PDA

View Full Version : تبدیل برنامه از دات نت 4 به 3.5 ی2 و برعکس

barnamenevisjavan
جمعه 31 تیر 1390, 15:22 عصر
سلام دوستان من از vs 2010 استفاده میکنم قبلا وقتی پروژه جدید ایجاد میکردم وقتی که نام پروژه رو وارد میکردم بالا یه قسمتی هستش که مربوط به دات نت هستش برای من چندتا گزینه داشت که با انتخاب هرکدوم برنامه بر روی اون ساخته میشد منظورم از گزینه ها اینا بودن
framwork.net 4
framwork.net 3.5
framwork.net 2
more framwork.net
راحت میتونستم بزارم روی دات نت 2 تا با دات نت 2 اجرا بشه و نیازی به دات نت 4 نباشه چون هنوز خیلی فراگیر نشده
ولی بعد از عوض کردن ویندوزم و نصب ویژوال استودیو دیگه این امکان وجود نداره و من نمیتونم انتخاب کنم با چه دات نتی اجرا بشه فقط الان گزینه framwork.net 4 وجود داره و بس لطفا کمک کنید

Alirezanet
جمعه 31 تیر 1390, 16:32 عصر
برای تغییر Framework میتونید به Properties پروژتون برید در Tab Compile دکمه Advance Compile Option رو بزنید ور در پنجره باز شده Framework برنامتون رو تغییر بدین !
اگه هم Visual Studio مشکل داشت یکبار دیگه نصبش کنید !

barnamenevisjavan
شنبه 01 مرداد 1390, 18:06 عصر
سلام یکی کمک کنه ویژوال استودیو رو پاک کردم دوباره نصب کردم نیومد ویندوز رو هم عوض کردم باز نشد فقط رو دات نت 4 برنامه میسازه کمک کنید تو رو خدا

Alirezanet
شنبه 01 مرداد 1390, 18:13 عصر
سلام یکی کمک کنه ویژوال استودیو رو پاک کردم دوباره نصب کردم نیومد ویندوز رو هم عوض کردم باز نشد فقط رو دات نت 4 برنامه میسازه کمک کنید تو رو خدا

امکان داره از ویژوال استودیوتون باشه ... یه پک دیگرو امتحان کنین!!
من قبلا مشابه این مشکل بر خوردم ولی مشکل من این بود Entity Framework نداشت ویژوال استودیو ! ... احتمالا مشکل از اونه !

barnamenevisjavan
شنبه 01 مرداد 1390, 19:00 عصر
خوب میشه بگید از کجا رفعش کنم؟همین entity framwork رو چطوری بدم به ویژوال استودیو؟

Alirezanet
شنبه 01 مرداد 1390, 23:29 عصر
دوست عزیز بعضی از نسخه های ویژوال استدیو که تو بازار هست کامل نیستند و چنین مشکلاتی دارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما برید 1برنامه دیگه یعنی 1 DVD دیگه بخرید که نسخه کامل ویژوال استودیو از یه شرکت معتبر باشه بعد نصب کنید !!!
Entity Framework رو نمیخواد بدید به برنامه یکی دیگه بخرید !!!!!!:گریه::اشتباه:

barnamenevisjavan
یک شنبه 02 مرداد 1390, 09:47 صبح
من ویژوال استودیوم رو نخریدم ورژن اصلی هستش از اینترنت گرفتم سریال رجیستر هم داره
microsoft visual studio 2010 ultimat

AMIBCT
یک شنبه 02 مرداد 1390, 10:33 صبح
حتما موقع نصب چیزی رو غیر فعال می‌کنید

اگه نصب اصلی باشه که تمام این گزینه‌ها رو داره