PDA

View Full Version : سوال: دوبار اجرا شدن کدهای درونpage load

mohammadyaser
دوشنبه 27 تیر 1390, 14:24 عصر
سلام من یک مشکل داشتم زمانی که صفحه لود میشه توابع جاوا اسکریپتم و کدهایی که در نوشتم دوبار اجرا می شوند.به همین دلیل سرعت لود صفحاتم کم می شه.ایا علت اون استفاده از master page? یا چیز دیگه؟
ممنون میشم کمکم کنید؟

Saman Hashemi
دوشنبه 27 تیر 1390, 14:44 عصر
دوست عزيز كد هاتو قرار بده كه دوستان بهتر بتونن كمكت كنن...!

aminghaderi
دوشنبه 27 تیر 1390, 14:48 عصر
سلام.

ایا علت اون استفاده از master page? یا چیز دیگه؟بله ولی تنها اون نیست ، چون رویداد PAGELOAD کلا با لود صفحه دوباره اجرا می شود یعنی به این صورت طراحی شده و ایراد تلقی نمی شه.

ممنون میشم کمکم کنید؟ برای جلوگیری از این عمل و صرف جویی در وقت و ترافیک داده ای می تونید در view state یا هر حالتی نگه دارنده سمت کلاینت (view state - کوکی - query string) یه متغیر رو نگهداری کنید که این متقیر نمایان گر این باشد که رویداد اجرا شده است یا خیر.
بروی صفحه دکمه ای دارید (مثلا ارسال مطلب) که می خواهید با کلیک روی این رویداد page load اجرا نشه ، خوب داخل رویداد "ارسال مطلب" متغیر داخل view state رو false قرار بدهید.
در رویداد page load شرطی قرار دهید که اگر اون متغیر true بود شرط اجرا شود و تمام کد هایی که در page load نوشتی و قراره اجرا بشه را داخل اون شرط قرار بده ....
در صورتی که متغیر false باشه دیگه کد های اضافی اجرا نمی شه.

موفق و سربلند باشی.

hjran abdpor
سه شنبه 28 تیر 1390, 01:57 صبح
IF(!ISPOSTBACK)
Code

mohammadyaser
چهارشنبه 29 تیر 1390, 11:31 صبح
سلام مشکلم حل شد .من داخل صفحم یک image داشتم که image url اون مقدار دهی نشده بود به خاطر همین فایر فاکس ادرس صفحه رو به جای ادرس عکس یک بار دیگه ارسال می کرد

aminghaderi
شنبه 15 مرداد 1390, 19:41 عصر
IF(!ISPOSTBACK)
Code

سلام دوست من.
به نظر من كد شما در اينجا معنا نداره ؟!
چون قراره postback انجام بشه ولي قسمتي از چرخه ي اون كنسل بشه.
اين راه براي زماني كه قراره كلا post back صورت نگيره خوبه.

موفق باشيد.