PDA

View Full Version : ارسال پارامتر به صفحه دیگر با استفاده از اجاکس

minaalamshahi
شنبه 08 مرداد 1390, 14:15 عصر
با سلام
چطور می تونم اطلاعات یک صفحه رو با استفاده از session و آجاکس بخ صفحه دیگر بفرستم
با تشکر

Saman Hashemi
شنبه 08 مرداد 1390, 14:28 عصر
session توي همه صفحات قابل رويت است نيازي به پست نيست اما تو اون قسمت اب جكس ميخوايي چيكار كني؟

minaalamshahi
شنبه 08 مرداد 1390, 14:36 عصر
چون پارامتری که می خوام پاس بدم در
RaiseCallbackEvent
بدست میاد و می خوام بعد از زدن دگمه login
و تشخیص صحت اطلاعات که آجاکس استفاده کردم صفحه به صفحه دیگری redirect بشه

Saman Hashemi
شنبه 08 مرداد 1390, 14:46 عصر
خوب اطلاعات بريزيد توي همين session صفحه redirect كنيد توي صفحه ديگه مقدار session بخونيد...!

minaalamshahi
شنبه 08 مرداد 1390, 15:45 عصر
خوب مسئله اینجاست که redirect رو از قسمت raise callback اجازه نمی ده

Saman Hashemi
شنبه 08 مرداد 1390, 15:51 عصر
يعني ارور ميده ؟اگه جواب مثبت اينجا قرار بده...!

minaalamshahi
شنبه 08 مرداد 1390, 17:02 عصر
اره
میگه در raise callback
اجازه redirect نیست

Himalaya
یک شنبه 09 مرداد 1390, 10:37 صبح
سلام
فکر کنم چند روز پیش یه مثال برات فرستادم در مورد icallback و روال کار رو تو اون توضیح دادم.

شما 2 تا تابع js داشتید که یکی واسه هندل کردن ارور بود مثلا GetError بود و اون یکی واسه هندل کردن نتیجه صحیح مثلا GetResult. به جای response.redirect در صورت درستی لاگین، باید تو تابع
GetResult (سمت جاوا) از document.location استفاده کنید.

حالا سوالم اینه که آیا برای پر کردن combo در لود صفحه هم میتونم از اجاکس استفاده کنم؟آره. هرجا بخوای میتونی استفاده کنی
تو onload تگ body یا

<script>
$(document).ready(function() {
// ajax request
})
</script>
درخواستتون رو برای RaiseCallbackEvent ارسال کنید و اونجا آیتم ها رو مثلا از بانک بگیرید و نتیجه رو به صورت یه رشته واسه تابع GetResult ارسال کنید و اونجا آیتم ها رو تو dropdown قرار بدید. نتیجه برگشتی میتونه اینطوری باشه
val1&text1|val2&text2|val3&text3

واینکه بعد از چک userو pass در صورت درستی کجا باید responseredirect کنم و session ،id مورد نظرم رو پاس بدمیه قسمت رو که تو بخش اول گفتم. id و session رو هم به عنوان 2 تا پارامتر از GetCallbackResult به تایع GetResult پاس میدی و بعد اونا رو تو document.location به عنوان querystring تو دنباله آدرس قرار میدی.