PDA

View Full Version : اجرا نشدن برنامه های ساخته شده با دات نت در رایانه های دیگر + عکس خطا

barnamenevisjavan
جمعه 31 تیر 1390, 20:00 عصر
سلام من هر برنامه ای مینویسم روی کامپیوتر های دیگه اجرا نمیشه اخطار زیر رو میده مشکلش چیه؟دات نت هم نصبه ها
http://up.iranblog.com/images/x8xse2ildroz0g18rqkw.png

juza66
جمعه 31 تیر 1390, 20:37 عصر
سلام دوست من

برنامه NETFramework باید روی سیستم کاربر نصب کنی تا بتونی برنامه نوشته شده ات رو اجرا کنی ...

یا ..

بعضی مواقع فایل ویرویسی به فایل exe شما میچسبه و فایل رو خراب میکنه و حتی با نصب فریم ورک برنامه اجرا نمیشه

mohsencom
شنبه 01 مرداد 1390, 03:30 صبح
شاید احتمالا ورژن دات نت فریم ورکی که باهاش برنامه رو ساختی با ورژنی که نصب شده رو کامپیوتر مقصد فرق میکنه...سعی کن یکیش کنی یا یه ورژن بالاتر نصب کن

mhmoein
شنبه 01 مرداد 1390, 14:03 عصر
دوست عزیز شما تو پروژه خودت از کامپوننت خاصی استفاده کردی ؟ من احتمال می دم که شاید بخاطر استفاده از کامپوننتها این مشکل رو داری اگر استفاده کردی نوعش رو بگو تا راهنماییت کنم چکار باید بکنی ؟

barnamenevisjavan
شنبه 01 مرداد 1390, 18:04 عصر
سلام به همه ممنون از همه مشکل حل شد دات نت 4 رو سیستم نصب نبود وقتی نصب کردم مشکل حل شد

amiragahyi
دوشنبه 09 بهمن 1396, 13:38 عصر
سلام دوستان گرامی. لطفا راهنماییم کنید.
بنده برنامه ای در ویژول 2012 نوشتم با فریم ورک 4.5full و SqlServer2014 ولی الان که پروژه تمام شده و پوشه bin را به یه کامپیوتر دیگه انتقال می دم تا از برنامه تست بگیرم برنامه باز نمیشه،

یعنی یه لحظه باز میشه ولی دوباره بسته میشه؟ و در ماشین مجازی امتحان کردم 147545 این خطا نمایان شد.
در کامپیوتر مقصد هم همان فریم وورک و sqExpress را نصب کرده ام

hamidrezax1
دوشنبه 09 بهمن 1396, 16:56 عصر
سلام در فرم اولی که لود میشه آیا تبادل اطلاعات با دیتابیس دارید؟
ببینید معمولا عدم نصب نت فرم ورک باعث بروز این خطاست یا عدم پشتیبانی از dll های مربوط به نرم افزارتون.بایستی موضوع رو بررسی کنید دوست عزیز همچنین از ویو کل خطا رو مشخص کنید تا شاید دوستان بتونن راهنمایی بیشتری کنند شما رو
موفق باشید

biotechsoft
چهارشنبه 02 اسفند 1396, 17:33 عصر
باید با ویژوال استدیو فایل نصب بسازی و پیش نیاز هارو تیک کنی که روی سیستم کاربر نهایی نصب بشه