PDA

View Full Version : مبتدی: خطای 403 از طرف هاست

nezamk
دوشنبه 27 تیر 1390, 02:36 صبح
سلام به همه دوستان . من یک پروژه خیلی ساده نوشتم که توش از یک master page و یک content page به عنوان صفحه اصلی استفاده کردم . وقتی اون رو روی هاست قرار میدم و می خوام با IE بازش کنم خطای 403رو میده (You do not have permission to access this document. ) جالبه که وقتی پروژه ای بدون master page روی هاست میذارم بدون مشکل جواب میده . می خوام راهنمایی کنید چکار کنم .

hosseinltf
سه شنبه 28 تیر 1390, 10:22 صبح
سلام
بر روی سیستم خودتان به صورت local مشکلی نداره؟
اگر با بقیه مرورگر ها کار کنید باز هم همین مشکل پیش می آید؟

nezamk
چهارشنبه 29 تیر 1390, 09:19 صبح
سلام دوست من . نه , به صورت local مشکلی نداره . با مرورگر های دیگه هم مشکل داره.

molood
چهارشنبه 29 تیر 1390, 10:15 صبح
سلام
اگه منظورتون اینه که برنامتون اجرا نمیشه و دکمه f5 هم کار نمی ده باید این کارو کنید:
all programs/administrative tools/iis
بعد در قسمت
techear/
رو وب سایت خودتون راست کلیک کرده ودر قسمت properties وارد قسمت directory security شده و گزینه edit رو بزنید تیک عبارت integeratid.......
را زده

و اگر باز با این کار هم برنامتون اجرا نشد احتمالا موتور asp شما روشن نیست که برای روشن کردن آن باید مراحل زیر را رفته

allprograms/microsoft visual stadui 2008/visual stadui tools/ visiual stadui command prompt

در صفحه سیاه باز شده عبارت زیر را نوشته و موتور asp start می شود

aspnet_regiis -i
دقت کنید که بین regiis و - یک فاصله وجود دارد

nezamk
پنج شنبه 30 تیر 1390, 13:47 عصر
ظاهرا خوب توضیح ندادم . روی کامپیوتر خودم کامل اجرا میشه ؛ وقتی فایل ها ی پروژه رو توی هاست میذارم و میخوام با مرورگرم توی اینترنت وارد سایت بشم خطای 403 میده