PDA

View Full Version : مبتدی: اجرای یک نمونه برنامه web application در ویژوال استادیو

masoud_z_65
یک شنبه 02 مرداد 1390, 19:09 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم و کاربران عزیز
میدونم سوالی که میخوام بپرسم شاید خیلی ابتدایی و ساده باشه اما من توی همین کار ساده بدجورگیر کردم چندتا نمونه برنامه دانلود کردم و میخوام که اونارو اجرا کنم اما اصلا نمیتونم.....

خیلی هم مطالعه کردم.....هم درمورد IIS هم در مورد web config اما بازم نشد

IIS رو نصب کردم و connection string رو هم ست میکنم اما باز نمیشه

خیلی ممنون میشم یکی به زبون ساده و قابل فهم برای من مبتدی توضیح بده که چطور باید یک نمونه برنامه رو که دانلود میکنم اجرا کنم توی محیط ویژوال استودیو و اونو تغییر بدم

برنامه ای که مثلا از همین سایت برنامه نویس که مربوط به فروشگاه آنلاین موبایل مربوط به یکی از بچه ها بود رو نتونستم نصب کنم برنامه ای که توش بانک اطلاعاتی بود و به زبان C# و asp بود.

hjran abdpor
یک شنبه 02 مرداد 1390, 23:59 عصر
با سلام.
دوست عزیز شما اول از منوی File-open-openwebsite را انتخاب کنید پنجره ی باز میشود که باید پوشه ی که وب سایت داخل است را انتخاب کنید و بعد دوکمه open را انتخاب کنید بعد در سمت راست قسمت solution وب سایت ومحتوای ان ظاهر میشود . بعد هم f5 را بزند تا صفحه پیش فرض سایت به نمایش دربیاید .
البته باید بانک اطلاعاتیش هم اضفه شده باش که اتوماتیک صورت میگیرد.

حالا مشکل شما کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masoud_z_65
پنج شنبه 06 مرداد 1390, 16:52 عصر
دوست عزیز ممنون از راهنماییت اما باز هم نشد! یعنی بعد از اضافه شدن sulution و F5 برنامه اجرا نمیشه و چیزی تو اینترنت اکسپلورر نشون داده نمیشه

اینم آدرسیه که بالایی آدرس بار من نوشته میشه: http://localhost:2181/OnlineShop/

میگم نمیتونه ربطی به تنظیمات IIs من داشته باشه؟؟

hjran abdpor
پنج شنبه 06 مرداد 1390, 23:19 عصر
نه .
میشه عکس خطا را بزارید!!!!!!!!!

masoud_z_65
جمعه 07 مرداد 1390, 13:57 عصر
خطای خاصی نمیده بعد از زدن f5 و باز شدن اینترنت اکسپلورر صفحه page cannot display نشون داده میشه

hjran abdpor
جمعه 07 مرداد 1390, 14:37 عصر
این خطا ممکن ناشی از چندین مشکل باشه . با اکسپلورر خود دات نت هم امتحان کنید ببینید همین خطار میده !!!!!!

masoud_z_65
شنبه 08 مرداد 1390, 15:51 عصر
این خطا ممکن ناشی از چندین مشکل باشه . با اکسپلورر خود دات نت هم امتحان کنید ببینید همین خطار میده !!!!!!

باز هم ممنون دوست عزیز....اما میشه ساده تر بگی.... اکسپلورر دات نت رو چجور باید اجرا کنم؟منظورت چیه؟

میشه چند تا دلیل اصلی از این خطا رو بگی که برم چک کنم.؟

Saman Hashemi
شنبه 08 مرداد 1390, 16:23 عصر
روي صفحه مورد نظرت راست كليك و Browse with/Internal Web Browser

masoud_z_65
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 14:27 عصر
دوستان عزیز باز هم نشد و هیچی رو نشون نمیده

یکی لطف کنه کمکم کنه

hjran abdpor
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 15:30 عصر
ببین تیک File-WorkOffline مربوط به مرورگرت غیر فعال است!!!!!!!!!!
در غیر اینصورت دوباره vs را عوض کنید.

masoud_z_65
جمعه 14 مرداد 1390, 14:38 عصر
به خدا دیگه انقردم آماتور نیستم!!!:لبخند:

برنامه های ویندوزی رو راحت میتونم اجرا کنم اما نمیدونم چرا هرچی برنامه وبی دانلود میکنم نمیتونم اجراشون کنم......فقط میتونم فرمها و کدهاشون رو ببینم اما اجرا نمیتونم بکنم

کمککککککککککککک