PDA

View Full Version : سوال: روند یادگیری طراحی و پیاده سازی وب سایت

donny6202
دوشنبه 27 تیر 1390, 17:13 عصر
سلام
من هیج جا نتونستم یه روند معقول و درست حسابی برای یادگیری وب طراحی پیاده سازی وب سایت رو بدونم .
مثلا از چی و از کجا باید شروع کرد و با چی ادامه داد . چه زیر ساختهایی رو باید بلد باشیم و ...

raziee
دوشنبه 27 تیر 1390, 17:47 عصر
سلام
من هیج جا نتونستم یه روند معقول و درست حسابی برای یادگیری وب طراحی پیاده سازی وب سایت رو بدونم .
مثلا از چی و از کجا باید شروع کرد و با چی ادامه داد . چه زیر ساختهایی رو باید بلد باشیم و ...

گذروندن دوره هایی که انجمن برگذار میکنه میتونه خیلی کمکتون کنه.
اگر هم نمیخواهید کلاس برید و هزینه کنید میتونید خودتون همون سر فصل ها رو مطالعه کنید.

hjran abdpor
دوشنبه 27 تیر 1390, 17:50 عصر
با سلام دوست عزیز.
توی این مقوله اول باید HTML , CSS , Javascipt , Jquery این زبانها را یاد بگیرد چون خیلی ضروری است (به نظر من البته )
بعد َASP.net را با سی شارپ یا وبی یاد بگیرد .
بعد برای خودتون یک وب سایت به صورت ساده طراحی کنید و کمک کاستی ها ان را پیدا کنید ودوباره ان را اصلاح کنید. البته همیشه باید اپدیت باشید . تکنولوزی ها مثل اژاکس هم خیلی کاربردی است .
دیگه بستگی به خودتان داره که از کجا شروع کنید من به این صورت شروع کردم
باتشکر

amir22448
شنبه 14 مرداد 1391, 16:03 عصر
به نظر من از بین زبان هایی که گفتید Javascript مهم نیست!:متفکر:
چون اگه ما ASP.Net با سی شارپ یا وی بی طراحی کنیم، خود مرورگر تمام کد های ASP.Net رو به HTML و C# یا VB رو به Javascript تبدیل می کنه.پس شما کافیه کد سی شارپ بنویسید تا مرورگر خودش به Javascript تبدیل کنه.

mohsen_f_b
شنبه 14 مرداد 1391, 16:31 عصر
به نظر من از بین زبان هایی که گفتید Javascript مهم نیست!:متفکر:
چون اگه ما ASP.Net با سی شارپ یا وی بی طراحی کنیم، خود مرورگر تمام کد های ASP.Net رو به HTML و C# یا VB رو به Javascript تبدیل می کنه.پس شما کافیه کد سی شارپ بنویسید تا مرورگر خودش به Javascript تبدیل کنه.
سلام

شما همه کارها رو به عهده سرور می اندازید؟!آیا این کار از نظر کاربردی درست می باشد؟!
شما مثلا برای خالی کردن یک TextBox و یا Enable کردن آن حتما از کدهای سروری استفاده می کنید؟!Postback درسته؟!
موفق باشید