PDA

View Full Version : اشکال در ارسال ایمیل

Masoud sharifi
شنبه 01 مرداد 1390, 17:05 عصر
سلام دوستان میشه این فایل ضمیمه رو برام ویرایش کنید فقط مشکلش اینه که فرم رو کامل پر میکنم اطلاعات رو ارسال نمیکنه وقتی خالی ارسال میکنم ارسال میشه؟؟؟

یه نگاهی بندازین ممنون میشم

Masoudse7en
سه شنبه 04 مرداد 1390, 14:52 عصر
سلام دوستان کسی هست جواب بده منم دنبالشم.

اگه خودتون دارید دریق نکنید بدید استفاده کنیم

ماهان مقدم
سه شنبه 04 مرداد 1390, 23:19 عصر
شما اصلا تگ form نذاشتی که بخوای محتوای فرمت ارسال بشه. اینکار رو بکن. قبل محتوای فرمت تگ رو بذار و آخرش هم ببندش.

<form name="SendForm" action="email.php" method="POST">
محتوای فرم
</form>

Arthas1990
سه شنبه 04 مرداد 1390, 23:36 عصر
سلام دوستان میشه این فایل ضمیمه رو برام ویرایش کنید فقط مشکلش اینه که فرم رو کامل پر میکنم اطلاعات رو ارسال نمیکنه وقتی خالی ارسال میکنم ارسال میشه؟؟؟

یه نگاهی بندازین ممنون میشم

عزیزه دل مشکلت فکر کنم ازین باشه که باید در تابع mail قسمت body هر سطر فقط 70 کاراکتر حداکثر باشه . شما باید خروجی که footer , main , body هست رو بعد از میکس 70 hکاراکتری تقسیم و اینتر بزنی . فقط کد من رو بذار . ببین جواب میده ؟

$message=$top.$main.$footer;
$body=wordwrap($message, 70);
و $body رو ارسال کن

ماهان مقدم
چهارشنبه 05 مرداد 1390, 13:06 عصر
دوست عزیز arthas ایمیل ارسال میشه در صورتی که هر خط بیشتر از 70 کاراکتر باشه ولی فقط خط اول مشکل ایشون همون تگ formه. البت شما هم جواب خوبی دادی چون باسه ایشون دوباره سوال پیش میومد که چرا فقط خط اول ارسال میشه. در ضمن این رو هم بگم که یکسری mail server ها مثل gmail یه مقداری با header ها و همین چند خطی بودن مورد دارن چون توی mac خط جدید با کاراکتر /r جدا میشه gmail یکم چت میزنه !.