PDA

View Full Version : مبتدی: ایجاد یک فایل exe توسط برنامه

sara_aryanfar
جمعه 07 مرداد 1390, 14:11 عصر
با سلام دوستام من برنامه ای دارم که به عنوان برنامه اصلی هست و داخلش اطلاعاتی وارد میشه حالا می خوام این برنامه یک برنامه یا فایل exe دیگر تولید کنه که اون رو برای دانلود بزارم چطوری میشه اینکار رو کرد

Esmail Solhkhah
جمعه 07 مرداد 1390, 16:20 عصر
با سلام دوستام من برنامه ای دارم که به عنوان برنامه اصلی هست و داخلش اطلاعاتی وارد میشه حالا می خوام این برنامه یک برنامه یا فایل exe دیگر تولید کنه که اون رو برای دانلود بزارم چطوری میشه اینکار رو کرد

دوست عزیز برنامشو براتون نوشتم

البته فقط یه فرم ساده گذاشتم با یه باتن که موقع کلیک یه مسیج باکس نشون میده

و سورس این فرم رو گذاشتم تو setting پروژه

فرم اصلی برنامه دو تا دکمه داره که یکیش سورسی را که باید کامپایل بشه و تولید exe کنه رو نشون میده

و دومی اون سورس رو کامپایل و تولید exe میکنه و در مسیر اجرایی برنامه به نام output.exe قرار میده

اگه جاییش رو متوجه نشدید پیام خصوصی بدید توضیح میدم

موفق باشید.

sara_aryanfar
جمعه 07 مرداد 1390, 23:54 عصر
با تشکر از لطف شما منظور من همین برنامه بود میشه توضیحی در این مورد بدین که چطور این فایل اجرایی تولید میشه؟در حالت کلی توضیح بدین ممنون میشم

Amir Oveisi
شنبه 08 مرداد 1390, 00:11 صبح
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/y2k85ax6.aspx

sara_aryanfar
شنبه 08 مرداد 1390, 01:37 صبح
راستی یادم رفت من نیاز دارم این برنامه روی سیستم هایی که دات نت روشون نصب نیست هم اجرا بشه البته فکر می کنم شدنی نباشه و باید برم سراغ نوشتنش با vb دوستان کسی اطلاع داره

Amir Oveisi
شنبه 08 مرداد 1390, 01:53 صبح
در این مورد قبلا بحث شده، جستجو کنید، در یک تاپیک بیشتر از یک سوال مطرح نکنید، VB رو هم در بخش مربوط به خودش مطرح کنید.
موفق باشید

Esmail Solhkhah
شنبه 08 مرداد 1390, 13:22 عصر
راستی یادم رفت من نیاز دارم این برنامه روی سیستم هایی که دات نت روشون نصب نیست هم اجرا بشه البته فکر می کنم شدنی نباشه و باید برم سراغ نوشتنش با vb دوستان کسی اطلاع داره

این کار که شدنی نیست و باید در سیستم مقصد دات نت نصب باشه

در مورد بیس قضیه هم که جناب اویسی لینک دادن.

موفق باشید.