PDA

View Full Version : سوال: استفاده از کامپوننت های obout

mehrdad85
دوشنبه 03 مرداد 1390, 09:38 صبح
سلام

دوستان استفاده از کامپوننت های obout برای پروژه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
این کامپوننت ها را از سایت obout.com دانلود کردم و کرک هم نکردم
آیا میشه ازشون استفاده کرد؟
یا اینکه به کرک نیاز دارن؟
اگه پروژه پ بشه نسخه کرکی اون هم جواب میده؟

در نهایت از دوستان گلم خواهش میکنم اگه به کرک نیاز داره و دارن فایلشو در اختیار من هم قرار بدن یا این که referenc بدن

ممنون از همتوت
مرسی

dontspeak
دوشنبه 03 مرداد 1390, 10:19 صبح
سلام دوست عزیز
من خودم که از imagezoom اون استفاده کردم و مشکلی هم پیش نیومده. البته یکی از دوستان گفتند که توی سایتش دیدن که imagezoom و یه سری دیگه از کامپوننتها رایگانه ولی بقیه اش رایگان نیست

mehrdad85
دوشنبه 03 مرداد 1390, 10:26 صبح
سلام
دوست عزیز نمیدونی کجای سایتش توضیح داده که کامپوننت های رایگانش چیا هستن؟
آخه من همن الان imagezoom را نگاه کردم اونو جایی مجزا نیاورده یا در موردش حرفی نزده
فقط اون به همراه یک سری کامپوننت دیگه هستش
یعنی کلا همشون رایگانن؟

از پاسخگوویت خیلی ممنونم دوست عزیز
مرسی

jaykob
دوشنبه 03 مرداد 1390, 11:04 صبح
سلام
دوست عزیز نمیدونی کجای سایتش توضیح داده که کامپوننت های رایگانش چیا هستن؟
آخه من همن الان imagezoom را نگاه کردم اونو جایی مجزا نیاورده یا در موردش حرفی نزده
فقط اون به همراه یک سری کامپوننت دیگه هستش
یعنی کلا همشون رایگانن؟

از پاسخگوویت خیلی ممنونم دوست عزیز
مرسی

سلام دوست عزیز

من از هفت الی هشت تا از کامپوننت هاش استفاده کردم و مشکلی نبوده و 21 از کامپوننت هاش رو دارم همه رایگانه به هر کدام از کامپوننت هاش نیاز داشتی بگو بزارم نمونه برنامه های استفاده از هر کامپوننت هم موجوده .

موفق باشید

ali_mnkt
دوشنبه 03 مرداد 1390, 11:09 صبح
سلام دوست عزیز

من از هفت الی هشت تا از کامپوننت هاش استفاده کردم و مشکلی نبوده و 21 از کامپوننت هاش رو دارم همه رایگانه به هر کدام از کامپوننت هاش نیاز داشتی بگو بزارم نمونه برنامه های استفاده از هر کامپوننت هم موجوده .

موفق باشید

سلام دوست من اگه بتونی کامپوننت هایی که استفاده کردی و آشنایی باهاش داری به همراه مثال هاش بذاری که محشر می شه . فکر کنم دعای زیادی از دوستان شامل حالت بشه (یکیش خودم) . اگه کمکی هم از دست من بر می یاد در خدمتم .

mehrdad85
دوشنبه 03 مرداد 1390, 11:31 صبح
سلام
دوست عزیز اگه این کارو بکنی که خیلی عالیه

یه دنیا ممنونت میشم کامپوننت ها یا رفرنس اونا به همراه مثال های کاربردیشا بذاری که من و دوستان استفاده کنیم

لطف میکنی
مرسی

jaykob
دوشنبه 03 مرداد 1390, 11:50 صبح
سلام دوست من اگه بتونی کامپوننت هایی که استفاده کردی و آشنایی باهاش داری به همراه مثال هاش بذاری که محشر می شه . فکر کنم دعای زیادی از دوستان شامل حالت بشه (یکیش خودم) . اگه کمکی هم از دست من بر می یاد در خدمتم .

سلام
دوست عزیز اگه این کارو بکنی که خیلی عالیه

یه دنیا ممنونت میشم کامپوننت ها یا رفرنس اونا به همراه مثال های کاربردیشا بذاری که من و دوستان استفاده کنیم

لطف میکنی
مرسی

سلام

بر طبق خواستتون من این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?297059-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-obout-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%AB%D8%A7%D9%84) رو ایجاد کردم که تمامی کامپوننت ها به همراه مثال ها رو بزارم امید وارم براتون مفید باشه .

sg.programmer
دوشنبه 03 مرداد 1390, 12:45 عصر
اینو نگاه کن (http://www.obout.com/inc/purchase.aspx)

jaykob
دوشنبه 03 مرداد 1390, 12:48 عصر
اینو نگاه کن (http://www.obout.com/inc/purchase.aspx)

سلام

این کامپوننت هایی که ما داشتیم ازشون استفاده هم کردیم تا به حال هیچ مشکلی نداشته حالا این کامپوننت ها کرک شدن یا خریده شدن و ... نمی دونم اما در عمل مشکلی ندارن

ali_mnkt
یک شنبه 09 مرداد 1390, 11:32 صبح
اگر امکانش هست در رابطه با menu, grid مربوط به این سری کامپوننت ها یک آموزش بذاید . فکر کنم grid, menu ش جالب باشه

jaykob
یک شنبه 09 مرداد 1390, 11:45 صبح
اگر امکانش هست در رابطه با menu, grid مربوط به این سری کامپوننت ها یک آموزش بذاید . فکر کنم grid, menu ش جالب باشه

سلام

چشم grid و menu در همون تاپیک اصلی آموزشی به زودی قرار داده می شود .

موفق باشید

sg.programmer
یک شنبه 09 مرداد 1390, 21:20 عصر
من قبلاً برنامه ام کار می کرد و الان این خطا را میده این برای چیه

The Controls collection cannot be modified because the control contains code blocks (i.e. <% ... %>).

HttpException (0x80004005): The Controls collection cannot be modified because the control contains code blocks (i.e. <% ... %>).] System.Web.UI.ControlCollection.Add(Control child) +8677431 OboutInc.ImageZoom.ImageZoom.OnInit(EventArgs e) +580 System.Web.UI.Control.InitRecursive(Control namingContainer) +333 System.Web.UI.Control.InitRecursive(Control namingContainer) +210 System.Web.UI.Control.InitRecursive(Control namingContainer) +210 System.Web.UI.Control.InitRecursive(Control namingContainer) +210 System.Web.UI.Control.InitRecursive(Control namingContainer) +210 System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +378

ali_mnkt
چهارشنبه 12 مرداد 1390, 00:42 صبح
با سلام

اگه امکانش هست پروژه مربوط به grid رو یکجا در جایی برای down load بذارید نه به صورت تکه تکه ممنون می شم

jaykob
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 13:17 عصر
با سلام

اگه امکانش هست پروژه مربوط به grid رو یکجا در جایی برای down load بذارید نه به صورت تکه تکه ممنون می شم

سلام

خدمت شما

http://www.mediafire.com/?9zzfkjx75dfblfz

A.S.Roma
یک شنبه 17 اردیبهشت 1391, 23:31 عصر
سلام

این کامپوننت هایی که ما داشتیم ازشون استفاده هم کردیم تا به حال هیچ مشکلی نداشته حالا این کامپوننت ها کرک شدن یا خریده شدن و ... نمی دونم اما در عمل مشکلی ندارن

من از کامپوننت Treeview این پکیج استفاده کردم و الان به مشکل خوردم چون Expire شدن .
امکان Crackش هست !؟

محمد 7
شنبه 29 تیر 1392, 19:47 عصر
ســـــــــلام دوست عزیز من میخوام از کامپننت های obout در asp.net استفاده کنم چیکار باید بکنم؟چطوری باید به asp.netبفهمونم؟؟؟؟
ممنونم اگه کمکم کنید