PDA

View Full Version : راهنمایی برای شروع یادگیری

reasondeism
یک شنبه 26 تیر 1390, 23:32 عصر
سلام

من میخوام برنامه نویسی، طراحی، راه اندازی، مدیریت یک سایت رو در حد حرفه ای یاد بگیرم.

میدونم که باید: Html , ASP.Net , Javascript , SQL Server , Ajax , MVC , jQuery , SEO , XML , CSS و البته چند برنامه ی گرافیکی مثل Photoshop و Flash رو در حد بالاتر از متوسط بلد باشم که بتونم به هدفم ( که تو خط اول عرض کردم) برسم.

اول اینکه میدونم مسخرس که میخوام همه ی اینا رو یه نفری یاد بگیرم!! اما خب جهان سوم هست و بنده هم یه شهروند جهان سومی!!

درخواست من از اساتید اینه که این برنامه ها رو برای من اولویت بندی کنن که کدوم رو اول و کدوم رو دوم و همینطور الی آخر شروع کنم که وسط کار نیاز به یه پیش نیاز نداشته باشم که قبلا یادش نگرفتم و بر به مشکل بخورم.

لطفا اونایی راهنمایی کنن که خودشون این راه رو رفتن و اطلاعاتشون بر اساس مشاهده و تجربست.

راستی اگر لطف کنین و یه زمان تقریبی برای هر کدوم بنویسید، مثلا html فلان قدر زمان احتیاج داره و الی آخر.

درضمن اضافه کنم این زمانبندی رو بر اساس یه آدم بیکار که کل زندگیشو میتونه وقف این قضیه کنه بفرمایید!!!

راستی هدف من راه اندازی یه سایت خاص نیست و میخوام این علم رو داشته باشم که هر سایتی رو که اراده کردم بتونم از صفر شروع به طراحیش کنم.
بسیار بسیار ممنون میشم.

reasondeism
دوشنبه 27 تیر 1390, 20:33 عصر
نبود!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

salehbagheri
دوشنبه 27 تیر 1390, 20:58 عصر
با اینکه این مطلب خیلی تکراریه ولی اینبار رو فقط با یک «سخن» پاسخ میدم ...

«برنامه نویس شدن» رو همانند «شهر رویایی» خودتون در نظر بگیرید که هرکدام از «زبانهای برنامه نویسی» یک «مسیر» هست برای رسیدن به این شهر! از هر مسیری برید درسته ولی این مسیرها هیچگاه به پایان نمیرسن بلکه از مسیری به مسیر دیگر منتقل میشن ...