PDA

View Full Version : پروژه PHP

rapidpich
شنبه 01 مرداد 1390, 21:19 عصر
سلام
من دنبال یک برنامه نویس میگردم برای یک همچین پروژه ای:
پروژه یک Filemanager هست که میخام امکانات زیر رو داشته باشه:

از تیبل کاربران در Mysql موارد زیر رو بخونه:
نام کاربری
رمز
دایرکتوری اولیه

برای مثال :
نام کاربری:

mojtaba
دایرکتورنی اولیه:

/home
که در نهایت دایرکتوری اولیه کاربر میشه:

/home/mojtaba
که کاربر باید توش قفل بشه و نتونه از اونتو بیاد بیرون، توجه کنید که این مورد باید تو همه موارد رعایت بشه مثلا موقع کپی فایل نباید بتونه تو دایرکتوری یکی دیگه فایل بریزه.

امکاناتی که تو فایل منیجر میخام

حذف
تغییر اسم
ادیتور فایل
تغییر دسترسی فایل (permission)
unzip
unrar فایل، دایرکتوری، باز و بسته کردن فایلهای چند تیکه و فایلهای رمزدار
کپی فایل
انتقال فایل move

امکانات دلخواه که فعلا مطمئن نیستم بخام و شما هم حتما لازم نیست بزنید (لطفا برای هرکدام قیمت بدید)

Ajax
قابلیت نمایش درختی Tree view
Editor رنگی (مثل ادیتور Cpanel)
thumbnail فایلهای عکس

- محیط اجرا لینوکس هست، من هاست به شما میدم برای تست و ....
اگه که روی یک فریمورک کد بزنید خیلی بهتره و خیلی امتیاز مثبتی هست. این پروژه به اینجا ختم نمیشه و این فقط اولشه برای همین داشتن فریمورک خیلی تو توسعش کمک خواهد کرد.

درضمن اگه زیاد php بلد نیستید، مشکلی نیست، من کمکتون میکنم ، ولی خودم وقت کد زدن ندارم. دوستانی که قبلا منو میشناختن میدونن من قبلا اینجا بیشتر بودم ولی الان اصلا نمیرسم. حتی اگه زیاد هم بلد نیستید من کمکتون میکنم. فقط لطفا قبلش اعلام کنید.

اگه میتونید بودید قیمت پیشنهادیتون رو برام پخ کنید و یکی دو فایل Php تون رو برام بفرستید.(مهم نیست مال چه پروژه ای یا حتی اصلا کار کنه فقط میخام نوع کد زدنتون رو ببینم.)

اگه سوالی بود در خدمتم

رضا قربانی
یک شنبه 02 مرداد 1390, 01:16 صبح
عزیز من خب بگید برای من یه سی پنل لینوکس درست کن

کمه کمش -2-3 تومن تحویل 1ماهه

elyasmohaddes
یک شنبه 02 مرداد 1390, 15:37 عصر
سلام اونارو ولش من ميخوام با كد php يه ايميل ساده بزنم اونم براي زماني كه اعضاي من رمزشون رو فراموش كردن و لازمه رمز عبور و نام كاربري اون كاربر به ايميلش ارسال بشه درضمن اينم سايت منه www.yook.ir ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Arthas1990
دوشنبه 03 مرداد 1390, 05:03 صبح
با تابع mail در php خیلی راحت میتونی درستش کنی . البته این تابع وا3 100 تا 200 عدد میل در 24 ساعت خوب جواب میده . اما وا3 بیشتر مثلا ایمیل مارکتینگ باید از sockopen استفاده کنی که باید یه خورده تلنت بلد باشی چون خیلی شبیهشه :چشمک: .
البته اگر خواستی می تونم کمکت کنم ، من یه سیستم ایمیل مارکتینگ نوشتم و مجلات RFC (http://tools.ietf.org/html/rfc2026) در این مورد رو ترکوندم :چشمک: . اگه بتونم خوشحال میشم کمکت کنم .

رضا قربانی
دوشنبه 03 مرداد 1390, 10:32 صبح
با تابع mail در php خیلی راحت میتونی درستش کنی . البته این تابع وا3 100 تا 200 عدد میل در 24 ساعت خوب جواب میده . اما وا3 بیشتر مثلا ایمیل مارکتینگ باید از sockopen استفاده کنی که باید یه خورده تلنت بلد باشی چون خیلی شبیهشه :چشمک: .
البته اگر خواستی می تونم کمکت کنم ، من یه سیستم ایمیل مارکتینگ نوشتم و مجلات RFC (http://tools.ietf.org/html/rfc2026) در این مورد رو ترکوندم :چشمک: . اگه بتونم خوشحال میشم کمکت کنم .

پس می تونید یک تاپیک بزنید و برای همه ی دوستان توضیح بدید ، اینطوری خیلی بهتره و ثواب هم می کنید

پ.ن: چرا بحث رفت به جاده خاکی :لبخند:

Arthas1990
دوشنبه 03 مرداد 1390, 16:10 عصر
درس میگید شما اما این بحسش از یکی دوتا تاپیک خارج میشه وا3 همین گفتم اگه کسی نیازه مبرم داشت بگه تا من بذارمش

رضا قربانی
سه شنبه 04 مرداد 1390, 00:29 صبح
درس میگید شما اما این بحسش از یکی دوتا تاپیک خارج میشه وا3 همین گفتم اگه کسی نیازه مبرم داشت بگه تا من بذارمش

... خب بذارش ...