهت همین کار باهاشون قرارداد می بست ( البته در گذشته ) ؛ متاسفانه اینجا جای خوبی برای بحث و بررسی بود و دیگه نیست.
قبلا" فکر میکردم همیشه بهترین راه این هست که یک Crackme/Unpackme در سایت قرار بگیره و وقتی مشتری از امنیت سوال کرد ارجاع داده بشه به اونجا که خودش ببینه که کسی نتونسته آنپک یا کرک کنه ولی به این نتیجه رسیدم که شاید این روش خوب باشه ولی علمی و قطعا" صحیح نیست و روشهای بهتری برای ایجاد حس اطمینان در مشتری وجود داره که در ادامه به مواردی اشاره میشه.
به عنوان مثال خیلی از شرکتهای تولید کننده امنیتی وقتی ازشون سوال بشه که فلان الگوریتم شما چی هست بدون توضیح عنوان میکنن RSA که وقتی مشتری غیر آشنا این کلمه رو میشنوه یا از قلمبه بودن کلمه خوشش میاد و میخره یا میترسه و بیخیال میشه ، روش بهتر این هست که عوض پنهان کاری برای مشتری آشکار سازی صورت بگیره ، در مورد مشتری هام بنده در حال حاضر تمامی تکنیک هایی که مشتری مدنظرش هست رو توضیح میدم که فلان تکنیک فلان کار رو با برنامه شما میکنه تا کار کرک کردن برنامه شما سخت تر بشه و .... ( مشتری بیکار نیستش که بخواد بشینه و تکنیک های منو کپی کنه ).

با توزيع محدود نميشه امنيت يك محصول امنيتي را تائيد كرد.اینو که در بالا توضیح دادم مقصود از توزیع محدود تائید امنیت محصول حفاظ نیست و دلایل دیگه ای داره.

اين جمله قابل دركه يا بيشتر توجيه كنم ؟ تو يك نرم افزار حسابداري ننوشتي ، تو يك محصول امنيتي نوشتي كه دشمناني قسم خوردش همين بچه هاي فروم ميتونن باشن ، پس اگه ميخواي تست واقعي بگيري ، بايد همينجا تست كني نه بدي دست خود برنامه نويس جماعت كه تو عمرشون غير از ديتابيس چيز ديگه اي نديدند ، و ازشون انتظار تائيد فني يه همچين نرم افزاري را داشته باشي.کاملا درسته ولی متاسفانه این حفاظ در همین فروم باعث شده که دوستان خود من تبدیل به دشمنان من بشن برای همین هستش که دیگه انتظاری ندارم ، البته دچار سوء تفاهم نشید اگر به برنامه نویس دمو داده بشه که اولا" هدف بررسی ساختار ، سرعت ، کیفیت و ... خود محصول توسط کاربر هستش و اگر کرک می داده بشه هدف تست امنیت هست و بس ، در این دو مورد امنیت نقطه مشترک هستش که شده حتی برای شرکت یا برنامه نویس ها بنده اسم نام های آشنا در همین فروم رو بهشون دادم تا اگر تمایل به تست امنیت داشتن از این بچه ها میتونن درخواست کنن تا برنامه تست بشه یعنی اینکه بنده ترسی ندارم که کاربر ببینه برنامه آنپک شد یا نشد چرا که توضیحات فنی + مستنداتی که به کاربر/مشتری ارائه میشه در حدی هست که بتونه اون رو قانع کنه و یک نرم افزار به همراه کلی علامت سوال تحول مشتری داده نمیشه.
چرا که اگر مشتری فقط هدفش Unpack نشدن برنامه باشه بهتر هست اصلا"برنامه خودش رو پک نکنه چرا که اگر مثلا" فرض کنیم برنامه با پروتکتور حفاظ آنپک شد ، گزینه بعدی کاربر استفاده از نمونه های خارجی هستش ، کسی واقعا" میتونه نمونه خارجی رو نشون بده که آنپک نشده ؟؟؟ الان با n تا ابزاری که برای Armadillo هست به صراحت میشه گفت امنیت حفاظ از آرمادیلو هم بیشتره ، صحبت و تعامل با مشتری به نظر بنده خیلی خیلی بهتر از ارائه یک فایل بدون توضیح برای جلب رضایت و اطمینان اون هستش.

پيوست :
بزار برات يك مثال و راه حل هم بهت بدم ، من يك نرم افزاري توليد كردم تحت عنوان رمزنگار سايفر (http://www.cipher.ir/) ، نسخه كامل اون را هم گذاشتم براي دانلود :) ( البته بعد از دوماه برش داشتم ، چون ملت براي رمزكردن فيلم سكسياشونم كه دست داداش كوچيكشون نيفته ميومدن از اين برنامه استفاده ميكردند :لبخند: )
لينك دانلود مستقيمش روي سايت برداشتم ولي اينجا (http://cipher.ir/setup-demo.exe) ميزارمش كه نگي چرا خودت ميگي و عمل نميكني :)

گفتم همه خودشون تست كنند ، ( مشك آن نيست كه عطار بگويد و الي آخر.....)
توي نسخه قابل دانلود تا زماني كه كليد اصلي نبود ، همه با يك كد ثابت فايلها را رمز و بازگشائي ميتونستند بكنند ، عملا قدرت نرم افزار را ميديدند در عين حال ازش به عنوان يك محصول نهائي نميتونستن استفاده كنند چون همه با يك كليد ثابت رمز و بازگشائي ميشدند.کاملا" در جریان برنامه شما بودم ، روش کار رو هم از شما تقلید کردم ، در برنامه Sentinel License Protector نسخه دمو به صورت عمومی عرضه خواهد شد ، یعنی کل زمین و زمان میتونن برنامه هاشون رو با تمام امکانات ( قفل اینترنتی ، تلفنی ، ایمیل ، پیامک و ... ) قفل گذاری کنن ولی نمیتونن توزیع کنن چون کلیدی که دست شماست دست من هم هست ، پس من هم میتونم برای نرم افزار شما کد فعالسازی تولید کنم ، این مورد دقیقا" چیزی هست که شما گفتید و در دموی این نسخه لحاظ شده که انشالله تایید بشه تو سایت قرار میگیره.

پيوست : در مورد اون مشترياني كه ميگي مشتري نبودن ، من بودم هرچي مشتريم ميگفت ميگفتم چشم. حق هميشه با مشتري هست ، تحت هر شرايطي . اين اصل بازار كار هست. مشتری حرف اول و آخر رو میزنه ولی بستگی داره چه جوری بزنه و واقعا" چی بخواد ، به عنوان نمونه یکی از مشتریان که اسم نمیبرم ازشون در نظر داشتن از حفاظ کسب درآمد کنن ( اجاره نرم افزار ) که این کار با قرارداد ما منافات داشت و بنده در اولین درخواست قبول نکردم ولی بعدها ( طبق فرمایش شما که خواست باید خواست مشتری باشه ) تا حدودی راضی شده بودم و قبول کردم شرکت هم قبول کرد و گفت موردی نداره باهاتون قرارداد میبندیم به صورت محدود این کار رو انجام بدید ولی این عزیز چون دیدن باهاشون راه اومدیم یه جورایی تقاضا کردن که کلیه لوگوها و اسم حفاظ هم حذف بشه که وقتی من این مطلب رو به بالادست رسوندم گفتن باشه این کار رو هم بکن ولی هیچ مسئولیتی از طرف ما نخواهد داشت ، این مطلب به مشتری گرام منتقل شد و ایشون شاکی شدن ، به نظر شما بنده باید چه کار میکردم ؟! یعنی واقعا" مونده بودم که ایشون بنده رو چی فرض کردن. اگر بنده میگم مشتری نیست به خاطر همچین برخوردهایی بوده و گرنه شده که با مشتری چنان راه اومدم که برداشتم ( زمانی که مستقل بودم ) تو قفل تلفی کلا" اسم حفاظ و ... رو حذف کردم و تغییرات خواسته شده رو در ظاهر برنامه برای مشتری انجام دادم.

متاسفانه در اینجا وضع جوری شده که وقتی من نسخه جدید VMProtect به بازار میاد و از روی کنجکاوی یه نسخه Unpackme تو یه سایت خارجی قرار میدم برادرایی که تو همون سایت عضو هستن میان اینجا تبلیغاتشون رو شروع میکنن که نسخه جدید حفاظ از VMProtect استفاده کرده !!! این دو تا چه ربطی به هم دارن ؟ تو پست های قبلی خودم هم گفتم واقعا" من حق تست و بررسی ندارم ؟ حق تحقیق ندارم ؟؟؟؟ اینجوری که اینجا برخورد شد احتمال میدم حتما" ندارم.

از راهنمایی های شما هم بسیار ممنونم.

PetekDincos
پنج شنبه 30 تیر 1390, 20:49 عصر
با سلام
من روی یک پروژه نزدیک یک سال است کار می کنم به تنهایی و الان آخرهای پروژه است و این پروژه رو من با WPF نوشتم و از همون ابتدای پروژه به فکر قفل نرم افزار و پروتکتوری که باعث بشه فایل های پروتکت شده ام ریسورس نشه می گردم و به این نتیجه رسیده ام که هیچ پروتکتوری نمی تونه این کار رو بکنه و به خاطر همین دنبال راهی هستم اونقدر قفل های ریز و بزرگ استفاده کنم که حتی اگر نرم افزار ریسورس شد و قفل سخت افزاری هم شکست کاربر نهایی که می خواهد از این نرم افزار کرک شده استفاده کنه در بعضی جاها نتونه از امکانات کامل نرم افزار استفاده کنه و عملا نتونه بهره برداری کامل از نرم افزار انجام بده و سوالم این است که آیا این راه خوبیه چون اندازه نرم افزار تقریبا 20 مگ است و نرم افزار بزرگیه و اگه بخوایی با کرکر فوتبال بازی کنی میدان خیلی بزرگیه و یه پروتکتور اگه از امنیت 10 بتونه 9 رو تامین کنه به نظر من پروتکتور خیلی خوبیه و نمی دنم چنین پروتکتوری برای دات نت وجود داره یا نه و در مورد فکرم آیا فکر خوبیه یا نه چون من از امنیت نرم افزار چیزی حالیم نیست با تشکر

Nima NT
پنج شنبه 30 تیر 1390, 21:15 عصر
سلام دوست عزیز
بنده دقیقا" از روش پیشنهادی شما چیزی متوجه نشدم و ممنون میشم کمی بیشتر توضیح بدید البته بهتر بود یک تاپیک جداگانه ایجاد میکردید و در اونجا به بحث سر موضوع شما ادامه میدادیم.

متشکرم.