PDA

View Full Version : نگران زیبایی نباشید (دی ال ال هایی که مغزتون با دیدنشون سوت میکشه)

arefba
جمعه 07 مرداد 1390, 14:14 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم

من توی این فروم بزرگ شدم از هیچی تبدیل شدم به یه چیزی
من یه استاد هم توی برنامه نویسی نداشتم اما هزارتا تو برنامه نویس داشتم و از خدا میخوام که همونجور که به من کمک کردند به اونا کمک کنه

هدفم از ایجاد این تاپیک دو چیزه اول این که سعی کنم برنامه نویس ها رو با دنیای جدیدی از طراحی و برنامه نویسی آشنا کنم و بعد از اون اینکه دیگه کم کم وقتش شده ما هم یه مدیر بشیم مگه نه مدیر جان:لبخند:
شوخی

خلاصه یه عکس بهتون نشون میدم از چندتاشون اما تو پست های بعد دونه دونه بهتون دی ال ال میدم دیگه
البته لازم به ذکره اینا فقط یه طرحشونه و خودم برای هر کدوم شاید بیش از ده طرح دیگه کشیدم

امری نیست
ااااا عکس یادم رفت الان میزارم

http://ir.webuda.com/images/af76329c78e2.jpghttp://ir.webuda.com/images/af76329c78e2.jpg

بای

Mohammad_Neo
جمعه 07 مرداد 1390, 22:50 عصر
سلام دوست من

می گم اینا رو خودن درست کردی یا پیش فرض توی wpf هستن ؟

ali190
شنبه 08 مرداد 1390, 00:06 صبح
سلام
دردود بر همه عزیزان
من که آخر نفهمیدم این WPF چیه و چی کار میکنه
ولی هر چی که هست ترکونده
این طرحها رو آدم تو خواب هم نمیتونه ببینه
اگر یه جور آموزش بدی که همه ، حتی من ، بتونن ازش استفاده کنن خیلی توپ میشه
دمت گرم
یاعلی

m110_110
شنبه 08 مرداد 1390, 13:53 عصر
سلام
منظورتون از
دی ال ال هایی که مغزتون با دیدنشون سوت میکشه

چیه؟! فکر کردم که ارائه کردید اما ....

aghayex
شنبه 08 مرداد 1390, 17:29 عصر
دوستان لطف کنن این رسم dll دادن رو تبدیل به سورس کنن تا دیگران متکی به افراد نباشن و خودشون بتونن کارهایی با سلایق خودشون هم درست کنن
هر چند که ما تا حلا در ال الی هم ندیدیم
در هر صورت ممنونیم که اطلاعاتتون رو در اختیار دیگران میزارید

bahar-danaei
دوشنبه 10 مرداد 1390, 15:30 عصر
سلام
من موضوع پروزه م منشی الکترونیکیه که از قابلیت های اون نمایش اوقات شرعی و آب و هوا و اخبار روزانه است.
ای کاش می تونستم از این دی ال ال هایی که مغزمون با دیدنشون سوت میکشه استفاده می کردم

shgroup
شنبه 15 مرداد 1390, 04:14 صبح
سلام
arefbaعزیز
بنده فکر می کنم تاپیکی که شما ایجاد کردید سرکاریه!!!
چند روزی است که 1 عکس رو گذاشتید که البته اصلا چیزی داخل لینک به اسم عکس وجود نداره!!!
مدیران لطفا پیگیری نمایند.
متشکرم

مهدی فرزاد
شنبه 15 مرداد 1390, 08:31 صبح
سلام
کاربر arefba از تاریخی که این پست رو گذاشته دیگه توی سایت نیومده !!! و مدت انقضای جایی که عکس رو آپلود کرده تمام شده !!! من فعلا تاپیک رو قفل میکنم
اگر تشریف آوردن و مطلب مفیدی خواستن توی این تاپیک بگذارن به من پیغام بدن من تاپیک رو باز میکنم و در غیر این صورت بعد از یک مدت مشخص تاپیک پاک میشه