PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نمایش فایل Pdf با استفاده از AxAcroPDF

alirezamli
جمعه 31 تیر 1390, 22:51 عصر
با سلام خدمت تمام دوستان
من توی برنامه برای نمایش فایل های Pdf از AxAcroPDF استفاده می کنم ولی مشکلی که دارم اینه که در بعضی از مواقع به هنگام لود شدن فایل Pdf پنجره ای باز می شود که عنوان این پنجره Adobe Acrobat است و هیچ متنی داخل این پنجره نشان داده نمی شود.برای حل این مشکل از کنترل Web Browser استفاده کردم ولی باز هم این Error ظاهر میشه. از شما دوستان کسی میدونه که این مشکل از کجاست؟ در ضمن روی سیستمم Adobe Acrobat 9 Pro نصبه و من فقط میخام فایل Pdf را نمایش بدم فقط همین

nimam2008
یک شنبه 02 مرداد 1390, 19:00 عصر
با سلام
لطفا راهنمایی کنید که چطور می تونم فایل pdf ای رو که داخل sql ذخیره کردم رو داخل AxAcroPDF نشون بدم.

در ضمن من برای آوردن فایهای عکس از stream استفاده می کنم که می تونم اونارو توی picturebox نمایش بدم و فایلهای Pdf رو نمی دونم چطور بیارم.
کد نمایش داخل picturebox اینه

DataSet ds = new DataSet("MyImages");
byte[] MyData = new byte[0];
dp.Fill(ds, "MyImages");
DataRow myRow;
myRow = ds.Tables["MyImages"].Rows[0];
MyData = (byte[])myRow["Annex1"];
MemoryStream stream = new MemoryStream(MyData);
pictureBoxLoad.Image = Image.FromStream(stream);

با تشکر

group45
دوشنبه 03 مرداد 1390, 12:02 عصر
سلام
با کامپوننت O2S.Components.PDFView4NET.dll کار کن خیلی کار باش راحته

nimam2008
دوشنبه 03 مرداد 1390, 14:37 عصر
لطف می کنید جواب سوالی که بالا پرسیدم رو هم بدین چون من دیدم تو نرم افزارهای دبیرخانه هر فرمتی رو می تونن ذخیره کنند و هر فرمتی رو هم می تونن تو یه فرم نمایش بدن چه jpeg باشه چه PDF لطفا راهنماییم کنید؟

alirezamli
دوشنبه 03 مرداد 1390, 14:53 عصر
کامپوننت O2S.Components.PDFView4NET.dll فقط نسخه آزمایشی اونو پیدا کردم و مشکلی که من با این کامپوننت پیدا کردم اینه که زمانی که تعداد صفحات فایل زیاد باشه یا فایلو را باز نمیکنه یا Error میده
برا حل این مشکل باید چه کار کنم؟

group45
سه شنبه 04 مرداد 1390, 09:25 صبح
لینک دی ال الش:

72928
72929X

alirezamli
سه شنبه 04 مرداد 1390, 11:26 صبح
لطف می کنید جواب سوالی که بالا پرسیدم رو هم بدین چون من دیدم تو نرم افزارهای دبیرخانه هر فرمتی رو می تونن ذخیره کنند و هر فرمتی رو هم می تونن تو یه فرم نمایش بدن چه jpeg باشه چه PDF لطفا راهنماییم کنید؟

با سلام
دوست عزیز من دقیقاً دارم یه نرم افزار دبیرخانه می نویسم که توی یک فرم کاربر میتونه هر نامه ای با فرمت عکس Pdf و Word را باز کنه ولی من این نامه ها رو توی بانک ذخیره نمیکنم بلکه آنها را روی هارد تو یک مسیر مشخص ذخیره می کنم.اگه تو این زمینه راهنمایی خواستی ما در خدمتیم

alirezamli
سه شنبه 04 مرداد 1390, 11:28 صبح
لینک دی ال الش:

72928
72929X
ممنون دوست عزیز