PDA

View Full Version : کار کردن با Wmware

dada_vahid
سه شنبه 04 مرداد 1390, 20:03 عصر
با سلام خسته نباشید
من میخواستم شبکه مجازی رو پیاده سازی کنم که با Wm این کار رو میتونم انجام بدیم یک جای کار رو گیر کردم نمیدونم میشه یا نه یا اه بشه چه طور میشه این کار رو کرد ببینید من خوام اینترنت اول به ویندوزی که رو WM هستش بدم بعد اینترنت رو شیر کنم و سیستم اصلی خودم هم اینترنت رو بدم در واقع میخوام ویندوز مجازیم رو سرور کنم و ویندوز اصلی خودم رو کلاینت این امکان در Wm داره یا نه

razeghi_loved
سه شنبه 04 مرداد 1390, 20:15 عصر
این کار شدنی هست اما اول اینترنت از هاست یعنی همون ویندوز اصلی شما عبور می کند تا به ویندوز داخل vm برسد اما می شه کاری کرد که در هاست یعنی همان ویندوز اصلی اینترنت وجود نداشته باشد اما در سیستم VM داشته باشد موفق باشی

dada_vahid
سه شنبه 04 مرداد 1390, 21:51 عصر
تشکر ولی این روش باز کارم راه نمی افته ببینید اگه من بخوام اینترنتی که از سیستم اصلی خودم به کلاینت که Wm باشه شیر کنم با چه بستری می تونم کاری کنم که با ساختن کانکشن این کار رو انجام بدم؟؟؟؟ یعنی اینکه کاری کنم که کلاینت حتما با ساختن کانکشن اینترنت رو داشته باشه چون کاری که من می خوام انجام بدیم حتما باید روی کانکشن باشه ویندوز من سون هستش و این کار روی Win server انجام می شه حالا من می خوام با این ترفند مشکل خودم رو حل کنم با تشکر

razeghi_loved
چهارشنبه 05 مرداد 1390, 19:01 عصر
ببین مثلا کاری که من کردم
مودم را به کارت شبکه خودم زدم ولی در سیستم هاست هیچ ای پی بهش ندادم که خود هاست به اینترنت وصل بشه فقط در ویندوز VM رنج اون را توی رنج مودم قرار دادم همین
و بعد به اینترنت وصل شدم. البته می تونی کانکشن popp هم درست کنی

dada_vahid
پنج شنبه 06 مرداد 1390, 09:49 صبح
ممنون رفیق مشکلم حل شد

razeghi_loved
پنج شنبه 06 مرداد 1390, 14:21 عصر
پس اگر زحمتی نیست برای بقیه هم بگو تا اگر کسی مشکل داره مشکلش حل بشه

majid_i68
پنج شنبه 06 مرداد 1390, 14:36 عصر
سلام

آموزش کامل Wmware :لبخند: توصیه میکنم حتما ببینید

لینک دانلود http://ketabnak.com/ebfiles/VMware_Workstation.pdf