PDA

View Full Version : نحوه ساخت وب سایت و قیمت گذاری آن

ajahan
سه شنبه 28 تیر 1390, 00:14 صبح
سلام دوستان
من تجربه ی زیادی در مورد ساختن وب سایت ندارم، یعنی فقط یه سایت ساختم برای پروژه ی کارشناسیم و سایتی نساختم برای فروش.
حالا می خوام اونایی که تجربه دارن بهم کمک کنن، می خوام بدونم قبل از شروع کردن به ساختن نکاتشو بدونم، چون نمی دونم شرایط آپلود کردن چه جوریه نمی تونم چیزی بگم.
و یا نکاتی رو در مورد بانک داده اش(SQL) می خوام بدونم.
نکته ی مهم هم در مورد قیمت گذاریه!
نمی دونم بر چه اساسی دقیقا قیمت بدم و یا قیمت پایه چقدره؟
ممنون میشم دوستی راهنماییم کنه.

golnouri
سه شنبه 28 تیر 1390, 11:23 صبح
ببین دوست عزیز. بازار قیمت در زمینه ی طراحی وب سایت بسیار بد و نافرمه. چون هر کسی هر قیمتی می خواهد میده.
چند روز پیش تو همشهری خوندم نوشته بود: طراحی وب سایت فقط 15000 تومان و از طرفی شرکتی رو دیدم قیمت پایش از 1200000 شروع می شد.
من خودم قیمت طراحی سایتم بر این اساسه:
سایت فول فلش: از 700000 تومان شروع میشه
سایت با زبان برنامه نویسی ASP.NET از 600000 تومان شروع میشه و در اکثر مواقع به 1 میلیون تومان میکشه
سایت HTML و JAVA SCRIPT: خیلی کم بهت پروژه ی اچ تی ام ال بخوره اما قیمت از 350000 شروع میشه
سایت با cms: از 300000 شروع میشه

اگه بخواهی یک سایتی رو با فلان زبان برنامه نویسی از پایه بنویسی و دیتابیس متصل کنی و ... قیمتش از 1 میلیون شروع میشه.
در ضمن من خودم از هاست RADCOM.IR استفاده می کنم چون شرایطش خوبه. اما اگه هاست حرفه ای می خواهی IRANHOST
با نرم افزار CUTFTP میتونمی فایلها تو با استفاده از FTP بندازی رو هاست
دیتابیست بستگی به هاستت داره که از چی پشتیبانی بشه

پشتیبنی هر سایت هم بستگی به خودت داره سالیانه یا ماهاینه و ...
موفق باشید

amirv60
سه شنبه 28 تیر 1390, 19:20 عصر
به گفته های دوستمون نکته ای اضافه کنم ، اونم اینکه:
از مهندسی معکوس استفاده کن، یعنی به شرکت های طراحی سایت زنگ بزن و مثلا طراحی سایت سفارش بده.