PDA

View Full Version : سوال: فارسی کردن قسمت تحت وب لایو زیلا

idocsidocs
دوشنبه 03 مرداد 1390, 15:21 عصر
همونطور که می دونید برنامه لایو زیلا انگلیسی هست. برای سایتهای فارسی حداقل قسمتی که بازدیدکننده از طریق اون با مدیر سایت چت می کنه رو باید فارسی کرد.

وقتی بازدیدکننده شروع به چت می کنه چندتا پیام انگلیسی نمایش داده می شه و همچنین چند متن انگلیسی توی صفحه چت نمایش داده می شه.

چطور می تونم این کار رو بکنم؟

البته باید بگم که به کمک فایرباگ همه تگها رو بررسی کردم و خواستم این متنها رو فارسی کنم ولی هیچ متن استاتیکی ندیدم که بتونم فارسیش کنم.

رضا قربانی
سه شنبه 04 مرداد 1390, 00:28 صبح
نه عمو . بیا من از قبل فارسیش کردم و می تونی ازش استفاده کنی. بندازش توی قسمت لنگویج .

موفق باشید

idocsidocs
سه شنبه 04 مرداد 1390, 14:43 عصر
آقا رضا حالا که زحمت کشیدی، لطفا بگو چطور می تونم بخشهای پشتیبانی مختلفی رو به صفحه چت اضافه کنم؟ مثلا کاربر بتونه انتخاب کنه که با قسمت فروش چت کنه یا با قسمت پشتیبانی و ...

رضا قربانی
چهارشنبه 05 مرداد 1390, 10:08 صبح
وقتی برنامه رو روی سیستمت نصب کردی LiveZilla Server Admin.exe رو اجرا کن و همه چی نوشته و می تونی مدیریتش کنی . خیلی راحته .

برای مدیریت کردن اعضای پشتیبان می تونی بری داخل User Management و یوزر پسوورد رو وارد می کنی و بقیه کارها

ahmad_moin
یک شنبه 29 بهمن 1391, 12:44 عصر
سلام. شرمنده. ميدونم بد جا تاپيك گذاشتم ولي سر درد گرفتم اينقدر گشتم و پيدا نكردم. من لايو زيلا رو نصب كردم فقط در آخر وقتي كه كد HTML رو كپي ميكنم نميدونم بايد كجا پيستش كنم. تو هاست يا تو مديريت سايت! من WHMCS رو روي هاستم نصب كردم. نميدونم تو كدوم پيج بايد كدهاي HTML و از اين قبيل كدها رو استفاده كنم. ممنون ميشم كمكم كنيد. باز هم ببخشيد.

siamak01
چهارشنبه 18 تیر 1393, 17:33 عصر
دوستان عزیز هرکسی تو نصب livezila مشکل داشت پیام خصوصی بده تا کمکش کنم .