PDA

View Full Version : مشکل استفاده ckeditor با requiredfielvalidator و همچنین customvalidator

sarapepors
جمعه 07 مرداد 1390, 09:12 صبح
سلام دوستان
من می خوام برای اعتبار سنجی ادیتورم از requiredfielvalidator یا customvalidator استفاده کنم فقط میخوام طول متن نوشته شده در ادیتور رو ارزیابی کنم که مثلا از برابر با صفر نباشه یا از یه مقدار خاصی کمتر نباشه اما به نتیجه نمیرسم اگر متنی رو رو وارد کنم بعد submit برای اولین بار طول متن رو هر چقدر که باشه صفر در نظر میگیره با هر دو ولیدیتور امتحان کردم واقعا کلافه شدم اگه میشه راهنماییم کنید البته در customvalidato از clientfunction استفاده میکنم اگر از servervalidateاستفاده کنم این مشکل وجود نداره:ناراحت:

Saman Hashemi
جمعه 07 مرداد 1390, 11:20 صبح
برای چک کردن خالی بودن از requiredfielvalidator استفاده کنید و برای محدودیت از RegularExpressionValidator استفاده کنید...!

<asp:RegularExpressionValidator ID="rgConclusionValidator2"
ControlToValidate="txtSum" ErrorMessage="بیش از 200 کاراکتر وارد کردید."
ValidationExpression="^[\s\S]{0,200}$" runat="server"
SetFocusOnError="true" Display="Dynamic" />

Javad.Kashi
جمعه 07 مرداد 1390, 16:09 عصر
سلام
برای تعیین محدودیت به غیر از RegExp می تونی از RangeValidator هم استفاده کنی:

<asp:RangeValidator ID="RangeValidator1" runat="server"
ControlToValidate="TextBox1" ErrorMessage="RangeValidator" MaximumValue="6"
MinimumValue="1"></asp:RangeValidator>

با MaximumValue حد اکثر کاراکترها را مشخص می کنید و با MinimumValue حداقل را.

یا علی

sarapepors
شنبه 15 مرداد 1390, 10:39 صبح
سلام
مرسی از این که وقت گذاشتید دوستان اما من با اعتبار سنجی ckeditor مشکل دارم از هر کنترل اعتبار سنجی که استفاده میکنم برای اولین بار پس از سابمیت عمل نمیکنه من requiredfielvalidato ,customvalidato,rangevalidator استفاده کردم برا هر سه مورد مشکل داره و برا بار اول پس از کلیک روی باتن عمل نمیکنه یعنی عمل سابمیت انجام میشه بدون این که اعتبارر سنجی صورت گرفته باشه ؟؟

Saman Hashemi
شنبه 15 مرداد 1390, 11:05 صبح
كد validator و ckeditor قرار بده كه بهتر كمكت كنيم...!

sarapepors
شنبه 15 مرداد 1390, 12:10 عصر
فکر کنم جوابشو پیدا کردم اگه دوستانی هستن که مثل من این مشکل رو دارن اینو ببینن:
http://www.codedigest.com/CodeDigest/155-Using-RequiredField-Validator-with-CKEditor-in-ASP-Net.aspx