PDA

View Full Version : چیزی شبیه بابیلون

saed2006
شنبه 25 تیر 1390, 23:20 عصر
میخوام به چیزی شبیه بابیلون بسازم یه راهنمایی کلی میخوام

AlgorithmX
یک شنبه 26 تیر 1390, 01:03 صبح
مهندس چون مشکلت رو مطرح نکردی منم کلی راهنماییت می کنم!

1- ابتدا و اصل کار اینه که یه بانک اطلاعاتی می خواهی! می تونی از اکسس استفاده کنی چون سبکه ونیاز به پیش نیاز نصب هم نداره! البته می تونی از فایل ها هم استفاده کنی که دسترسی بهشون راحته ، اگه این راه رو انتخاب کنی بایست یک کلاس هش کردن هم بنویسی که اطلاعات توشو کد کنه!
2- حالا ترجمه لغت هاتونیاز داری! (سعی کن زیاد از متحرجم ها کپی نگیری تا برنامت تکراری بشه! واسه هر لغت توضیحی توپ بنویس. و حرف ها بی منبع هم نزن! (که بعدا بهت بخندن)
3- البته اگه مثل بابیلون می خواهی چند زبانه کار کنی می تونی (اگر اکسس :) تو هر تیبل لغت و ترجمه یه زبان رو بریزی. (اگر فایلیه :) چنتا فایل که هر کدوم یه زبان توشه انتخاب خوبیه!
4- حالا برنامتو اگه خوشگل می خواهی با WPF بنویس (اگه بلدی پیشنهاد میکنم!) والا با winapp
5- از توابع استفاده کن تا بتونی متون ویندوز رو بیرون بکشی(البته سخته ولی شدنیه) و در کل هرچی ایده داری بریز بیرون! که ابتکاری توکارت باشه! (حالا یا گرافیکی یا کاربردی)
6- می تونی قابلیت ترجمه متون رو به برنامت اضافه کنی. حالا یا خودت بسازی (که وقت گیره و سخت) یا می تونی از سرویس های اینترنتی هم برای ترجمه استفاده کنی، مثل : Google Translate , Microsoft Translate ,.. (کدهای ارتباط باهاشون تو همین سایت هست)
7- برنامتو بیرون بده و تبلیغات رو شروع کن!

ببخشید اگه ناقص بود!

Rainbow128
یک شنبه 26 تیر 1390, 07:18 صبح
به جای اکسس از SQL Express که سرعت خیلی بیشتره هم میتونی استفاده کنی که توی ستاپ میز میتونه خودکار نصب شه

saed2006
یک شنبه 26 تیر 1390, 12:47 عصر
مرسی که جواب دادی اما من منظورم ظاهری شبیه بابیلون بود نه کار ایی اون