PDA

View Full Version : سوال: نمایش دادن یک فرم قبل از صفحه لاگین ویندوز

navid1n2000
چهارشنبه 29 تیر 1390, 13:06 عصر
من می خوام قبل از نمایش صفحه لاگین ویندوز :
http://www.uwex.uwc.edu/outlook/tips/images/login_domain.JPG
یه فرمی رو نمایش بدم که فقط Text هستش . می تونین کمکم کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Felony
چهارشنبه 29 تیر 1390, 14:47 عصر
در مورد msgina تحقیق کنید .

masoud_z_65
چهارشنبه 29 تیر 1390, 15:27 عصر
میشه برای این کار توی page_load صفحه از message dialog استفاده کرد؟ یا حتی show message؟

navid1n2000
چهارشنبه 29 تیر 1390, 16:25 عصر
در مورد msgina تحقیق کنید .

میشه بیشترین راهنمایی کنین

Felony
چهارشنبه 29 تیر 1390, 17:42 عصر
راهنمایی که کردم ، کار ساده ای نیست ولی یک راه حل ساده به جز msgina هست که میتونید ازش استفاده کنید ، به کلید زیر در رجیستری برید :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

در اینجا کلیدی با نام Userinit وجود داره که آدرس فایل Userinit.exe رو شامل میشه ، حالا میتونی به جای این آدرس آدرس برنامت رو جایگزین کنی تا بلافاصله بعد از صفحه Boot نمایش داده بشه ، ولی یادت باشه وقتی کار برنامت تموم شد برای اجرای ویندوز باید این فایل Userinit.exe رو خودت توسط برنامت اجرا کنی ، OK ؟

بعدش هم اگر قراره فقط یک متن به کاربر نشون بدی نیازی به برنامه نیست ؛ اینو ببین : http://www.iran-forum.ir/thread-3164.html

AlgorithmX
چهارشنبه 29 تیر 1390, 18:16 عصر
راهنمایی که کردم ، کار ساده ای نیست ولی یک راه حل ساده به جز msgina هست که میتونید ازش استفاده کنید ، به کلید زیر در رجیستری برید :

در اینجا کلیدی با نام Userinit وجود داره که آدرس فایل Userinit.exe رو شامل میشه ، حالا میتونی به جای این آدرس آدرس برنامت رو جایگزین کنی تا بلافاصله بعد از صفحه Boot نمایش داده بشه ، ولی یادت باشه وقتی کار برنامت تموم شد برای اجرای ویندوز باید این فایل Userinit.exe رو خودت توسط برنامت اجرا کنی ، OK ؟

بعدش هم اگر قراره فقط یک متن به کاربر نشون بدی نیازی به برنامه نیست ؛ اینو ببین : http://www.iran-forum.ir/thread-3164.html

اگر برنامه ما قرار باشه چنتا دسکاری تو سیستم بکنه(که در حالت عادی در ویندوز UAC به اون گیر میده) باید در اینجا هم برنامه ما admin اجرا بشه یا که نه خبری از اخطارهای UAC نیست؟

AlgorithmX
چهارشنبه 29 تیر 1390, 18:30 عصر

برنامه رو تست کردم! درست وبه موقع اجراشد! (دمت گرم!:تشویق:)
البته هنوز سر سوال بالا هستم و نتونستم نتیجشو به دست بیارم!
ولی یک سوال دیگه برنامه به صورت minimize و کاربر باید اونو بازکنه (گوشه سمت چپ ، پایین) حالا میشه کاریش کرد که به حالت نرمال نمایش داده بشه!؟
و سوال دیگه : اون متن نمایش داده شده قبل از لوگین ویندوز توی تمام نسخه های ویندوز (مثلا : XP) کارمیکنه؟!

Felony
چهارشنبه 29 تیر 1390, 18:45 عصر
اگر برنامه ما قرار باشه چنتا دسکاری تو سیستم بکنه(که در حالت عادی در ویندوز UAC به اون گیر میده) باید در اینجا هم برنامه ما admin اجرا بشه یا که نه خبری از اخطارهای UAC نیست؟
من این مورد رو تست نکردم ولی از لحاظ تئوری بله باید Admin اجرا بشه و گرنه باید بهتون گیر بده ، اگر تست کردید و غیر از این بود من رو هم در جریان بزارید .

ولی یک سوال دیگه برنامه به صورت minimize و کاربر باید اونو بازکنه (گوشه سمت چپ ، پایین) حالا میشه کاریش کرد که به حالت نرمال نمایش داده بشه!؟
میتونی تو یه تایمر بعد از اجرا پیغام Maximize شدن رو برای پنجره اصلی برنامت بفرستی و بعد تایمر رو غیر فعال کنی .

و سوال دیگه : اون متن نمایش داده شده قبل از لوگین ویندوز توی تمام نسخه های ویندوز (مثلا : XP) کارمیکنه؟!
تو XP تست کرده بودم و مشکلی نداشت ، 7 رو تست نکردم ولی نباید مشکلی باشه .

AlgorithmX
چهارشنبه 29 تیر 1390, 19:26 عصر
حله آقا من تو 7 برسیش کردم!
واسه مشکل سایزش هم از WPF استفاده کردم ولی از راهنماییت ممنونم!