PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن ساعت یا دقیقه به مطلبی که ارسال شده (توضیحات + عکس)

m4prog
جمعه 31 تیر 1390, 14:43 عصر
با سلام
طبق عکس شما وقتی ایمیلتان را چک می کنید خبرهایی که در اینترنت گذاشته می شود می نویسد که این خبر برای چند دقیقه(ساعت یا روز) قبل می باشد همین هم برای ایمیلهایی که در اینباکس شما هست می نویسد

72797

اگر کسی فایل آموزشی داره بزاره استفاده کنیم
متشکرم

Saman Hashemi
جمعه 31 تیر 1390, 15:07 عصر
خوب این که کاری نداره زمان پست نگهدار و موقع نمایش اختلافشو با زمان حال نمایش بده...!

m4prog
جمعه 31 تیر 1390, 23:17 عصر
میشه یه مثال بزنی یا فایل آن را بگذارید
در تحلیلش مشکل دارم:افسرده:

m4prog
شنبه 01 مرداد 1390, 01:19 صبح
راهنمایی کنید لطفا
به طور لحظه ای میخوام نمایش بده باید چیکار کنم

m4prog
پنج شنبه 06 مرداد 1390, 22:43 عصر
لطفا راهنمایی کنید؟

Saman Hashemi
جمعه 07 مرداد 1390, 11:36 صبح
این یه نمونه ساده بسط با خودت:چشمک:
DateTime dt = DateTime.Now;
DateTime dt2 = dt.AddHours(-5);
string time = (dt - dt2).Hours.ToString() + "ساعت قبل";
Label1.Text = time;

Saber_Fatholahi
شنبه 08 مرداد 1390, 12:06 عصر
سلام عزیز
ببین دوست من واسه این کار فقط کافیه تاریخ داشته باشی بعد با استفاده از این کامپوننت ملی (http://www.persiadevelopers.com/articles/Persia.NET.aspx) عمل اجام بدی کلی هم نمونه مثال داره از قالباش
موفق و موید باشید

m4prog
یک شنبه 09 مرداد 1390, 09:28 صبح
با تشکر از راهنمایی شما فقط اون کامپوننت تا چه وقتی نمایش میدن؟
برای مثال : یک مطلب در 10 روز قبل ارسال شده و ما از کامپوننت برای نمایش به صورت ساعت استفاده می کنیم اون موقع نمایش اینکه این مطلب چند ساعت قبله یک رقم بالایی را نمایش می دهد اما در سایتی مانند گوگل بعد از 24 ساعت تبدیل می شود به روز تبدیل می شود ؟
سوال من اینجاست که من اگه شرط بگذارم تا چه حدی به سرعت لود سایت تاثیر می گذارد یعنی سرعت لود کند می شود یا نه؟

m4prog
دوشنبه 10 مرداد 1390, 00:01 صبح
لطفا راهنمایی کنید متشکرم؟

m4prog
سه شنبه 11 مرداد 1390, 09:53 صبح
با تشکر از راهنمایی شما فقط اون کامپوننت تا چه وقتی نمایش میدن؟
برای مثال : یک مطلب در 10 روز قبل ارسال شده و ما از کامپوننت برای نمایش به صورت ساعت استفاده می کنیم اون موقع نمایش اینکه این مطلب چند ساعت قبله یک رقم بالایی را نمایش می دهد اما در سایتی مانند گوگل بعد از 24 ساعت تبدیل می شود به روز تبدیل می شود ؟
سوال من اینجاست که من اگه شرط بگذارم تا چه حدی به سرعت لود سایت تاثیر می گذارد یعنی سرعت لود کند می شود یا نه؟