PDA

View Full Version : مشکل با برنامه visual basic 6

_AttAcK_
چهارشنبه 05 مرداد 1390, 18:01 عصر
سلام به دوستان برنامه نویس .

-------------------------------------

اقا من برنامه بیسیکم وقتی از منو ابزار یک image باز میکنم دز زمانی که start رو میزنم dont'sent می ده الان 2 روزه در گیرشم بدجوری کلافه شدم اگه می شه help کنید مارو

------------------------------------

به این دو عکس هم توجه کنید (ضمیمه شد)

------------------------------------

محسن واژدی
چهارشنبه 05 مرداد 1390, 18:23 عصر
سلام علیکم
احتمالا" نسخه 5MB ویژوال بیسیک را بر روی ویندوز دارید، اگر این نسخه را از ویندوز های قبل نصب کرده اید بدلیل نبودن کلاس های مورد نیاز در ویندوز جدید، برنامه crash میکند،
برای رفع مشکل کافیست یکبار VB را نصب کنید

موفق باشید

MohammadGh2011
چهارشنبه 05 مرداد 1390, 18:24 عصر
سلام دوست عزيز
من هم قبلا بدجوري درگير همين بودم تا بالاخره از سايت مايكروسافت يه برنامه اي دانلود كردم كه وقتي اجراش ميكني و نصبش ميكني يه فايل هايي رو داخل اونجايي كه ويژوال بيسيكت نصبه كپي ميكنه.
اگه لينك اون برنامه يا از داخل سيستم خودم برنامش رو پيدا كردم برات ميزارم.
موفق باشيد

_AttAcK_
چهارشنبه 05 مرداد 1390, 20:43 عصر
درود

-----------------------------------

اقا بیسک من portable هستش یعنی همون mini visual basic هست من که هرچی گشتم تو بازار 6 رو پیدا نکردم سایت ها هم همه mini یا portable میزارن ینی نسخه قابل نصب یا اورجینال نیست و خودم هم 80 درصد این احتمال رو می دادم که از این باشه حالا بنظر شما من نسخه اورجینال نصب کنم مشکل حله؟!

----------------------------------

در ضمن اگه کسی سایت یا لینک دانلود نسخه اورجینال یا قابله نصب این برنامه رو داره به ما بده خیلی بزرگی کرده

محسن واژدی
چهارشنبه 05 مرداد 1390, 21:46 عصر
سلام علیکم
نسخه فشرده شده vb6 با حجمی تقریبا" 60 مگابایت:
http://dnl.tebyan.net/newdownload_files/vb6_1233.rar

حالا بنظر شما من نسخه اورجینال نصب کنم مشکل حله؟!

100% مشکل برطرف میشود، بنده Setup اصلی miniVB را دارم که بانصب همانند نسخه کامل بدون مشکل عمل میکند اما هر چقدر بر روی اینترنت جستجو کردم بجز ستاپهای کپی شده از miniVB نصب شده، ستاپ دیگری را پیدا نکردم اگر ستاپ اصلی miniVB را داشته باشید مشکلی ایجاد نمیشود

موفق باشید