PDA

View Full Version : سوال: نحوه ارسال sms با ویژوال بیسیک

saminco
دوشنبه 03 مرداد 1390, 10:20 صبح
سلام دوستان عزیز خسته نباشید

اخیرا من پروژه ای رو برداشتم که باید توش با فرستادن sms فرد رو از وضعیت حسابش باخبر کنم
کسی در این مورد می تونه منو راهنمایی کنه؟؟

mahmood_h1358
دوشنبه 03 مرداد 1390, 12:15 عصر
دوست عزیز اول شما باید پنل ارسال sms رو خریداری کنید.شرکت فروشنده این نوع پنل های ارسال sms پلاگین ها وocx های لازم برای برنامه نویسان رو برای این کار در اختیار شون قرار میدن
چون من هم همین کارو کردم..

unforgiven
دوشنبه 03 مرداد 1390, 13:23 عصر
سلام جناب Mahmood
ممکنه شرکتی که از اون این پنل رو خریداری کردید اعلام کنید و اینکه آیا از خدماتشون راضی بودید و اینکه آیا کامپوننتی رو هم که شما با اون با برنامه خودتون ارتباط برقرار کردید ساده بود یا پیچیده ؟ آیا امکان نمایش دلیوری رو هم داره و کلا اگه ممکنه یه اطلاعات کلی و یا سایتی در موردشون اعلام کنید .
متشکرم

farboodj1375
یک شنبه 09 مرداد 1390, 19:07 عصر
من هم منتظرم.لطفا اطلاعات بیشتری بدین.

saminco
جمعه 05 آبان 1391, 13:42 عصر
آقا ارسال اس ام اس با ویژوال بیسیک رو حل کردم ، طالبان این مطالب به وب سایت ::کامپیوتر ثمین یا http://samincomputer.ir/talar/login مراجعه کنند

فرهنگ استفاده از انجمن و تالار هنوز تو ایران جا افتاده نیست همه بلدن فقط یه اکانت باز کنند و اسم های الکی برا خودشون بذارن مدیران هم که فقط یه اکانت اضافی اشغال کردن ... واقعا که

volkswagen
جمعه 05 آبان 1391, 17:30 عصر
فرهنگ استفاده از انجمن و تالار هنوز تو ایران جا افتاده نیست همه بلدن فقط یه اکانت باز کنند و اسم های الکی برا خودشون بذارن مدیران هم که فقط یه اکانت اضافی اشغال کردن ... واقعا که

شرمنده دخالت می کنم ، یعنی چی؟ و همچنین سایز بزرگتری نبود با اون جملتون رو بنویسید؟!!!