PDA

View Full Version : فرق کد نویسی مودم معمولی با کارت دیالوجیک با ابزار kdtele

dehghanimeh
چهارشنبه 29 تیر 1390, 20:45 عصر
با سلام
من می خوام یه برنامه تلفن گویا با مودم بنویسم و بعدا از همین برنامه
به جای مودم از کارت دیالوجیک(هنوز نخریدم) استفاده کنم
به نظر دوستان امکان پذیر هست؟
چه مقدار برنامه من تحت تغییر قرار می گیره؟
درکل این گونه کارتها خودشون رو چطور به سیستم معرفی می کنن؟

با تشکر

dehghanimeh
شنبه 15 بهمن 1390, 16:05 عصر
سلام
من برنامه تلفن گویای خودم را با مودم و کمپوننت kdtele به پایان رساندم
حالا یه کارت dialogic 12 port هم از سایت آمازون خریداری کردم
ولی در لیست مودم های سخت افزاری برنامه قابل شناسایی نیست
کسی در این مورد اطلاعاتی داره
با تشکر

modern_amin
یک شنبه 09 مهر 1391, 11:03 صبح
سواله منم هست ؟ با کارت donjin چطور؟

AmirGhasemi
دوشنبه 10 مهر 1391, 13:32 عصر
سلام دوستان
ببينيد مودم هاي معمولي در واقع يك مودم send/receive هستند اما كارت هايي مثل دايالاجيك در واقع IVR هستند! كارت هاي IVRمعمولا داخل خودشون يك dll دارند كه شما با اون dll مي توني همه كار بكني! البته اين dll فقط هفت هشت تا متد داره اما همين هفت هشت متد كافيه واسه همه كار! من خودم خيلي وقته دارم روي يك پروژه IVRكار مي كنم
ابزارهايي kdtele واسه IVR كاري نكرده اند يعني من نديده ام هنوز!
مطمئنا شما با اين كامپيوننت ها نمي توني با كارت هاي دايالاجيك كار كني! چون اونها با متدهاي خودشون كار مي كنن!

hamid_200611
سه شنبه 18 تیر 1392, 11:01 صبح
کارت دیالاجیک (Dialogic) دارای سی دی های راه انداز با نسخه های مختلف (System Release 5.1.1 , System Release 6 , …) می باشد و نسخه های قبل از 6 از TAPI پشتیبانی می نمایند. با توجه به اینکه کارت دیالاجیک (Dialogic) امکان استفاده از توابع TAPI (Telephony Application Interface) را فراهم نموده است ، بسیاری از نرم افزارها و component های رایج در بازار برای انواع کاربردهای تلفن گویا قابل استفاده می باشند. جهت برنامه نویسی نرم افزارهایی تلفنی با استفاده از کارتهای دیالوجیک می توانید از کامپوننت های رایج و مشهور KDTeleTools و یا TAPIEX استفاده نمایید.

erfan1391
جمعه 17 آبان 1392, 19:05 عصر
سلام دوستان
ایامیتوان دو کارت دیالوجیک رو یه سرور نصب کرد و انها را بهم لینک کرد
یه کارت دایا لوجیک ۲ ایوان هست که یه لینک ایوان بهش وصل است است میخام یه کارت انالوگ ۱۲ خط رو سرور نصب کنیم که از این ۳۰ خط ۲۰ خط به تلفن گویا وصل شود و ۱۰ خط به اپراتور وصل شود ایا چنین امکانی هست

madmajid
پنج شنبه 24 مهر 1393, 13:05 عصر
کارتهای دیالوجیک اگه صحیح روی سیستم نصب بشن میشه با کامپوننتهای معروف واسشون برنامه نوشت . با KDTele هم میشه .